Як Ви проводите своє дозвiлля

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Lika20, 10 Січень 2009.

  1. AnichkaVasylivna

    AnichkaVasylivna New Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    дівчата, я у Львові недавно живу. підкажіть будь-ласка, як мені від стрійського базару до шевченківського гаю добратися?
     
  2. Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    Сісти на маршрутку №32.
     
  3. AnichkaVasylivna

    AnichkaVasylivna New Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    а стосовно дозвілля, я лінива як кіт! от зараз хочу на аквааеробіку, а самій лінь! треба компаньон, доречі я на 6му місяці, було б корисно))))

    ---------- Додано в 23:10 ---------- Попередній допис був написаний в 23:07 ----------

    ого як швидко! дякую! а там пішки треба пиляти?
     
  4. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    Треба. Але хіба то страшно?:)
     
  5. AnichkaVasylivna

    AnichkaVasylivna New Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    та нє! дякую!
     
  6. fanet

    fanet New Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    скажіть, може хтось знає як можна попасти в Оперний театр в пятницю?... приїжджають сестрички з США дуже хочу їм показати і зробити кілька фото
     
  7. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    Еееее.....сісти на маршрутку та й приїхати:) Або купити квитки і піти на оперу/балет. Чи там зараз з тим проблеми?
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    люди мистецтва теж відпустку мають :) Зараз нічого в театрі нема
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    є вахтер - і це головне. За сходну ціну - пустить і ще й екскурсію проведе ...
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    Нє, та то ясно :) Я про балети-опери говорила :) А потрапити просто всередину, щоб прогулятися напевно цілком реально.
     
  11. fanet

    fanet New Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    Дякую))) тепер трохи ясніше стало)))
     
  12. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    дозвілля у будні дні - кінотеатр, прогулянки, катання на велосипедах, кафешки, читання книжок, нет, шопінг, монополія з друзями:girl_curtsey:
    у вихідні дні намагаюсь десь їздити, подорожувати, щось нове бачити, тому вже майже усі цікаві місця, особливо ЗХ України, уже відвідала, хочеться чогось нового:girl_yes2:
    щоправда, маю ще списочок місць, куди хочу добратися (серед них Київ - була у ньому багато разів, але хочеться ЩЕ, Умань, Дністровський каньйон - один раз була, але хочеться надовше, можна і з наметами, Воєводино і.т.д.)
     
  13. kukuruku

    kukuruku миється в бані

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    Аха. я теж так люблю проводити час. Але, на жаль, у будні не вистачає часу, тому намагаюся у вихідні насититися гарними емоціями
     
  14. Santanka

    Santanka New Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    А ми на вихідні з чоловіком і з друзями вибираємся інколи в кафешку, або в гості до когось. Частенько й просто з подругами час проводжу. А як випадає нагода, то їду кудись в гори, або на якісь цікаві події.. (чоловіка вдома лишаю, він ці студентські вилазки не признає))
     
  15. misss

    misss New Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    Нажаль моє дозвілля зараз лише у ДП, або на вулиці з малюком.
    Це все лише тимчасово.
     
  16. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    останнім часом втомлююсь дико, бо купа роботи і на роботі, і вдома. тому найліпше для мене посидіти в неті або почитати книжку (на кафе і зустрічі з друзями просто не маю сили)
    і шоби було тихо:girl_yes2:

    ---------- Додано в 13:55 ---------- Попередній допис був написаний в 13:52 ----------

    а на літо запланувала пару невеличких поїздок. кров з носа, а таки виберусь з хати. бо не пам"ятаю коли я востаннє їла шашлик на природі. роки два тому .не менше
     
  17. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

     
  18. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    Останнім часом купа роботи і вдома і на роботі назбирується, але вихідні завжди присвячую сім"ї. Часто виїжджаємо у ліс, навіть взимку, зустрічаємось з друзями, кумами (ввечері серед тижня також буває). Все залежить від бажання. Завжди можна щось придумати. От що точно не люблю, то це лягти і цілий день продивитись телевізор.
     
  19. Nadinka

    Nadinka Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    У нас це- спорт зал, імакс фільми в 3Д)) шоппінг в Ашані, відвідування бабці і діда чоловіка в селі, там ліс,річка..свіже повітря, спокійно там., зустрічі з друзями,ще хочу на різні екскурсії зїздити з чоловіком, наразі встигли лише разом побувати в Одессі, це був початок))
     
  20. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    А я це люблю, правда трішки в іншій інтерпретації. В хаті тихо і пусто, а по ній човгаю і роблю вигляд сама для себе, що щось роблю. Але приємно знати, що в будь який момент можна завалитися в ліжко і дивитися фільм або серіал в повній тиші. І взагалі я її дуже люблю, тишу.