Як вибрати мобіль (карусель) для колиски?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем fiesta, 26 Лютий 2013.

  1. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть, яка каруселька подобається новонародженим діткам (дівчаткам) і їх мамам?
    Вибір є досить широкий і ціни дуже різні... Але чи всі функції потрібні (дистанційне управління, нічник, проектор малюнка на стелю чи стіну, ... ), чи не варто переплачувати?
    Поділіться досвідом!
     
  2. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Як вибрати мобіль (карусель) для колиски?

    В нас такий
    [​IMG]
    задоволена ним, для мене головним було те щоб звук мобіля був приємним, багато мелодій, велика кнопка, яку наш малий навчився перемикати ще в 2 місяці, йому це дуже подобається. Крім цього, сам мобіль можна зняти і використовувати іграшку як програвач мелодій. Бачила рожевий дівчачий варіант цього мобіля [​IMG]. Щодо дистанційного управління і проектора нічого не скажу, в нас тих функцій нема і потреби в них особисто не бачу, а нічник - є режим нічника, але я ним майже не користуюсь, потреби також немає
     
  3. nyatochka

    nyatochka Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати мобіль (карусель) для колиски?

    у нас мобіль з пластмасовими іграшками і механічною накруткою отримали у спадок від сестрички:girl_wink:. Хоч малому вже 8 місяців, але це дотепер його улюблена іграшка! З мінусів - механічна накрутка, часто доводиться накручувати, бо грає близько хвилини. Краще брати той мобіль, що на батарейках. А в дистанційному управлінні потреби не було:girl_smile:. Окремо маємо проектор від чікко з дуже приємною музикою [​IMG], то малий його взагалі боїться і плаче, коли включаю :girl_impossible:
     
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати мобіль (карусель) для колиски?

    В Сашка був такий від Chicco:
    [​IMG] - приємна мелодія, грала за рахунок наведення - смикаєш за шнурочок. Мінус - того заводу ненадовго вистачало.
    В Марка такий, теж Chicco:
    [​IMG]
    Тут зручніше за рахунок того, що є кілька комбінацій - грає музика без вертння зайчиків, або тільки зайчики крутяться, без музики, або й музика й крутіння. Є щось типу нічника - зірочка зверзу, але вона слабенька, не користуюсь тою функцією. Як для мене єдиний мінус - трохи чути звук механічного вертіння, але плюсів більше, крім того, тут тиснеш на кнопку - й всі функції виконуються, аж поки не виключиш, не тре прибігати щохвилини й накручувати завод, чи щось таке.
    Дистанційне керування - як на мене не є аж таким конче необхідним, а от нічник, чи проектор - то, певно, згодилось б...
     
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати мобіль (карусель) для колиски?

    у нас такого плану був у старшої, крім як "о ужас!" я нічого не скажу, якість пластику жахлива, мелодії не айс, та ще йота вєртушка часом якщо її випадково зачепити якось зіскакувала з гачка і падала. То був подарунок свекрів то мусіли на тиждень часу повісити, але потім зняли і більше не рухали.
     
  6. nyatochka

    nyatochka Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати мобіль (карусель) для колиски?

     
  7. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати мобіль (карусель) для колиски?

    От і нам такий подарували. І я подивилась, почепила але на наступний день зняла.
    Тому купила б/у від Chicco такий
    [​IMG][/URL][​IMG][/IMG]
    Ми і тепер ним користуємось. Розібрали на дві частини. Ту частину з бжілками я повісила біля вікна (пристосувала до карнізу). Доця любить полежати і поспостерігати за бджілкою. А музичний механізм доцік любить собі сама накручувати щоб звучала музика в хаті.
    Звичайно гарна якість, приємна музика. Те що мелодія звичить не довго мінусом не рахую, бо все таки то механчний механізм.
     
  8. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати мобіль (карусель) для колиски?

    А в нас такій Чікковський
    [​IMG]
    як мобіль, то нам не дуже пійшов, бо в ліжечку Марко проводив дууууже мало часу, але все ж таки трохи бавився, як навчився вставати, то дуже йому подобався сам блок, пепемикати мелодії і режими, до сих пір в нас на ліжечку причепленний блок(без іграшок і дуги) і малий до сих пір бавиться :)
    Мелолії класні, дуже приємні, різні режими, просто музичка, або щоб музичка і каруселька крутилась, звуки природи, нічний режим. Дуже класний режим, то реагував на звуки. Марко дуже швидко зрозумів як то працює, коли мелодія закінчила грати, то Марко щось агукав і починала знову грати)))А іграшки супер, якість чудова, одразу в хіл пійшли, вушка і крильця шарудять, дитині цікаво, свої грощі оправдовує цілком. 4 батарейки дюрасел мені на два місяці вистарчає. Пульт ніколи не використовували, але Марко дуже ним користувався :)