Як відлучити від грудей?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 4 Січень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Запис вебінару "Завершення грудного вигодовування"



    Тут вже давалися посилання на статті але я вирішила ще раз їх подати і додати нові

    Как долго кормить грудью?
    Как долго кормить: ответы сомневающимся
    Время отлучения ребенка от груди. Когда оно наступит? (часть 1)
    Время отлучения от груди (часть 2)
    Отлучение от груди. Готов ли малыш?
    ТЕСТ: Готов ли Ваш малыш к отлучению от груди?
    Отлучение
    Отлучение от груди (По срочной необходимости, Ребенок младше года, Возраст ребенка от года до двух, Ребенок старше двух лет)
    Отлучение от груди (Что это, когда, как, воздействие на мать, экстренное отлучение)
    Отлучение от груди. Спроси меня, как.
    Когда наступит инволюция?

    Как научить малыша засыпать без груди?

    і ще

    Мастит. Причины и ведение

    ДЕПАРТАМЕНТ ЗДОРОВЬЯ И РАЗВИТИЯ РЕБЕНКА И ПОДРОСТКА.
    Всемирная Организация Здравоохранения.
    Женева. 2000


    Приложение 3. Подавление лактации
    В прошлом подавление лактации часто было включено в ведение нагрубания груди и мастита. В настоящее время предпочтение отдается поддержанию лактации. В случае возникновения необходимости прекращения грудного вскармливания, действительным рекомендуемым методом является физиологический, а использование фармакологических методов подавления
    лактации больше не рекомендуется.

    Физиологические методы
    Такие методы заключаются в поддержке груди с помощью удобного бюстгальтера или корсета и сцеживание достаточного объема молока для поддержания груди в комфортабельном и здоровом состоянии по мере того, как происходит естественный процесс инволюции. Женщина может испытывать боль, и ей следует давать болеутоляющие средства.

    Фармакологические методы
    Ранее использовались следующие медицинские препараты, однако, они больше не является рекомендуемым видом лечения.

    �� Стилбоэстрол.
    Побочные эффекты включают повторные приступы нагрубания груди и кровотечение после прекращения лечения, тромбоэмболию, а также аномалии развития плода, если женщина беременна.

    �� Эстроген, один или в комбинации с тестостероном Этот вид лечения не является очень эффективным и связан с повышенным риском тромбоэмболии (85; 173). После прекращения приема данного препарата боль и нагрубание
    груди могут возобновиться.

    �� Бромокриптин.
    Бромокриптин игибирует секрецию пролактина и может быть эффективным, если дается на ранней стадии лактации, пока уровень пролактина в крови высокий. Однако, этот препарат может быть менее эффективным через несколько недель, когда уровень пролактина будет низкий. Этот препарат был снят с применения по данному показанию в нескольких странах вследствие риска инфаркта миокарда, повышенного давления, судорог или припадков. Другие побочные эффекты включают тошноту, головокружение, пониженное давление и
    сильная головная боль (57; 85).

    �� Каберголин.
    Каберголин по действию подобен бромокриптину и так же ингибирует секрецию
    пролактина. Действие этого препарата более продолжительное. При использовании данного препарата могут быть такие же незначительные побочные эффекты, включая головную боль, головокружение, пониженное давление и носовые кровотечения,
    однако, этот препарат считается менее опасным (57).

    Модераторське:
    Якщо посилання не працюють:
    а) натисніть кнопку "Поскаржитись" під відповідним постом і там опишіть що саме не працює
    б) Статтю можна почитати через гугл - в полі пошуку напишіть назву статті, натисніть на стрілочку біля лінку, і читайте збережену версію.
     
