Як ви підтримуєте форму?

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Фрезія, 22 Лютий 2007.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Kandya бурячок червоний в любому вигляді. Ну, і пити воду, багато води.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Kandya , ще спосіб
    зробити більшу перерву між прийомами їжі. Якогось одного дня поїсти востаннє о 17.00, наприклад.
    Мені допомагало після змін в харчуванні прийти до тями (прийти до туалету)
     
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    на мою подругу це подіяло навпаки
    ну тобто вона хотіла змінити свій звичний режим харчування на здоровіший
    завжди не снідала і ситно пізно вечеряла
    а без вечері то вперше за багато років не було "туалету"
    такий собі харчовий шок

    на мене теж кефір чи чорнослив не діють
    думаю все внормується як зявиться якась систематичність в харчуванні, хоч якась, організм адаптується
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Kandya кава для того діла має сто пудів помогти) На мене завжди діє, не важливо - заварна, розчинна. Ну і без сигарет, звичайно)
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    зараз ми з Вами получимо тут за каву на голодний шлунок :) але - так, це допомагає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    все внормувалось, коли я повернулась до звичного харчування) знову за пару днів свій кілограмчик набрала -- маю 59,5 кг і регулярний стул
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    мені теж реально помагає кава розчинна з молоком. Самої кави не люблю.
    А може збільшити фізичну активність, я не кажу там спортом займатись, а просто ну дуже багато ходити пішки і їсти так як ви їжте, тільки меншими порціями?
     
  8. silvia

    silvia Well-Known Member

    я сьогодні пройшла пішки з Липинського ( район макдональдсу) до Податкової десь 5,5 - 6 км. відчуваю приємну втому в ногах...при сприятливій погоді планую 2 р. в тиждень так ходити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, підкиньте мені, будь ласка, якісь вправи для ніг. Такі щоб хв на 15, бо більше, напевно неосилю. Було б добре трошки схуднути, і саме основне попідтягувати м'язи, а то як холодець (((
     
  10. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    М'язи ви може і підтягнете, але без дефіциту калорій, який забезпечує схуднення, вони так і залишуться під "холодцем". До вправ треба переглядати харчування
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    В мене просто не а нормальних м'язів, після пологів я таки добряче схудла, хочеться якось закріпити результат. Правда почала трохи поправлятися зраз. Грішу канапками, дуже люблю хліб. Ну але буду старатися обмежувати.
     
  12. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    @KAPUCHINKA я вже писала в темі про заняття з Джилліан Майклс, що є гарні комплекси вправ Passion4Profession | Home, я завантажила собі додатки на айпед, є загальна зарядочка, прес, сідниці, ноги. Вони безкоштовні, правда трохи з рекламою. Є кілька рівнів різної тривалості і важкості.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. У мене були труднощі в районі попереку - моя ахілесова п'ята. Допоки не почала нормально харчуватись, вагомих результатів не було. Зал це круто, але лише 50% справи. Головне, привчити себе насичуватися протягом дня, аби увечері не наздоганяти
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    поділіться секретиками, що робити зі шкірою на животі. Вона якась негарна, зморшкувата. З тих пір як почав з'являтись рельєф поздовжних м'язів пресу, я стала уважно дивитись на свій животик підчас вправ. І в зігнутому положенні тіла та шкіра залишає бажати кращого.
    Люблю кавовий скраб, але після нього треба чимось маститись. Порадьте бальзам для тіла чи крем. Чи якийсь масаж, чи олійки.
    Щось порадьте, будь ласка :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Для мене маст хев- контрастний душ для пружності шкіри, напевне кращого засобу нема. З косметичних засобів зараз скраб AlmaK- бомбезний.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відновлюю вакуум))). Штучки дрючки не вмію поки:) Ще б руханку активувати, бо запливу, а там, гляди- свята . О_о



    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Я собі у перші два тижні Нового року вирішила замість об"їдання влаштувати щоденне кардіо в тренажерному залі. Сьогодні третій день і я дуже собою задоволена. :girl_blum:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Yuppii

    Yuppii New Member

    Останнім часом більше переймаюсь не фігурою, а здоров'ям, почала дотримуватись pH балансу, менше їсти м'яса і пити кави.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Moza

    Moza Member

    Я, колись, працюючи на Володимира Великого коло МакДоналдз ходила 3-4 рази на тиждень додому на Новий Львів. Важила я тоді 49 кг при рості 1,68. В їжі себе не обмежувала, дуже люблю їсти пізно ввечорі. Зараз важу 53 кг, при тому, що ретельно підраховую скільки калорій в день споживаю. Від фастфуду і їжі після 8-ї вечора довелось відмовитись. Розумію, що фізичного навантаження мені сильно бракує.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відновила свої тренування два місяці назад. Вага і об"єми ростуть, як дурні і це при тому, що я трохи врізала свій раціон.
    Займаюсь 3-4 рази в тиждень, раз аквааеробіка, раз груповий степ чи босу, два рази групові :ноги, сідниці, чи body+кардіо. В мене реально паніка, ноги, як колоди робляться. Вага була 58, стала 61. Хотіла трохи підсушитися, а тут таке...:girl_cray:Що я роблю не так?!
     
    Останнє редагування: 28 Лютий 2017