Як відлучити від грудей?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 4 Січень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Запис вебінару "Завершення грудного вигодовування"



    Тут вже давалися посилання на статті але я вирішила ще раз їх подати і додати нові

    Как долго кормить грудью?
    Как долго кормить: ответы сомневающимся
    Время отлучения ребенка от груди. Когда оно наступит? (часть 1)
    Время отлучения от груди (часть 2)
    Отлучение от груди. Готов ли малыш?
    ТЕСТ: Готов ли Ваш малыш к отлучению от груди?
    Отлучение
    Отлучение от груди (По срочной необходимости, Ребенок младше года, Возраст ребенка от года до двух, Ребенок старше двух лет)
    Отлучение от груди (Что это, когда, как, воздействие на мать, экстренное отлучение)
    Отлучение от груди. Спроси меня, как.
    Когда наступит инволюция?

    Как научить малыша засыпать без груди?

    і ще

    Мастит. Причины и ведение

    ДЕПАРТАМЕНТ ЗДОРОВЬЯ И РАЗВИТИЯ РЕБЕНКА И ПОДРОСТКА.
    Всемирная Организация Здравоохранения.
    Женева. 2000


    Приложение 3. Подавление лактации
    В прошлом подавление лактации часто было включено в ведение нагрубания груди и мастита. В настоящее время предпочтение отдается поддержанию лактации. В случае возникновения необходимости прекращения грудного вскармливания, действительным рекомендуемым методом является физиологический, а использование фармакологических методов подавления
    лактации больше не рекомендуется.

    Физиологические методы
    Такие методы заключаются в поддержке груди с помощью удобного бюстгальтера или корсета и сцеживание достаточного объема молока для поддержания груди в комфортабельном и здоровом состоянии по мере того, как происходит естественный процесс инволюции. Женщина может испытывать боль, и ей следует давать болеутоляющие средства.

    Фармакологические методы
    Ранее использовались следующие медицинские препараты, однако, они больше не является рекомендуемым видом лечения.

    �� Стилбоэстрол.
    Побочные эффекты включают повторные приступы нагрубания груди и кровотечение после прекращения лечения, тромбоэмболию, а также аномалии развития плода, если женщина беременна.

    �� Эстроген, один или в комбинации с тестостероном Этот вид лечения не является очень эффективным и связан с повышенным риском тромбоэмболии (85; 173). После прекращения приема данного препарата боль и нагрубание
    груди могут возобновиться.

    �� Бромокриптин.
    Бромокриптин игибирует секрецию пролактина и может быть эффективным, если дается на ранней стадии лактации, пока уровень пролактина в крови высокий. Однако, этот препарат может быть менее эффективным через несколько недель, когда уровень пролактина будет низкий. Этот препарат был снят с применения по данному показанию в нескольких странах вследствие риска инфаркта миокарда, повышенного давления, судорог или припадков. Другие побочные эффекты включают тошноту, головокружение, пониженное давление и
    сильная головная боль (57; 85).

    �� Каберголин.
    Каберголин по действию подобен бромокриптину и так же ингибирует секрецию
    пролактина. Действие этого препарата более продолжительное. При использовании данного препарата могут быть такие же незначительные побочные эффекты, включая головную боль, головокружение, пониженное давление и носовые кровотечения,
    однако, этот препарат считается менее опасным (57).

    Модераторське:
    Якщо посилання не працюють:
    а) натисніть кнопку "Поскаржитись" під відповідним постом і там опишіть що саме не працює
    б) Статтю можна почитати через гугл - в полі пошуку напишіть назву статті, натисніть на стрілочку біля лінку, і читайте збережену версію.
     
    Останнє редагування модератором: 4 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Та у вас відлучення вже ж давніше було. А моя ще вдома часом чоловікові каже, що буде цицю істи як мама прийде :/ А я шось так хочу, щоб то вже в нас був кінець з ГВ.. Якось так спокійніше.
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба


    --- дописи об"єднано, 13 Листопад 2017 ---
    Як я прийшла з ПБ то Варвара попросила цицю (на той момент вже півроку як вона не їла цицю), я дала, вона цмякнула два рази (буквально цмяк-цмяк і побігла). З Михайликом було те саме. Але його я відлучила за місяць до пологів. І йому було тільки два роки.

    Що я намагаюсь сказати: може попросити, можна дати, але сказати: сьорбни два рази і досить.

    І я б не розказувала, що це через маля. Просто такі мама ввела правила.

    В мене не було ревнощів дитячих жодного разу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Ми вже на фінішній прямій по відлученню. Останній місяць годувала раз на 3-4 дні, зараз інтервал між годуваннями вже 6 днів. Засинає без грудей, вночі як просинається на горщик, то засинає сам, головне його обняти або гладити по спинці. Груди м'які. Але малий сьогодні кільки раз ліз руками під футболку, просив груди, але не так як завжди, а так ніби знає, що не дам і не дуже хочеться, але попросити на всяк випадок треба. Я не дала груди. І от власне питання, вже можна не давати і повністю згорнути чи таки чекати поки перестане просити?
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ну от, можу вже сказати, що наше ГВ з Мелаською скінчилось 3го листопада. Зранку я ще ій дала цицю і пішла в лікарню, де пробула до 5го грудня. Повернулася з синочком, Мелася за груди вже не згадала, не просила, взагалі. Уважо дивилась як Дарчик їсть, часто мені каже, що треба Дарчику цицю дати, як він плаче. І раз сказала, що вона теж цицю іла. Загалом вона за той місяць дуууже подорослішала, я часто аж дивуюсь з того. І чесно кажучи я вже й не уявляю, щоб отаку її зараз годувати. Може то тому, що на руках маю того манюсика і Меласька вже така мені велика, та й таки маю відчуття таке, що груди то зараз тільки для малого.
    Але от лишився таких відрух, як шось Меласі зле, чи сумно, чи там вдарилась і плаче, хочеться одразу цицю дати, така секунда, горну іі до себе і вже би цицю дала :girl_haha:
     
