Як відлучити від грудей?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 4 Січень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Запис вебінару "Завершення грудного вигодовування"



    Тут вже давалися посилання на статті але я вирішила ще раз їх подати і додати нові

    Как долго кормить грудью?
    Как долго кормить: ответы сомневающимся
    Время отлучения ребенка от груди. Когда оно наступит? (часть 1)
    Время отлучения от груди (часть 2)
    Отлучение от груди. Готов ли малыш?
    ТЕСТ: Готов ли Ваш малыш к отлучению от груди?
    Отлучение
    Отлучение от груди (По срочной необходимости, Ребенок младше года, Возраст ребенка от года до двух, Ребенок старше двух лет)
    Отлучение от груди (Что это, когда, как, воздействие на мать, экстренное отлучение)
    Отлучение от груди. Спроси меня, как.
    Когда наступит инволюция?

    Как научить малыша засыпать без груди?

    і ще

    Мастит. Причины и ведение

    ДЕПАРТАМЕНТ ЗДОРОВЬЯ И РАЗВИТИЯ РЕБЕНКА И ПОДРОСТКА.
    Всемирная Организация Здравоохранения.
    Женева. 2000


    Приложение 3. Подавление лактации
    В прошлом подавление лактации часто было включено в ведение нагрубания груди и мастита. В настоящее время предпочтение отдается поддержанию лактации. В случае возникновения необходимости прекращения грудного вскармливания, действительным рекомендуемым методом является физиологический, а использование фармакологических методов подавления
    лактации больше не рекомендуется.

    Физиологические методы
    Такие методы заключаются в поддержке груди с помощью удобного бюстгальтера или корсета и сцеживание достаточного объема молока для поддержания груди в комфортабельном и здоровом состоянии по мере того, как происходит естественный процесс инволюции. Женщина может испытывать боль, и ей следует давать болеутоляющие средства.

    Фармакологические методы
    Ранее использовались следующие медицинские препараты, однако, они больше не является рекомендуемым видом лечения.

    �� Стилбоэстрол.
    Побочные эффекты включают повторные приступы нагрубания груди и кровотечение после прекращения лечения, тромбоэмболию, а также аномалии развития плода, если женщина беременна.

    �� Эстроген, один или в комбинации с тестостероном Этот вид лечения не является очень эффективным и связан с повышенным риском тромбоэмболии (85; 173). После прекращения приема данного препарата боль и нагрубание
    груди могут возобновиться.

    �� Бромокриптин.
    Бромокриптин игибирует секрецию пролактина и может быть эффективным, если дается на ранней стадии лактации, пока уровень пролактина в крови высокий. Однако, этот препарат может быть менее эффективным через несколько недель, когда уровень пролактина будет низкий. Этот препарат был снят с применения по данному показанию в нескольких странах вследствие риска инфаркта миокарда, повышенного давления, судорог или припадков. Другие побочные эффекты включают тошноту, головокружение, пониженное давление и
    сильная головная боль (57; 85).

    �� Каберголин.
    Каберголин по действию подобен бромокриптину и так же ингибирует секрецию
    пролактина. Действие этого препарата более продолжительное. При использовании данного препарата могут быть такие же незначительные побочные эффекты, включая головную боль, головокружение, пониженное давление и носовые кровотечения,
    однако, этот препарат считается менее опасным (57).

    Модераторське:
    Якщо посилання не працюють:
    а) натисніть кнопку "Поскаржитись" під відповідним постом і там опишіть що саме не працює
    б) Статтю можна почитати через гугл - в полі пошуку напишіть назву статті, натисніть на стрілочку біля лінку, і читайте збережену версію.
     
    Останнє редагування модератором: 4 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    :facepalm::facepalm::facepalm: більше нічого не приходить на думку
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  3. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Те, що підціджуєте - то добре.
    Перев*язування небезпечне, не робіть того.
    Що таке алактин не знаю.
    Чай дивний теж не треба пити.
    Для Ваших грудей це основне.
    І усім нагадую, що дитина потребує грудного вигодовування до 2-х років і далі.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Це замінник достінексу, гормональний препарат
     
  5. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Після вживання гормональних препаратів подібної дії при наступній вагітності-пологах-гв можуть бути проблеми з лактацію.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  6. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    В житті складаються різні ситуації. Для мене - важливіше бути нормальною мамою і дружиною, аніж вічноневиспаною і роздратованою мигерою .
    Старшу годувала 9 міс рівно. дуже шкода що так сталося.

    Кожному своє. Якщо мені 2є незалежних лікарів подали ті ж рекомендації - ну то я схильна прислухатись все таки до них. Тим більше, якщо є результат.

