як відівчити дитину гризти нігті?

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем наталя 2204, 22 Листопад 2011.

  1. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Не знайшла такої теми, тому вирішила створити. Недавно у мого сина ( йому трии з половиною роки) з"явилась звичка гризти нігті. Його пальці постійно в роті, від нігтів вже майже нічого не залишилось. Коли він вдома, то я нагадую йому щоб не гриз, а коли в садочку.......... . Що робити? Хто стикався з подібною проблемою, як ви її вирішували? Це дійсно дуже серйозна проблема, адже руки дитини не є стерильними, на них потрапляє бруд, який потім вже йде прямісінько до рота. Допоможіть!!!
     
  2. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    Спершу я також заморочувалася тим питанням, а тепер просто вирішила працювати над імунітетом аби
    не завдавало дитині шкоди.
    Пробувала лякати шо там зубки зіпсуються, пробувала пояснювати шо чемні діти так не роблять, пробувала сварити... Толку - 0.

    А мені у дитинстві руки гірчицею бабуся мастила, перцем посипала... і т.д. То помагала поки я пам*ятала огидний смаку роті...
    Я думаю то тра перерости.
    І ще руки у роті можуть бути дзвоником того шо в дитині живуть глисти.
     
  3. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    по перше, я вважаю що в садочку він гризе нігті через стрес, бо навіть багато дорослих в стресовій ситуаії так роблять...
    в нас місяць-два тому таке було, ну ніяк не могли відівчити, гризла і все! поки я не прочитала десь на форумі що є в аптеці такий засіб - баночка, на вигляд як лак, з якоюсь дуже гіркою рідиною. так от, намалювали нігті(а вона то любииить :)) десь три дні підряд, і дійсно доцька перестала гризти нігті. тепер як часом спробує знову запхати пальчик в рот, ми кажемо що в животику будуть хробаки - наразі це спрацьовує

    ---------- Додано в 21:57 ---------- Попередній допис був написаний в 21:55 ----------

    мене просто дико нервувало то гриження нігтів, ну але в першу чергу, звиичайно ж, брудні руки особливо на вулиці, коли ми щойно з пісочниці вилізли! брррр.....
     
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    Якщо дитина гризе саме нігті, то може їх сильно обрізати? Чи просто пальці до рота тягне? Бо мій любить все до лиця пхати - вже не знаю як боротися
     
  5. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    Саме з тієї причини гризла нігті наша Ганнуся. Спілкування-пояснення не допомагали. Коротке обрізання (яке й так було регулярним) також не давало позитивного результату, вона обгризала і шкіру довкола, перетворюючи пальчики в криваве місиво.
    Допоміг фарм.засіб куплений в аптеці, у вигляді прозорого лаку, очевидно його згадує Олеруся. Навряд чи це найбільш корисний засіб, проте доволі оперативно дієвий. Нам було достатньо 2-3 нанесень.
    Доречі, минулого тиждня підійшла до мене з проханням знову намалювати їй тим нігті бо щось хвилюється в школі й не контрольовано захоплює її ця погана звичка. Поговорили, про те, що зайвий раз не треба хвилюватись, це ще й при тому, що вона гарно вчиться. Але нігтики таки тією хімією намалювали.
     
  6. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    на чому базується ця здогадка? прошу якусь додаткову інформацію
    В сина вже більше місяця дуууже часто пальці в роті, він їх не смокче-не гризе, але запихає іноді практично цілий кулак, іноді палець-два і щось там ковиряє при тому слина рікою, рукав і від шиї до пуза кофтина мокра. Думала так шукає зуба, але нових зубів не видно, а переодягаю я його з мокрої футболки 2-3 рази вдень точно і то так миттєво, запхав пальці до рота через хвилину все в слині. Це така дурна звичка з"явилась чи що?
     
  7. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    Мені чомусь здається, що то таки зубки. В нас он лише чотири зуба. Четвертий виліз два місяці назад, але відтоді руки постійно в роті. Думаю йому сверблять ясна. А зубки в довгому процесі вилазення.
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    Якщо дитина гризе ніґті, то значить вона нервова.
    ось де проблема. Я і по сьогодні можу гризти нігті, бо внутрішньо постійно нервуюсь і переживаю. У мене син також такий паскудний, і обгризає дуже глибоко. Але він настільки нервується, що й олівці ламає навпіл. Бідна вчителька вже мене просила аби я йому щось сказала, бо вона купила олівці за свої гроші а мій розбійник все поламав.:girl_in_dreams:
     
  9. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    Там нема що обрізати, від того нігтя, що був колись залишилась половина. Я навіть не знаю, як можна так обгризти.

