Як ви підтримуєте форму?

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Фрезія, 22 Лютий 2007.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Де важились?
    Котрий день циклу, чи не ПМС часом?
    Я зважилась сьогодні в поліклініці (нащо, неясно) - теж практично 60 показало
    --- дописи об"єднано, 13 Вересень 2016 ---
    легка вечеря, невелика за об'ємом. Геть перекуси. Солодке обмежити по кількості.


    Наразі - ні. якщо займатись силовими при незміненому харчуванні, то вага швидко набереться. Особисто мені не хочеться набирати навіть м'язами

    Це не для ваги, а для шкіри
     
  2. terezka

    terezka котяка-вишивака

    з віком обмін речовин сповільнюється, тому треба вважати на те, що саме їсться, і споживати трішки менше, ніж витрачається.

    все вірно. тому варіант один - рахувати калорії (є багато додатків, які дозволяють рахувати кількість з"їдженого і витраченого). тоді можна і тортики їсти іноді, і смажене і т.д. все вийде, головне вчасно помітити зміни і почати хоч щось робити
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Sadie

    Sadie Active Member

    @Kandya читайте пункт 4)))) якщо вам не лізе салат з олією, то не силуйте себе! бо то ж має бути врадість, а не знущання з себе :) якщо вам буде некомфортно, то ви не будете того робити і дійти до кінця буде дуже важко, тому психологічний комфорт дуже важливий. Є ще такий момент в занятті спортом, що на почаьках дуже втомлюєшся, організм не звик, він кричить "не гвалтуй мене, дай поспаи і поїсти", і ви чуєте таку втому, так хочеться все кинути. Але після того, як він адаптується, після спорту ви будете навпаки відчувати приплив сил. Пошукайте спорт який вам сподобається, повірте, такий точно є, і робіть те, що приносить вам задоволення. Це сприяє самомотивації. робити тільки кардіо то не дуже добре, бо жир палюється/ і м"язи також спалюються і людина вся обвисає. ви краще будете виглядати, якщо в залі не будете робити кардіо, а будете робити тільки силове! воно теж добре спалює калорії)) і ще й будує гарне тіло.
    Щодо продуктів, то майонез можна зробити самому і буде дуже добрий майонез з нормальною олією. Уникайте купованого майонезу. Ви зрозумійте, справа не у вазі, а у ЯКОСТІ тіла. Можна важити більше, але виглядати краще, бо тіло саме буде якісніше краще, не просто скелет в шкірі, а апетитні м"язки з апетитною жировою прослойкою (не плутайте з ожирінням )) ). Уникайте солодкого, якщо дуже хочеться, то їжте його в першій половині дня (тільки не з самого ранку), а ввечері їжте білки, наприклад ввечері можна з"їсти запечену курку (я маю на увазі грудку, але якшо не лізе, то вже ладно, у вас небагато зайвого) і трава (салат якийсь травяний, налийте вже собі сметани, нічого страшного)) ). якщо хочете схуднути, то сир краще наніч не їсти, а курку (ну чи подібне м"ясо) або рибу нежирну. якщо будете їсти вуглеводи, то вони всі відкладуться на боках, це 100%! а курку, навіть якщо ви спакуєте з голодухи 3 грудки, вона у вас не відкладеться, на ранок буде мінус! фокус-покус такий собі)) загалом жири це добре, але високоякісні жири, а не трансжири і всякі каки. і фрукти... памятайте що фрукти наніч теж забезпечать вам жирові запаси! не їжте фрукти наніч, а як і солокде в першій половині дня
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    це не для всіх. Цукор яяяяяк впаде, ну і ви з велосипедом.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  5. terezka