    Останнє редагування модератором: 4 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Мій зі мною в не спить, ну типу під боком. Ліжечко без бильця стоїть впритул, поїв і на своє лягає, просить казку і намагається заснути, не вдається знов циця, знов ліг на своє і так поки не засне. В ночі так само поїв і відсунувся.
     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Прчитайте тему про відлучення - інколи яких два-три місяці змінюють все. І всі прекрасно собі все починають уявляти. Діти міняються.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Часом мені здається, що в мами (якоїсь абстрактної, середньостатистичної) це майже = злочину ))) Як так не дати? Як так мама може сказати ні? Як так дитина буде плакати?
    Ні, я не закликаю нікого знущатись над дітьми. Але я вважаю, що мама цілком може відмовляти, особливо, коли дитині більше 2-х років і не має форс-мажорів. І особливо, якщо мама ще й пригорне і вислухає усю образу дитини за те, що мама відмовила. І так, мама може давати дитині любов, підтримку і увагу не лише через грудне вигодовування. І ні, це не заклик відлучати. В кожній парі своя ситуація. Але крайнощі, вони нерідко шкодять.
     
    Останнє редагування: 4 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    То напевне питання в деякій мірі нарощеного мамського дзену:) в нас (маю на увазі пострадянський простір) подача інформації часто агресивна і безапеляційна. Лікар агресивно радить догодовування, сусідка з піною біля рота радить дурник, і ресурси про природнє батьківство теж трохи хиляться в бік агресивного інформування. Ну погодься, що часто в дискусіях про довгогодування червоною ниткою проходить "травмування неготової дитини", "шкода від різкого відлучення" і т.п. І тут виявляється, що в декого різке - то поїхати геть з хати, а в декого - забрати два годування за два місяці)
    Шкода, що є дві крайності: або потреби дитини ігноруємо, бо "щаслива мама важливіша" (чого тільки не вкладають в ці слова, жахлива фраза для мене), або потреби мами ігноруємо, бо "вона так швидко виросте, треба потерпіти, ці миті ніколи не повернуться".
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну є не тільки крайності, але і потреби є різні... комусь накуповують іграшок, коли є потреба уваги.. комусь уваги достатньо, а бракує іграшки
    і маму теж не заставиш бути щасливою у певний спосіб... не заставиш виспатися і віддати дитину в пологовому на суміш, не заставиш відлучити в півроку-рік, бо то треба поїхати кудись з чоловіком удвох,
    дати в садок чи навпаки сидіти в декреті подовше, не заставиш вийти на роботу чи навпаки працювати з дому, якщо вона хоче зовсім іншого
    ми просто робимо якийсь вибір, головне бути незаангажованим і бачити адекватні альтернативи

    а ще, дівчата, не ображайтеся, будь ласка, на мої слова)) але маю відчуття що оті всі настрої, тут, в тандемах і далі - то багатодітні настрої.. ну бо скільки, я вже більше 10 років на ГВ, і памятаю початки, коли природнє чи то свідоме батьківство тільки встановлювалося, боролося за своє існування, то якось все воно було інакше (не у всіх звісно)
    ну і я з цим повністю згідна звісно, бо якщо мені Бог дасть ще одну дитину, а якщо двох то взагалі - яка психологія?! які травми?!))) то велике спасибі і на тому)
    п.с. але тут я говорю загалом про настрої, а не по темі "ні" чи відмов
     
    Останнє редагування: 4 Жовтень 2017
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Багіра ну тоді інший бік настроїв можна сміливо назвати "настроєм першої дитини"))) це дуже нормально. Не може мама однієї дитини думати і відчувати так, як мама кількох дітей (то я собі так думаю). Насправді все почалося з того, що дівчатам важко з ГВ стало, і якось хочеться підтримати і дати дієву пораду, а виходить хіба гірше. Може направду не потрібно це все писати, а постояти збоку зі своїми досвідами і дати дівчатам прожити їхні власні. Ну бо інакше я не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ситуація така: дуже високий цукор. Говорила з консультантом, та порадила не відлучати різко, щоб не було проблем з гормонами.
    Ендокринолог (тут більше Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?) сказала, що таблетки потрібно приймати вже (сьогодні-завтра) і дає мені один день фактично на відлучення. Як??? Як мацьопі (2 р.) забрати груди??
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    а на скільки ті ліки не сумісні з гв? Глюкозотолерантний тест вагітною здавали?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    За день ви не відлучите, але якщо дитина хоч трохи готова за два тижні можна.

