Як вибрати велосипед?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Holly, 28 Березень 2009.

  1. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Я ростом якраз така як треба:girl_crazy:, а чоловікові трохи не зручно, так на поганій дорозі трохи трясе, але загалом я ним задоволена!
     
  2. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Заодно і тему оживлю.....
    Вибираю велосипед для сина на 1 рік.
    Дивилась на мотозаводі, то там вони якісь дуже примітивні-китайські.
    Розглядаю варіант між milly mally і X-rider, (але вони від 1,5 року і без обмежувача для дитини, напевно то нам ше зарано), більше нічого мені не подобається... хіба ше smarTrike, але вони дуже дорогі і колеса там якісь маленькі.
    Напишіть будь ласка відгуки, можна у карму, хочу на цьому тижні замовити.
     
  3. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    я теж розглядала ці варіанти, зупинилась на Elgrom (також Польща, аналогічний цим велосипедам). Вони без обмежувача, але дитина прекрасно сидить пристібнута ремінями, підніжка є. У Львові можна придбати в районі 500 грн.

     
  4. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    X-rider на південному є. майже в кожному магазині іграшок. ціна 500 грн. в нас теж такого типу велик X-lander. В нас підніжки нема , але робляться педальки підніжкою, виймається ричаг з колеса і педалі не крутяться.
     
  5. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Зараз популярнуми стають замінники трьох колісним велосипедам - двох колісні без педалей.
    подібні на такий
    http://begovel.com/models/strider.html
    Підходять дітям від 1 року і важать 3кг ( менше ніж половина трохколісного)
    Величезна прохідність, пхати не треба. Наш малий іздив на такому від 2-х років включаючи зиму. Дуже шкодую що скоріше не знайшли, а теж шукали трьохколісні. В 3.5 роки пересів на звичаний двохколісний (без тренувалїних коліс).
     
  6. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Можливо,хтось має Велосипед Hauck Disney? Чи задоволені ним?
    [​IMG]
     
  7. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    І знову я вибираю самокат.
    Хтось бачив/має отакий, можете пару слів черкнути чи вартує його брати, чи на наш вік всеж придивлятись до двохколісних?:
    Самокаты Milly Mally
    [​IMG]
     
  8. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Підкажіть будь-ласка, може хтось знає, скільки зарас коштує на Південному такий велосипед, чи може на мотозаводі(ліпше там де подишевше :) ) [​IMG]
     
  9. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Візочок нам вже не дуже цікавий, в слінгу довше 15хв не сидимо( от все ж таки пійдем завтра вибирати велосипед, може хоча б це його зацікавить. :)
     
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    на півд. незнаю- дивилась на шуварі- 880 грн.
     
  11. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    в нас він коштує 650грн...ви ше в неті подивіться,бо 880-то трохи задорого
     
  12. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    поїду на південний щось виберу. А через нет не хочу замовляти.
     
  13. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    ті всі велосипеди є і на мотозаводі, але дешевше...
    Малій купували двохколісний на мотозаводі за 500 грн, на південному такий 750.
    Чоловіка велосипед на мотозаводі нам обійшовся в 4тис. з копієчками, аналогічний на південному - 5500.
     
  14. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Я знаю, але чоловік до 7-ї на роботі(
    Та і вже купили :)

    [​IMG]
     
  15. madchen

    madchen Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Бачила такий на Мотозаводі. Ціна в межах 600 грн. Там є досить непоганий вибір. А ціни в порівнянні з Шуваром нижчі в межах 100 грн.

    ---------- Додано в 01:18 ---------- Попередній допис був написаний в 01:12 ----------

    ха! в нас ідентичний:) 680 грн.на Мотозаводі.
     
  16. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    класно :) І як Вам він? Бо ми ще з цією погодою не потестили :)
    Ну ми на південному переплатили...750 віддали
     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Хочу написати про деяку проблему, яка може виникнути з тими велосипедами. В нас сусіди купили велосипед, такий вже трохи більший, але менший від колишньої Тиси. Він стоїть в спільному коридорчику.Від його гумових коліс так смердить:8:,що нема чим дихнути.Двері загальні не закриваємо тепер ніколи. Не знаю, що ті китайці там напхали, але тримати вдома такий просто неможливо. Так що уважно нюхайте колеса перед тим як купувати
     
  18. madchen

    madchen Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Дуже активно катаємось на ньому і ніяких "проти" ще поки в нас нема:) Малюк сам в нього залазить, велосипед не перекидається, колеса нормальні, широкі, не смердять :) ручка для мами досить устойчива.
     
  19. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Ми теж сьогодні його обкатали :) єдине, що не сподобалось, малий може сам скласти одну з підніжок і мені доводиться постійно слідкувати, а от великим плюсом стало те, що є гальмо, можна спокійно зупинити і не хвилюватись, що велосипед з дитиною втікне ;)
    Ну а колеса точно не смердять, вони пластикові ;) і не гримлять, їде плавно, навіть по ямах.
     
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    і ми такий купили, і також стоїть у спільному коридорчику, і колеса його дууже сильно воняли напевно місяців 2-3.
    Чоловіка велосипед стоїть на балконі, не воняє взагалі, ледь там десь колись можна почути резину - як до нього сильно нахилитись. Ну але він і коштує не до порівняння. А що вимагати від дитячого велосипедика за 500 грн? На вулиці він не смердить, свої функції виконує чудово, не ламається, ну і супер. Ми ж не нюхати його купили.

    ---------- Додано в 00:34 ---------- Попередній допис був написаний в 00:33 ----------

    в велосипедних магазинах тою резиною так сильно пахне, що відрізнити запах колес велосипеда від загального запаху в магазині не можливо :) Там воно все резиною пахне...