    terezka котяка-вишивака

    свята правда, перевірена купою людей на власному досвіді
     
  6. Sadie

    Sadie Active Member

    та ладно швидко)) шоб набрати жінці м"язи, то треба вкалувати в залі як мужик та ще й їсти спортхарчування. то не м"язи нарощуються, то якщо харчування не прослідковувати, а навантаження збільшувати, то автоматично починаєш більше їсти і в результаті вроді і палиш калорій більше, а худнення нема, бо споживати починаєш теж більше і навіть того не помічаєш. А якщо буде дефіцит калорій, то чи буде силове чи ні, а вага буде падати, но м"язи не будуть рости точно :)
    --- дописи об"єднано, 13 Вересень 2016 ---
    то ж як вбитись треба? )) взагалі все що стосується тіла то дуже індивідуально. як вівсянка зранку комусь добре а комусь краще не треба. треба осов"язково дивитись по собі.
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ммммм, не зрозуміла питання? Є люди, які не можуть натще займатися кардіо. І їх багато. І цукор може впасти досить різко аж до запаморочення. І падіння з велосипеда, це така не дуже радісна штука.
    та ладно, люди різні. Є жінки які дуже легко нарощують м'язи, є які важко - і є "середні по палаті".
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ні, Орман вірно каже. Різні організми по-різному реагують на навантаження. Є люди, в яких одразу цукор падає, перших кілометр-два - і зірочки в очах.
    --- дописи об"єднано, 13 Вересень 2016 ---
    з власних ніг теж невесело :)
    мене одного разу в школі подружки несли зі стадіону. І по фізії били - щоб отямилась. Напевно, то був низький цукор. Бо більше такого не було, а тиск падає - інакше відчувається
    --- дописи об"єднано, 13 Вересень 2016 ---
    я, як не дивно. Я за місяць силових навантажень міняюсь кардинально.
    Мені добре - кардіо, трошки статики, розтяжка, танці. Не люблю виражених видимих м'язів
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Sadie

    Sadie Active Member

    щоб людині із середньостатистичним здоров"ям впасти на кардіо, то треба ну взагалі не відчувати, що з тілом робиться,як той кінь. В кого є якісь особливості організму, то в першу чергу треба з того і починати. і є ще правило - не займатись на голодний шлунок! серед дня можна так само впасти, якщо займатись голодним. але зранку ну я не знаю, я не встаю з почуттям голоду.
    щодо м"язів, то щоб набрати м"язи, жінка мусить ЖЕРТИ гормони. Не ростуть у жінок м"язи як у чоловіків. То особливості будови тіла, що в когось їх видно, а в когось ні, в когось відсоток жиру в тілі більший, а в когось менший, в когось кубики видно, а в когось буде полоска і хоч ти ночуй в тому залі, не буде кубиків і все тут. Подивіться на бікіністок, скільки в них м"язів і який в них відсоток жиру. коли вони запливають, то цілком собі нормальні жінки)) а вкалують вони як має бути і ваги такі беруть, що не кожен чоловік в залі такі бере! м"язи не наростиш, ну може манююююсінький приріст буде, просто вони в доброму тонусі, і це робить їх об"ємними, твердими, красивими, а не атрофованими, як в тих, хто не займається взагалі.
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    неправда :) треба правильно підібрати вид і тип силового навантаження.
    Так, видимість того буде різна, через різну тілобудову. Але м'язева вага набереться.

    Є і інший вид розвинутих м'язів - довгі, міцні, еластичні і пружні. Те, що описали Ви - ближче до силової "підкачаності". А мені імпонують майже невидимі м'язи, роботу яких видно в кожному русі легкого тіла.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. terezka

    terezka котяка-вишивака

    ем, ви справді думаєте що у всіх жінок відсутні м"язи? а у тих, у кого є - вони жеруть гормони? (ми говоримо про звичайних жінок, а не про фітнесбікіні)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Sadie

    Sadie Active Member

    @cjomcjomka ну я з вами не погоджуюсь! Я обожнюю зал, ми з чоловіком постійно в залі (хоч по мені то видно, бо я зараз не слудкую за харчуванням))) ), але скільки б я не перебачила людей, ну жодна жінка не накачалась без хімії! це фізіологічно неможливо просто! Ви колись бачили м"язисту жінку? НЕ підтягнуту, а саме м"язисту? Ну я ні разу не бачила, чесне слово! Хоча в якийсь час як мала вільний час то займалась всіма можливими спортами і танцями, але м"язистих жінок не бачила))
    --- дописи об"єднано, 13 Вересень 2016 ---
    як це відсутні? де я казала що відстунті? як можуть бути відсутні м"язи? просто вони не наростають! не може жінка накачати такий баняк, як чоловік! не може вона розкачати таку спину. Не РОСТУТЬ вони, а просто приходять в тонус. Вони гарні, розвинені все таке, але вони не наростали. НІколи жінка не буде такою як чоловік-культурист.
     
  13. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Важилась у спортлайфі. Сьогодні вранці до сауни 59,6, після -- 59,2. І це я ще сьогодні в туалет не ходила. Ну і не їла... От купила собі булочки (пусті) у фуршеті -- і худаю)
    Ну от ніколи не мала целюліту, а як набрала ті кг -- то щось таке, як сижу, проскакує. Але масажистка сказала, що то фігня, вона швидко дасть тому раду.

