Як ви ставитесь до брекетів?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем irinara, 16 Квітень 2007.

  1. irinara

    irinara New Member

    люди ,хто носить брекети-як вас сприймають оточуючі?Скільки вам років?Чи з"явились результати?:rolleyes:
     
  2. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Ассоциация -пестня
    Если в сердце живет любовь
    Скачать песню «если в сердце живет любовь» в формате mp3 ftp://www.ctc-tv.ru/audio/NRK_soundtrack.zip

    Проходят дни, пролетают года
    Высыхают океаны...
    А ты одна, в твоей душе и глазах
    Эти слезы, эти раны...


    Припев (2 раза)
    Не смотри, не смотри ты по сторонам
    Оставайся такой как есть
    Оставайся сама собой
    Целый мир освещает твои глаза
    Если в сердце живет любовь


    Просмотрела все фильмы о любви
    Но в жизни тоже много сказок...
    Не спиши, подожди, увидишь ты
    Все будет
    Но не сразу, но не сразу...


    Припев (4 раза)
    Не смотри, не смотри ты по сторонам
    Оставайся такой как есть
    Оставайся сама собой
    Целый мир освещает твои глаза
    Если в сердце живет любовь
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Я свого чоловіка ніяк не можу "вламати" сходити в клініку - у нього зуби трошки кривуваті, він сам цього соромиться, але й робити нічого не хоче.....Мій двоюрідний брат почав носити брекети у 18 років. Нічого, зубки вирівнялись і він з задоволенням посміхається, а раніше теж соромився......Подруга почала носити ьрекети у 20 років - теж тепер задоволена.
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Я вернуся додому і собі зроблю. Мені 24.
    Моїй подрузі теж 24, носить брекети.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Хотілося б ще знати хорошого спеца... Також планую, після пологів і завершення ГВ.
     
  6. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    ті хто ставив собі брекети із моїх знайомих до кінця не доробили процедуру. Крім того, що брекети можна носити понад 1 рік, то потім на ніч дають спеціальну капу на зуби, як пластинку, для того щоб зуби закріпилися остаточно і не повернулися у звичне для них становище...

    майже у всіх зуби повернулися назад, хоч і не так криво, як було раніше... але фактично брекети їхні були на вітер :)

    хоча відношення до таких осіб цілком нормальне як і з брекетами так і без :)
     
  7. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    В мене одна викладачка носила. Зараз вже зняла. Ії десь під 40 вже. Зуби росли цікаво так, вперед. Ну, дуже негарно. А зараз нічого, нормальні. Всі нормально ставились.
     
  8. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Хороший лікар попередить заздалегіть, що крім брекетів ще тривалий час потрібно носити звичайну пластинку наніч (спочатку щодня, потім раз на тиждень, раз на місцяь і т.п.). Бо як зуби 29 років росли криво, а тоді за 1 рік їх вирівняли, то з часом (а то може бути пару років) вони будуть хотіти стати в звичне положення. Це як вирвати зуб - інші зуби посунуться на місце вирваного. Цю пластинку не потрібно завжди носити, це також тимчасово, але самі брекети не вирішать на всі 100 проблему. Через пару років зубки можуть стати такими ж кривими, або трози менше кривими
     
  9. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    А як ви ставитесь до тої реклами Г"американських дантистів в "Фабриці краси" то теле трюк чи насправді?
     
  10. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?


    імплантанти не мають "пам"яті" про попередню свою форму чи місце в ротовій порожнині. Це абсолютно нові зуби.

    тільки імплантанти дуже дорогі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    про пересадження зубів читав ще років зо п’ять тому....
    в статті написано було про те, що жодних проблем з цим немає....
    хіба тільки психологічний...
    .... чужі зуби....
     
  12. Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Два роки тому мені зняли брекети, зараз все ок, не шкодую, що поставили!
    Загалом носила 1,5 роки, потім ще на ніч каппу вдягала (прозора пластинка) місяців з 5. Звичайно, були неприємні моменти: коли підтягували дужку, зуби і щелепа боліли страшно, а коли брекети тільки поставили, я пюрешку на вечерю їла години півтори:) !
    А от потім, коли звикаєш, стає навіть прикольно: коли лікарка щомісяця змінювала резиночки на брекетах - найбільше мені сподобалися такі, що в темряві світилися (а друзям як подобалося, коли посеред ночі їх будила "сяюча" посмішка:D )!!!
    Одним словом, нічого страшного в брекетах немає: як треба ставити, ставте , звикайте, головне сприймати все з гумором! А з боку оточуючих ніяких неприємних реакцій не було і соромитися тут нема чого!!!:) :) :)


    P.S. Головне-правильно чистити зуби і брекети і використовувати спеціальні щітки!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    каппу я знаю...
    хороша штука, зуби береже добре.... :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. irinara

    irinara New Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    та ладно:p я їх також ношу,але в мене вони сапфірові-їх не видно-хіба,що сильно треба приглядатись.зовсім не комлексую,але вирішила сворити таке опитуваня:D ;)
     
  15. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    зуби береже, якщо б’ють.... :D
     
  16. Julia

    Julia Active Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    А я от думаю ставити брекети під час ГВ. Лікар каже, що треба буде 2 роки носити - якраз хочу для того декрет використати. Але треба один здоровий зуб видаляти. Щоправда не кожен лікар хоче його видалити. Починають радити своїх знайомих лікарів, які придумають мені інше рішення лікування, без видалення зуба.

    Мені якось не шкода його видаляти, якщо це цілій щелепі допоможе)))
    Дехто каже: "Нащо тобі то здалось в 27 років?" Напевно, якби далі працювала, то так і не наважилась би брекети поставити. Ато й так виглядаю молодшою, ніж є))) А з брекетами мабуть буду схожа на школярку))
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    і правильно каже....
     
  18. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    брекети цен нормальна річ..є дефекти - треба лікувати.
     
  19. Komashka

    Komashka Active Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    2 роки носила ту заразу...перепрошую...ну правда результат класний - зубки рівні і здорові. Хто хоче - пораджу в якому кабінеті ставила. Одне прохання: перед брекетами ОБОВЯЗКОВО позаліковуйте всі зуби, а то мені після 2 років вимушеної перерви довелось йти на міні-операцію (15 хв "щастя"...)
    Тю..один зуб...мені 2 витягнули..місця мало було...
     
  20. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Я думаю, що брекети краще ставити в дитячому віці, як тільки появляться проблеми. Це позбавить від незручностей надалі.