    В мене не було. З малою припиняла тими ж методами.
    Перев"язувати мушу, бо прибуває лише в одній, якщо в вільному станику


     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Та звичайно, лікарям лікувати ж.... Я вже вдруге стикаюсь з отим перевязуванняи і таблетками саме з рекомендацій лікарів. Одна панянка детально в інстаграмі в чотири пости описувала своє відлучення саме таким способом. І прикріплено було тж так само-це все під наглядом лікаря. Сумно це насправді, отак псувати своє здоров'я? Гормональними таблетками, які призначені для лікування конкретних проблем! Від яких є кууупа побічних дій, погане самопочуття, головні болі, сонливість... Бо лікар потім полікує, нє?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  8. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Звісно, що в житті буває по-різному. Засуджувати тут ніхто не має права. Мама завжди несе багато відповідальності за дитину - і за її харчування, і за виховання, і за все підряд.
    Але для тих, хто читатиме згодом пишу - дитині потрібне грудне вигодовування.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Я б ще додала "обов'язково поступове відлучення", бо наразі після двох дітей я просто не уявляю собі для чого ці всі таблетки і перетягування:scratch_one-s_head:і вважаю що саме поступове відлучення вбереже від шкоди для здоров'я і свого і дитини, нехай це навіть буде в рік чи в півтора - то вже кожна мама бере на себе відповідальність вирішувати коли це зробити...
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Я недавно запитувала тут поради про відлучення. Довго я мучилась, молоко вже не прибувало, а груди боліли всюди по - черзі: то збоку тягнуло, то внизу під ареолою. Вимучило мене страшно. Вже не знала, що маю робити, хоч і було самовідлучення. І не раптово. Щоправда, стрес все вирішив, у моєму випадку. Маму забрали на термінову непланову операцію, я на кілька днів випала з життя, коли повернулася до Львова, з грудей вже нічого не залишилося, на вигляд - мало не як у старшої доньки ))) Чомусь сухі стали і ну дуже маленькі( Для себе вирішила, що більш так довго годувати не варто, майже 6 років безперервного годування 2-х діток)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я вас розумію, та сама ситуація, то дуже важко і враження що ніколи не закінчиться той етап
    і стрес до речі теж мала в той період, але він мені зовсім не помагав
    я думаю, мені б помогло скромне харчування, єдиний фактор який впливав на кількість молока суто по моїх відчуттях, але я в переживаннях не змогла себе обмежити
    памятаю, тут колись @olerusya писала, що на етапі відлучення якраз худла, ну от як на мене таке може комусь допомогти, але напевно як здоровий спосіб життя, а не голодування з різкою втратою ваги, найперше щоб на форму грудей не вплинуло
    щодо грудей - зовсім не змінилися, може не ідентичні як до вагітності, але з того часу пройшло 4,5 роки.. якщо б так і після другої дитини - підскакуватиму з радості. зараз більші, але я і повніша зараз
    про відлучення розкажу, маю надію невдовзі, як буду готова)
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  13. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Orman, я не мала на увазі, що зовнішній вигляд грудей поганий, через тривале годування. Висновки я зробила загальні про тивале грудне вигодовування і для себе особисто, але це не в цю тему. А груди....вони в мене ніколи не були великими, тому не звикати)
     
  14. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Привіт усім! Напишіть хтось реально з досвіду як відлучили засинати з грудьми? Нам книжечки і чухання спинки не допомагає. А я вже щось сил немаю(( пропадає бажання годувати...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. maavka

    maavka Well-Known Member

    Привіт!
    А серед ночі ваша дитинка їсть груди? Чи тільки з ними засинає на ніч?

    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Не з досвіду, бо у нас це самостійно пройшло, але є така рекомендація: годувати дитину перед сном не в ліжку, десь в іншій кімнаті, сидячи, а тоді вже переходити спати.
    а як саме ви робите? Не замість грудей пропонуєте казки?
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Вночі як коли. Але десь 2-3 рази може розбудитися і поцьмакати, але це швидше перевірка чи мама є поруч.
    --- дописи об"єднано, 31 Травень 2017 ---
    Казки пробувала перед сном читати, то щось не захоплює його. Він скаче по ліжку поки світло не вимкну :) І ніби в нас є свої ритуали перед сном, але він чомусь не любить саме перед сном книжечки і ніжності :)
     
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    то це трохи не ті казочки;) якщо ви хочете відучити від засинання на грудях, то спочатку казочка (чи погладжування) розказується паралельно зі смоктанням, щоб дитина звикла асоціювати і це із засинанням, не лише смоктання, потім поступово пробуєте забрати груди до моменту повного засинання, при тому розказуючи/співаючи/гладячи, тобто суть - щоб момент засинання відбувся без грудей в роті, але це треба зробити плавно. Потім вже можна перейти на годування в іншій кімнаті і таким чином взагалі розділити годування/сон. А потім забрати годування взагалі, це коли дитина вже вмітиме засинати без грудей.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Малеча інколи зачинає з груддю, а інколи посмокче і відвертається і засинає. Я розумію, що вже б і могла заснути без грудей. А як це зробити?? Годуємось лише на нічний сон і вночі.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Інших порад, крім написаних вище - не знаю:girl_crazy:Я використовувала лише казки, і то частково, вже після того, як дитина сама почала відпускати груди перед засинанням, згодом плавно перейшли на суто казки-колискові. Чесно, не знаю, чи це актуально для віку вашої дитини. Моїй на момент, коли у нас з'явилися казки на засинання, було більше 2 років. Ви хочете в скорому часі відлучити? Бо якщо не спішити, то воно ж у вас і так вже іде само собою в тому напрямку...чи є потреба в якихось додаткових діях з вашого боку зараз?
     
  21. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    так, хотілося б , можливо до кінця літа відлучити, я вчусь, і просто трохи виснажена тими нічними годуванням, бо висипаюсь кілька днів на місяць.
     
    • Подобається Подобається x 1