    Я вже вирішила як схудну: кидаю пити пиво, присідаю на коняк
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. terezka

    terezka котяка-вишивака

    це зрозуміло, але ви кажете уже неодноразово що у жінок не може бути м"язів, що вони не ростуть, не формуються. і ростуть, і є, і наростають (подивіться на ноги танцюристок, для прикладу, чи тих, хто бігає щоранку і т.д.).
    і навіть та сама планка щодня - формує хороший м"язовий корсет в жінки, шкіра підтягується, прес з"являється.
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ми говорили про набір м'язевої ваги
    І я стверджую що він є, бо перевірила це сама. просто у всіх по-різному виглядає.
    В мене зміни дуже помітні, тому що в звичному житті я легкого типу без рельєфів, і гарно (не худою) виглядаю при "зріст - 115" і навіть при "зріст - 120". Підозрюю, що при розвинених м'язах мені і "зріст-110" було б не товсто, але тяжко.
    Тому моє - статичні навантаження, довша тривалість виконання і мала кількість підходів. Плюс кардіо і розтяжка.


    вважайте. Крім всього іншого, міцний алкоголь ДУЖЕ затримує рідину, а це може бути ледь не +3 кг на ранок і відповідні емоції
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Sadie

    Sadie Active Member

    @Kandya ви ще не готові до спорту і худнення )) взагалі до цього спортивного оздоровчого способу життя)) розслабтесь та й все, масаж вам целюліт забере, а ви взагалі нормально важите! :) Класно я би навіть сказала! Так що не партесь просто, ви найкраща! :))
    --- дописи об"єднано, 13 Вересень 2016 ---
    і що вони виростають? якщо жінка танцює, то через 10 років у неї м"язи на ногах стануть на 10 см більші? вона ж весь час їх "качає" то як це вони не збільшуються? бо вони не збільшуються!
    Дівчатка, я вас прошу, не теражуйте цю фразу, що у жінок ростуть м"язи, бо ви говорите і маєте на увазі одне, а дівчата недосвідчені приходять в зал і кажуть: ой тільки не давайте мені ваги, бо я не хочу бути як мужик. і вони реально вірять, що можуть стати як мужик, якщо будуть займатись силовими тренуваннями 2 рази на тиждень! і якщо візьмуть не пусту пластикову палку а хоч би пустий гриф для присідання, то зразу їм м"язи попруть просто як шалені. тому фраза, що у жінок ростуть м"язи ну вона некоректна! вони роблять що завгодно тільки не ростуть нікуди! Спортсменки вкалують як прокляті в залі щоб на якийсь там сантиментр збільшився м"яз, а ви кажете, що вони в когось легко ростуть.
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    як мужик - ні, як тяжка сильна жінка - так

    за 2 рази на тиждень хіба самооцінка збільшиться :) але якщо 4 - то зміни будуть
     
  18. Sadie

    Sadie Active Member

    та перестаньте! ви стаєте зразу такою тяжкою сильною жінкою? може ви себе оцінюєте більше по самопочуттю, ніж по вигляду?))) Я за свій досвід таких тяжких сильних жінок не бачила! Жодної! Ні тих, хто паверліфтингом займається, ні тих, хто бодібілдингом займається, ні виступаючі бікіністки, різні танці йоги ітд теж таких тяжких сильних не бачила! Ну бачила сильних звичайно)) але нічого візуально на їхню силу не вказує!
     
  19. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Щодо набору маси. Та навіть той поділ на екто- мезо- та ендоморфів показує, який тип тілобудови є у людини. Тому і результат у трьох буде абсолютної різним.
    Я яскравий ектоморф. Худе худюще. І після занять в мене не видно яскравих м'язів, кубиків та м'язів ніг. Але тіло підтягується і приходить в трнус вже після кількох разів. В той час, як ендоморфу треба добре попотіти для результату. А мезоморф і так щасливий, бо має ті м'язи.
    До слова, мені набрати масу що м'язами, що жирком не так вже і просто. Хіба би жерти цілодобово. Але знову ж проблема: я не можу їсти багато. І от за рік після вагітності я вже повернулася у свої менше 50 кг при 168 см. Єдине, то розтягнена шкіра на животі.
    А хтось навпаки не може повернутись, і ще додатково набирає.
    Ми всі різні, і спорт на нас впливає по різному, і харчування. І день циклу, і вік, і пора року.
    І щодо м'язів. Ми ж не говоримо тут про виражені тріцепси, біцепси, трапеції і тому подібне. Ми говоримо про гарні підтягнуті м'язи, які не ховаються під шаром жиру. І особисто я б ффз величезним задоволенням була би власницею гарних довгих підтягнутих м'язів, без яскравих рельєфів та виступів.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    за пару місяців змінилась вага і об'єми в конкретних замірах.
    Мені не сподобалось, більше не пробувала.