    • мімімі мімімі x 7
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    І я тут зі своїми міні кроками відмічусь- наразі ми відділи саме сон і цицю. Правда тільки нічний. Ну і засинання з цицею залишилось.
    Що робити далі- уявлення не маю. На обід малюк не ляже без циці. Пробую забирати так, аби заснув саме без циці в роті- це максимум, що вдається. Поки волочилась по лікарнях га обід малюк з татом, але без мене і циці на обід не лягав. 1-2 год.читання, співання, гладження і тато здавався. Один раз хіба заснув без мене, коли тато його колисав на руках годину, але з тими 16 кг. вже більше подвиг не повторював.
    Нічного сну без мене не було. Хіба якщо без деного сну, до з татом міг заснути біля 22 (з цицею це б було 20:30-21). Раз бабця намагалась вкласти до 01:30, тоді вже я прийшла і він зразу вирубився
    От і всі досягння. Як далі то все рухати навіть уявлення не маю. ...

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
  7. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    тобто вночі не пррокидається вже поцицяти?

    В нас позавчора був перший рекордний день - без циці. Але вночі собі будилася і цьмакала. Зате вчора вже певно зі скуки циця була на кожне засинання і прокидання.
    Але я ніяк не придумаю, що робити з тим засинанням - якщо не давати циці , то люляти на руках мус і все тут!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а в ліжечку не колишеться? мій теж був на руках, а потім переключився на ліжечко. Хоч зараз, як зуби ростуть, то теж на руки проситься
     
  9. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    та прокидається. І будь-яка розмова не можлива - не чує, волає про своє....
     
  10. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А якщо одночасно люляти і розповідати казку, щоб звикла, що під казку засинає, а потім пробувати забирати люлянння?
     
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ні, в нас ліжко взагалі перетворилося на склад мяких іграшок. Але вчора вже все витягла, поклала там подушку. Вчора і нині пробувала в обід люляти там - вона трохи покрутиться і встає, не засинає. Хіба може з часом би шось і вийшло. Ввечері вчора домовилися, що я люляю на одну пісеньку і далі тато. Вона довго в тата не засинала, плакала, верталася до мене, але їй твердила, шо ми домовилися і тепер тато мусить бути до кінця, то таки заснула в нього.
    Нині в обід довгенько товкла її в тому ліжку, і ніц з того. Потім вже я не витримала - взяла на руки і вона в моменті заснула. Я ще трохи переживаю, що як не буду взагалі брати на руки, то вона не спатиме і взагалі може пропасти денний сон. Принаймні в моїх батьків так було кілька разів, хоч їй і пропонували на ручки, але вона не спала взагалі.

    з одного боку то ідея, а з іншого - незнаю. Вона часом хоче щоб їй співати, а деколи каже - не співай нічого. Ну і просто лягати, щоб їй співали як при колисанні зараз не хоче.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене Варвара перестала спати приблизно в такому віці. І це не було пов'язано з відлученням. Михайлик теж не спить вже давно вдень.

    Я згаю що в людей діти на денний сон сплять до школи, але не всім так щастить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мамо дітей, які в 19:00 сплять на ніч, побійся Бога! :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Смішно Смішно x 3
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Я от поняла, що я якась мама лузер і дитину вкладати спати вмію лише цицькою...:/ І кожен вечір я зараз боюсь як вогню, бо Мелася може мене покликати і вже не вийде так як з татом виключити світло після казки, прикинутись мишками, чи що вони там ще роблять. Мелася дуріє на ліжку, а коли починає Дарчик кричати з вітальні, я не можу вже зосередитись на вкладанні Меласі і короче щовечора каруселі... Це не в тему, я в курсі, просто понарікати :).
    --- дописи об"єднано, 15 Грудень 2017 ---
    Моя Меласька не спить вдень,а засинає ввечір коло 22оі в кращому випадку :girl_cray: з годинним вкладанням перед тим
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
  16. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  17. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Я з Вами помовчу: мої теж спали вдень приблизно до 2 з половиною (обоє на той час вже були давно відлучені), і наніч йдуть спати 19:15, Макс 19:30. Правда, зранку встають в 6.30, то мені великий мінус, особливо зимою, але вже як є :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • мімімі мімімі x 1
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Менший наразі не фсть цицю отак спокійно на лежачи. З ним треба походити, поносити, поперекладати. Нереально отак лягти і просто лежачи, ніяк...
     
  20. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    О! Знайомо :) Як тільки я відлучила від грудей почалися проблеми із засинанням на денний сон. До того, малюк засинав лише з цицею і вдень, і вночі. Тому коли відлучила, то в нас вкладання можуть бути по 1,5-2 години. Вдень зараз спить раз через раз. Але я завжди його пробую вкласти, а там вже по ситуації дивлюсь. От тепер також чекаю на мацьопу і думаю як то так одразу навчити засинати, але без грудей? А з іншої сторони, то таке полегшення, коли дала груди і дитина за 5 хв спить :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    :girl_crazy: де ви таких немовляток берете??
    І дітей?!:girl_cray:
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1