    Питання в тому чи це не загрожуватиме вашому життю і здоров'ю. Поторгуйтеся з лікарем. Спробуйте знайти інформацію про цукровий діабет і ГВ. Може в когось таке було, особливо в тих хто народжував з діабетом.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Так, в нормі він був. І гліеований гемоглобін також в нормі був. Зараз ні.
     
  13. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Наталю, а фактори, які впливають на тимчасове підвищення рівня цукру, виключені? В мене була ситуація, коли брали кров на цукор при поступленні в лікарню з кровотечею, я в стресі, в шоці і сльозах і цукор біля 8. Перездавала після того кілька разів, то завжди був у нормі і під час вагітності теж. Щодо відлучення, то я б теж поторгувалася з лікаркою, може є альтернативні менш шкідливі препарати. Ну і залучила б консультанта з ГВ, щоб допоміг грамотно припинити ГВ, якщо дійсно нема іншого рішення. Все ж бажаю, щоб діагноз не підтвердився!

    Надіслано від мого Lenovo A5000, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    ви не приймаєте якихось ліків? Не стресуєте? Ці таблетки не гормон, це вже добре, але вони впливабть на швидкісь всмоктування глюкози. Потрібно точно знати чи потрапить той препарат малюку. За скільки часу він виводиться з організму, щоб сцідити першу порцію молока і повноцінно годувати в проміжку. Гляньте на елактації або спитайте в групі підтримки гв в фб.
     
  15. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Зараз, після виявлення цукру високого, приймаю Інулін і чай п'ю Арфазетин.
     
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    Це бади.
    ]Отой препарат, що вам прописали серйозніший.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    З просто аналізом на глюкозу тауе може бути, але не з глікованим гемоглобіном... Він показує середній рівень глюкози за останні 3 місяці. МОже то не всі три місяці був високий цукор, але 9 це багато досить..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

     
  19. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Прочитала я, що відлучення буде сприяти ще більшому підвищенню цукру в крові. І як бути?
    Вчора на ніч грудей не давала, малюсь сприйняв нормально. Вночі вже десь 4-5 місяці ГВ нема. Зранку сьогодні встала і поїхала, малюк ще спав, то теж грудей не давала. Ой, не знаю...
    Написали консультанти, що є інші препарати, які сумісні з ГВ, але все одно ризик є, хоч дуже маленький.
     
  20. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Як ви писали, торгувалась з лікарями щодо препаратів, сумісний з ГВ, щодо відтермінування відлучення. І всі лікарі-ендокринологи (до речі, вони ВСІ свято переконані, що гв корисне до 6-12 місяців і все...) у моєму випадку, при такому високому глікованому гемоглобіні настирливо наполягають починати лікування чим швидше і власне одним і тим самим препаратом (Янумет), який не сумісний з ГВ. Кажуть, що в мене є шанс, але ним треба скористатись чим скоріш.
    За інші таблетки, які сумісні з ГВ я їм казала, але лікарі їх не радили (Метформін, Ситагліптин).
    Чую, груди набрали трошки (вже добу не прикладався), на обід точно кластиму спати з грудьми, а на ніч напевне вже ні.
     
  21. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @aknytsU твій глікований гемоглубін є дійсно дуже високий, а це свідчить, що вже якийсь час цукор є в тебе високий значно. В твоєму випадку може бути дійсно необхідне відлучення різке.
    --- дописи об"єднано, 10 Листопад 2017 ---
    Пробуй шукати інші варіанти засинання на сон. У моєму випадку це було вдень у візок на сон, ввечір, ну ввечір я от в лікарню лягла і малу почав вкладати тато, в житті такого не було, як я була вдома. Пробував кілька разів, закінчувалось сльозами і криком мааамааа. А як мене не було вдома, то взагалі спокійно минуло.
     
    • Подобається Подобається x 1