Як ви підтримуєте форму?

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Фрезія, 22 Лютий 2007.

1. lilochok

lilochok Well-Known Member

почну здадеку... у нас більшість проблем з хребтом називають остеохондрозом
    Це чисто радянський діагноз
    у Європі та Америці такого діагнозу немає

заняття в залі припиняти не потрібно. треба відкорегувати програму тренувань

• Подобається Подобається x 1
  2. Rona

Rona Мама-йожик

@Meriroma я йожусь вже 5 років і мені поставили діагноз - легка форма остеохондрозу хребта. Сказали, що це взагалі-то супер, бо вже вік. :girl_haha: На мою думку, болить голова від незвичного навантаження, мабуть судини не звикли до такого. Я б змінила навантаження на більш помірне, звернула б увагу на дихання. Боліти і крутитись голова може від частого глибокого дихання, просто перенасичення киснем. І все :) спостерігати

3. Nemi

Nemi Well-Known Member

Думаю, займатися якраз і треба, тільки я б про всяк випадок все-таки проконсультувалася із лікарем. Як вже казали, найімовірніше, треба наразі зменшити навантаження.
    Іще пораджу комплекс вправ для хребта від мого лікаря (робити зранку одразу після прокидання, сидячи на ліжку).
    1. Повільно з максимальною амплітудою крутити носом цифри від 1 до 10 і навпаки.
    2. Взяти палицю таку, як держак від мітли. Тримати за шиєю на плечах, триматися руками за кінці. Повільно повернутися в один бік. Порахувати до 10. Потім в інший бік. Порахувати до 10. Повторити 10 разів.
    3. Лягти на живіт. Руки витягнути вперед. Водночас підняти догори руки і ноги. Добре вигнутися. Порахувати до десяти. Розслабитися. Повторити 10 разів.
    Вправи зовсім прості, але ефективні.

4. Meriroma

Meriroma В пошуках себе...

та я хочу займатись, але саме в залі, качатись, а біль виникає на фоні занять і не проходить до наступного дня. Коли ходила на пілатес такого не було. В п*ятницю планую іти все ж

5. Nemi

Nemi Well-Known Member

Качатись - це теж дуже добре. Просто лікар мав би пояснити механізм того болю і поправити ситуацію. Я так розумію, що наразі Ви маєте лише діагноз. Якщо такий довготривалий біль, я б з тим не зволікала, бо якщо там щось конкретно защемляє, можна так заняттями випадково зрушити. Просто, щоб самій собі гірше не зробити.

Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk

6. Meriroma

Meriroma В пошуках себе...

та от я зрозуміла, що той діагноз ще ніц не значить по одному знімку ренгену. Хочу в п*ятницю ще одне обстеження зробити і до лікаря тоді.

7. Kroshka Enot

Kroshka Enot Well-Known Member

@Meriroma вважаю, що робити щось через силу, перемагаючи біль в нормальних умовах не є правильно. (Не маю на увазі випадки, коли людина проходить реабілітацію після травм, тощо).
    В першу сергу скажіть тренеру, що Вам не є добре після заняття, розкажіть, в чому то проявляється. Нехай він Вам скорегує навантаження.
    Спробуйте слухати своє тіло.

8. cjomcjomka

cjomcjomka Content - fairy

плюсую за судини. І остеохондроз "вписується" в картину. Якщо маєте дуже велику наполегливість до пошуку істиної причини - раджу УЗД+доплер судин шийного відділу. Чи нема загущення крові, нашарувань на стінках судин тощо.

9. NataliaFed

NataliaFed Active Посиденька з баяном

:girl_claping:
    Це маленький комплімент:). Йога- це страшенна сила.Я признала)).

Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk

• Смішно Смішно x 1