як відівчити дитину гризти нігті?

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем наталя 2204, 22 Листопад 2011.

  1. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    Маю племінницю, яка також мала таку звичку-гризти нігті. Особливо, коли на щось відволікалася- при перегляді фільму, за комп'юетром., давай згризати під корінь..брр. Зараз їй 14 років, хоче бути гарною і якось ту звичку в собі зуміла перебороти, їй шкода своїх нігтиків. Радіє коли вони в неї гарно відростають, вимальовує сидить. Але каже ,що іноді кортить погризти..стримує себе, бідолаха:) Але, краса тепер важливіша!

    ---------- Додано в 19:28 ---------- Попередній допис був написаний в 19:26 ----------

    А в моєї малої інша дурнувата звичка, правда зараз бачу, що ніби трошки перестала то робити. Вона гризе себе за щоку всередині..також бачу , коли нервується наприклад. Чоловік каже , що він таке в дитинстві робив..
     
  2. Zaichiha

    Zaichiha New Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

     
  3. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    А ми купили спеціальну дитячу мазюку - виглядає як лак до нігтів. Марко сам собі нею мастив, але вона гірка, і в нас проблема дуже скоро відпала.
     
  4. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    В нас також є така проблема, старша донька гризе і нігтики і шкірку біля них (5 років). Також чула, що це неврологічне, кажуть, що напевно через щось переживає, хвилюється. Але в нас пальці постійно в роті, скільки не пояснюй, все марно:girl_feminist:... Треба купити також цей лак, може і нам допоможе, як точно він називається, підскажіть будь-ласка?
     
  5. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    стоп ен гроу
     
  6. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

     
  7. marfa

    marfa New Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    У нас також така проблема...але Вірусі 2 роки і 7 місяців, у садок ще не ходить, в дома ніхто не свариться , тобто не стрес, зуби вже не лізуть , такої звички ніхто, з ким вона спілкується, немає, нігті завжди коротенько підстригали(зараз вже нема що стригти, після самостійного манікюру) чому? Не знаю...! У всякому разі , дякую дівчата за інформацію про ту мазюку, будемо пробувати, надіюся допоможе:girl_yes:
     
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    обовязково! ще не знаю нікого кому б не допоміг Стоп-н-гроу:)
     
  9. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    А у нас напевно наунікальніший випадок:
    [​IMG]
    Аж до ран гризе!
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    Вже 30 дописів, а ніxто не виправить назву теми. Чи то в мене лише такий глюк на моніторі
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    Нам не допоміг. Може тому, що малий потім і ту гидоту почав гризти. Тому й перестала ним мазати, воно смердить, думаю, що може нашкодити, та ми ще й на запахи реагуємо алергічно.
    Просто якийсь жах з тими нігтями. Був період, коли вже не гриз, разів зо три навіть було що підстригти. А зараз знову те саме. В нас ця проблема хвилями йде.
    Як до кінця побороти - не знаю.
     
  12. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    і нам не допоміг - малий начебто не відчуває ні смаку його, ні запаху. Я раз помазала, побачила, що далі до писка пальці пхає, та й більше не мазала
     
  13. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    ой дівчата, і ми зтикнулись із цією проблемою. Скільки я вже напросилась щоб не гризла нігті, все марно:girl_sad:Спробуєм наразі
    , а далі буде видно:girl_in_dreams:
     
  14. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    я так бачу, що ми вже цю проблему трохи переросли- раніше дуже часто помічала, що гризе. І сварила, і вговорювала, і била по руках (знаю, що це не дуже педагогічно, але нерви просто здавала, кол бачила, які ті нігтів брудні). А зараз він знаєте що робить? Чекає, поки ніготь трохи відросте і рівненько собі згризає, щоб не просити мене обрізати. Якби він сам вмів обрізати, то би того не робив, але поки що рано йому ножиці в руки давати для такої справи :)
     
  15. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    і нам не допоміг
    В малої вже живого місця немає на нігтях, а як вже немає що гризти, скубає собі "заусениці" до ран. Це ж болить, а їй хоч би що.
    От мені цікаво, це щось нервове в дитини, чи від того що ссала груди чи соску(постійно щось в роті було смачненьке) залишається звичка?
     
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    я спробувати алоє помастити пальчики?шкоди точно не буде, а ефект такий самий.
    сама люблю щось погризти. в дитинстві перестала гризти нігті з умовою що мені гарним яскравим лаком нігтики намалюють. а зараз як хвилююсь то мушу їх покусувати, силі волі не вистачає, правда не перегризаю:sad:
     
  17. marfa

    marfa New Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    І так , пройшло 1,5 роки від мого попереднього допису, стоп-н-гроу не допомагав ....взагалі нічого не допомагало. Але тепер ( о чудо!) сама перестала гризти , просить щоб гарним лаком намазюкати її гарні , не погризені нігті . Напевне переросли. :radist:
     
  18. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    Вітаю! А скільки рочків? Коли переросли? Бо я на це теж маю надію, бо так через це нервую. І нігті страшні, і брудні руки постійно в роті, бррррррр...
     
  19. marfa

    marfa New Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    Дякую))) Почала гризти в 2,5 роки , зараз 4 роки. Гризла і на руках і на ногах (страшно було дивитися на ті нігті) І сварила і мастила всякою гидотою і просила , нічого. А лишилася тої звички моментально ,практично за день-два, просто перестала і все. :d23: Можливо я вчасно помітила позитивні зміни і почала заохочувати, казала які в неї гарні нігтики і т.п.:confused:
     
  20. Ruana

    Ruana New Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    Я у дитинстві почала гризти нігті у 7 років. Моя мама поступила дуже мудро. Ми просто почали заводити довгі нігті, щоб потім їх фарбувати. Це було дуже дієво :). У Дорослому віці я дізналась, що гризуть нігті через нерви і не тільки діти (я у 7 років пішла у школу і то для мене був страшний стрес). Тому треба шукати причини, а наслідки самі зникнуть згодом.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1