Як ви ставитесь до брекетів?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем irinara, 16 Квітень 2007.

  1. bianca

    bianca Member

    @Hermi питання не мені,але зауважу,що ортодонт мені сказав що пластинки носити взагалі не можна Я теж носила в дитинстві. От тепер маю проблеми. Зуби стали назад плюс прикус поганий.
     
  2. phobika

    phobika Well-Known Member

    То десь років 10 між пластинками і брекетами пройшло, я щось не уточнила в попередньому дописі. Те що зуби вернулись на свої місця - це було лише півбіди. Десь років сім після пластинки мене ще "крутили" зуби на погоду. То дивно звучить, але я реально відчувала ломоту в щелепах, як то буває з руками чи ногами.
    Тому після першого не дуже вдалого досвіду з пластинками, коли таки відважилась на брекети, я була готова на все, аби результат був стабільним. Багато заходів було з розряду краще пере, чим недо. Тим більше в мого ортодонта система оплати така, що платиш за брекет-систему, а подальше обслуговування вже безкоштовне, то я робила все) Хіба потім ще додатково оплачувались дуги+капи.

    Вам раджу дочекатись вердикту, добре обдумати все, що вас цікавить, і розпитати в лікарів. І якщо дають на вибір робити одним шляхом або іншим, то вибирати той, який дає більш стабільний результат. І не економте на прикусі, бо воно дуже часто непомітно, але впливає на здоров'я інших зубів.

    брекети зняли 2 роки тому. Тепер капи вдягаю раз на місяць приблизно, то зуби верхньої щелепи не рухаються взагалі, а нижньої трохи посуваються. Це чути, коли вдягаєш ті капи. Але одна-дві ночі і дискомфорт зникає. А деколи лінуюсь, то інтервал і до 2 місяців сягає, але нічого критичного не стається.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. LoveLD

    LoveLD New Member

    Скажіть, будь ласка, ортодонта до якого ви звертаєтеся.
     
  4. phobika

    phobika Well-Known Member

    Написала в ПП, якщо ви звичайно звертались до мене.
     
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Чи ставлять брекети на коронки(мости) і імпланти чи лиш на природні зуби?
     
  6. Monada

    Monada Active Member

    Тільки на свої
     
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А як бути, якщо треба виправити прикус, а більшість зубів - коронки і імпланти? Є якийсь вихід?
     
  8. Monada

    Monada Active Member

    Якщо у вас глибокий прикус і є стертість зубів , то в такому випадку піднімають прикус за допомогою коронок.Тоді старі мости треба знімати.Але все індивідуально.Тркба йти до лікаря і вас проконсультує
     
  9. ewgenia

    ewgenia миється в бані

    Как хорошо что появились брекеты! А то как бы мы, уже взрослые люди, красиво и модно исправляли бы свои недостатки?
     
  10. opron

    opron Well-Known Member

    Дівчатка, накидайте мені в ПП контакти нормальних ортодонтів, будь ласочка! Нарешті наважилась я на брекети, була на одній консультації, але хочу ще когось послухати. Може хтось ставив брекети в Пароденті на Личаківській? Які враження?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  11. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Може, хтось щось порадить. Мені 38 років, планую ставити брекети на нижню щелепу, але десь за рік-півтора. Є сенс у такому віці їх ставити? На нижній щелепі нерівні тільки одинички, двійки і трійка справа, брекети ставитимуть тільки на них чи на всі нижні зуби? І чи можна "подружити" брекети на нижній щелепі і повний знімний протез на верхній? Чи не доведеться після вирівнювання нижніх зубів його міняти?
     
  12. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    @Яська Березнева найкраще Вам все лікар розкаже, який подивиться на Вашу ситуацію професійним оком
    якщо загалом: брекети у такому віці носять
    ставлять брекети на всю щелепу, а не на конткертні зуби
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    залежить, для чого. Ставлять і після 40, якщо треба вирівняти щуби під протезування чи імплантацію.
    на 12 нижніх зубів
    а от про це Вам скаже тільки ортодонт після огляду
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. ImplantDental

    ImplantDental New Member

    Які Ваші роки, звісно, що можна :) Брекети ставять у будь-якому віці, аби було бажання мати рівненьки зуби. Брекети ставляться на всю щелепу. На рахунок подружити: не могли би Ви у персональних повідомленнях розказати детальніше про ситуацію? Спробуємо щос підказати.
    --- дописи об"єднано, 24 Вересень 2017 ---
    В таких випадках ми запрошуємо на безкоштовну консультацію, дивимость ситуацію і пропонуємо варіанти
    --- дописи об"єднано, 24 Вересень 2017 ---
    Можемо дати свої контакти, якщо бажаєте :)
     
  15. sonnestrahl

    sonnestrahl New Member

    Дівчата, хто вже закінчив лікування чи в процесі, і задоволені результатом, напишіть, будь ласка, контакти ортодонтів в ПП.
    Нарешті наважилась поставити, була на 1 консультації, але крім 8 радять ще й 4 виривати :girl_sad:, хочу звернутись вже до перевірених спеціалістів.
     