    Вже знайшла, що то за засіб, називається Лак для нігтів Стоп н Гроу

    [​IMG]

    Сьогодні ж піду в аптеку
     
    Останнє редагування: 23 Листопад 2011
  10. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    нам трохи допоміг цей лак, що Ви написали

    а взагалі порадьтесь з невропатологом, бо

    це найчастіше першопричина
    (може від дитячого садка, зламаних іграшок, сварок)
     
  11. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризти нігті?

    Напевно треба, бо гризти нігті він почав через якийсь час після того , як почав ходити в садочок. А відвідування садочку для нього- це як каторга. Кожного дня плаче. Це вже напротязі двох місяців.
     
  12. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    нашу з Настюшою тему тре назвати - як відівчити дитину рвати нігті :)
    от сижу і не можу згадати, коли ми останній раз нігті стригли, не пам"ятаю. нам нема що обрізати. Настя обриває на руках і на ногах при "самому корінчику". як боротись з тим - не знаю. займається цим ділом, коли скучно, так підозрюю, що у садку під час денного сну...
    з чим пов"язане це дійство - не уявляю. от тільки свекруха каже, що її другий син, найулюбленіший дядько Настюхи займався рванням нігтів мало не до 10 років :girl_in_dreams:
     
  13. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    воно не переростається :sad:
    буде гризти по живому, з'їдати кутикулу, здирати шкіру довкола нігтів
     
  14. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    Проблема гризіння до старшої прийшла разом з Першим Дзвоником, а менша попала під поганий приклад(крім того оте постійне - "не гризи!", "вийми пальці з рота!" і т.п. до старшої, подіяло на молодшу у зворотньому напрямку - цікавість переросла у погану звичку). От я і купила дітям засіб від гризіння нігтів. Типу прозорого лаку, на смак гіркий. Мазати потрібно раз на два дні. Вже бачу перші результати. Крім того, дівчатка! - вони у захваті від того, що можна малювати нігті. :) Самі мені нагадують, коли вже пора. Ще мені радили зробити художній манікюр, щоб було шкода псувати, але це на мою думку мало ефективно, бо це одноразове явище, а від гризіння за раз не відівчиш.
     
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    В малої теж є схильність гризти нігті. Але зауважила що гризе тоді коли там є вже що зістригти. Якщо нігтики обрізані під сам пальчик, і вільного нігтя немає, то не гризе.
    Але може ми ще гризуні не зі стажем, тому кутикулу не гриземо, шкіру довкола нігтів також не гриземо. Як є якась заусениця - то мала просить її зістригти бо їй боляче.

    Головне щоб то не переросло в непохитну звичку. Бо в мене з дитинства, і до сих пір (але вже в дорослому віці я себе стримую) є любов ковиряти нігті, тобто обдирати шкіру з боків нігтя, коли вона загрубіла. А також ще з дитинства є звичка зриівати загрубілу шкіру з губ, в шкільні часи та звичка набула такого масштабу - що губи не встигали заживати бо я їх дерла.
    І признаюсь, до сіх пір ці обидві звички присутні, але мішу себе стримувати бо зрозуміло що руки мають виглядати нормально, як і губи. Але бажання поковиряти не зникло :girl_blush2:
     
  16. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    Хто користувався тим засобом (лаком) від гризіння нігтів, скажіть, будь-ласка, а він не змиваєтьяс водою?
     
  17. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    А як хлопчика відівчнити, крім лаку і художнього манікюру:girl_haha:
     
  18. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    Я вже купила для свого хлопчика, намастила йому нігті, руки до рота пхає, але відразу ж ривком витягає, бо та штука дійсно дуже гірка. :).

    ---------- Додано в 20:22 ---------- Попередній допис був написаний в 20:20 ----------

    нормально, то тільки назавається лак, а навигляд- просто водичка, воно впитується в ніготь і його вже зовсім не помітно.
     
  19. amazon

    amazon New Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    Я вже різне пробувала-і зеленкою мастила,і полином-все марно
     
  20. Нут

    Нут New Member

    Відповідь: як відівчити дитину гризні нігті?

    гриження нігтів то найчастіше неврологічна проблема. треба перевіритись в спеціаліста, він може назначити заспокійливе або виявити глибшу проблему, якщо вона є.