  16. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    І мене дуже цікавлять хороші спеціалісти у цій справі. Куди сходити на консультацію ? В дитинстві носила пластинку , але все тільки гірше стало. Знаю, що і брекети не допоможуть, якщо ортодонт поганий
     
  17. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    носила два роки брекети, коли була дитиною. скажу зразу, що на той час, то була диковинка, на цілу школу було двоє таких дітей з "залізною" щелепою, я і ще один хлопчик, здається.
    було психологічно важко, бо діти такого ще не бачили, і зачасту сміялися... але нічого, пережила, і тепер красавіца))) виправили мені пташиний підборідок (це коли нижня щелепа занадто сильно назад посунута, тобто обличчя збоку виглядає так, наче скошене))+ великий ніс... одним словом, не надто це гарно виглядало:girl_crazy:), поставили мені на місця ікла зверху і знизу. і ще пару зубчиків вряд вернули. жодного зуба ми не рвали, весь ряд сунули і кожен зуб "вставляли" на місце. кожні два тижні, на протязі двох років, ми ходили до ортодонта. заміна резинок, підтягування дуги, заміна дуги, бувало, інколи щось може відклеїтися, треба назад приклеїти (дуже рідко, але таке може статися.)
    щоб був результат , потрібно потратити час і чималі гроші ... але зараз мені 27р, і я рада, що в дитинстві ці проблеми мої батьки мені вирішили.

    (хоч я перших два тижні зридалася наніц)) боліло все, бо кільця , на яких фіксуються дуги, натягуються на останні зуби, а попробуйте запихнути між зуби щось грубше ніж зубну нитку... неприємно і тисне, а згодом, коли цю перешкоду ніяк ви не забираєте, воно із давлення переростає в ниючу тупу біль...), все розчервонілося, їсти неможливо, бо болить, а хочеться... і це відчуття, коли у вас в роті повно якогось металу... і ви їх язиком рухаєте, а ваша голова ну ніяк не може з тим змиритися, що вам там на зуби якісь конструкції поначепляли...
    ми навіть думали, що будемо їх знімати, так я маму мучила))) але пройшло трохи часу, зуби помаленьку переставали нити, потреба пити йогурт через трубочку, бо так легше наїстися, відпала, свідомість сприйняла, що наступні декілька років метал в роті і я , то як вірна лебедина пара - розійтися не може. і все стало добре:)
    звиклося і до того, що весь час треба зуби полокати, бо їжа застрягала. їжа, яка тягнулася, теж почала вживатися в менших кількостях (салатик з тонко насіченої капусти, квашена, чи морська капусточка, апельсин або ананас так часто намотувався на дугу, що після того як поїла, то улюбленим заняттям ставало їхнє витягування), горіх чи мак теж було проблемно вживати - особливо в школі, поїв булочку і з маком і така краса на зубах))) брала чай завжди до пари, поки їла, одразу полокала )))))))

    на той час, ми потратили купу грошей, точно не скажу, бо була дитиною, і грошовим аспектом якось не дуже цікавилася.
    пам'ятаю, що тато мамі казав, що за ті потрачені гроші на мої брекети можна було б додому купити нову вісімку з конвеєра))) :girl_haha:

    велася я в ортодонта араба, на той час ще молодого лікаря, але вже досить популярного в "ортодонтних" колах. працював в медінституті, підпрацьовував в приватній клініці, де мої батьки з ним і познайомилися. ну дууууже класний чувак! причому, всі кого він на той час вів були такої ж думки. це єдиний представник стоматологічного напрямку до якого я хотіла ходити в дитинстві))) він і зараз являється одним із провідних спеціалістів в даному напрямку. має власну клініку, яку відкрив з братом (брат займається протезами).

    так що, якщо надумали ставити брекети , будьте готові до того, що з початку треба трохи потерпіти , але результат того вартий))
     
    Останнє редагування: 21 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  18. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    Ну в мене десь така сама проблема, прикус жахливий. Коли мала була, батьки грошей не мали, та й ніхто тим і не переймався особливо. Стоматолог мене відговорює від брекетів, елайнери наразі космічно дорогі....треба думати.
     
  19. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Чому відмовляє ? Чим він це мотивує ?
     
  20. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    погано вичищаються зуби, відповідно швидко псуються, а полікувати проблемно. Також під тими приклеїними штучками зуби псуються. Просто вона сама носила брекети довгих три роки, а в результаті попсувала зуби і ще й прикус вернувся такий, яким він був