Як вберегти діточок від хвороб

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем kati, 12 Листопад 2008.

  1. Alinka

    Alinka миється в бані

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    І ми не хворіли до 1р. 7 міс., поки дитина не пішла в славнозвісний дит. магазин Антошка,бавитися і не підхопив там інфекції шлункової. Бо бачте крутеликам лінь своє чадо роззути і пускають на той ігровий майданчик в капцях, що подворі лазили. ( злості не хватає), а дітки там на руках лазять і валяються, от і взяв пальці до рота. Попали в лікарню, підірвали імунітет, а тепер чіпається всяка зараза. Так що ви сплюньте 100 раз і Богу подякуйте, що ваше дитя не хворіє.
    Прочитала я в журналах про перепелині яйця, що вони зміцнюють імунітет. А що ви чули, а може хтось і дає діткам, в яких дозах?
     
  2. Person

    Person New Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    В сестри донечці 1,3 рочки їй від року педіатр казала давати. Починали з одного жовточка, тепер їдять через день 2 яйця
     
  3. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    Як на мене то забагато, яйця дітям можна давати не частіше аніж двічі на тиждень. Пошукаєте-є багато в темі Меню маляти після року.
     
  4. Sara

    Sara Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    А умене донечка в січні поточного року хворіла, після чого нам порадили приймати крапельки на траві "Джерело" від ЕКОМЕД, ну то що Вам сказати:sad: на прикинці курсу приймання цих крапельок (десь 25 день) у малої ніс закладений і жаліється на погане самопочуття. :sad::sad:
    Напевне все таки краще давати стандартні натуральні імунностимулюючі засоби (цибуля, часник, лимон, малина, мід і т.д.)
     
  5. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    привіт. А мене таке турбує. Вже в квартирі появились комарі, то лікар порадила нам купити фумігатор типу Некусайка для дітей. От тепер думаю, чи він не зашкодить малим, щоб на свою голову не наробити біди. Можливо, хтось користувався ним?
     
  6. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    Порадьте, чи не шкодить фумігатор малечі.
     
  7. Natinka

    Natinka New Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб


    Безопасен ли электрический фумигатор?
    Последнее время многие спасаются от комаров в помещениях с помощью электрического фумигатора. Однако не вредит ли этот прибор здоровью? Сам по себе фумигатор опасен не более чем штепсель, включенный в розетку, успокоил своих читателей еженедельник "Аргументы и факты" и рассказал подробнее о приципе действия прибора.
    Вещество, которым пропитана сменная пластинка в приборе, называется пиретроид. Это синтетический аналог пиретрума, или "персидского порошка", которым пользовались еще в позапрошлом веке, получая его из высушенных цветов кавказской и далматской ромашки. Пиретроиды действуют на комаров как сильное и "долгоиграющее" нервно-паралитическое средство, но практически безвредны для человека, поскольку разница в обменах веществ у нас и у насекомых огромна. Но есть две вещи, на которые нужно обратить внимание при покупке прибора, предупреждает "АиФ".
    Во-первых, не берите чересчур дешевые - это наверняка подделка, изготовленная из горючей пластмассы, что может привести к возгоранию.
    Во-вторых, если вы страдаете какой-либо аллергией, будьте в первое время пользования фумигатором особенно внимательны к своему самочувствию - организм может среагировать и на самые малые концентрации действующего вещества.

    Але моя особиста думка - я б не використовувала.
     
  8. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    Оля,там про курячі йшлося,перепелині яйця-то трохи інше,вони неалергічні і не містять холестерину,я Софії даю по 4-5 штук на раз,часами кожен день і ніц їй не є,дуже їх любить і постійно просить,мушу десь ховати.


    Ми Некусайку включали ввечері хвилин на 20,але з кімнати всі на той час виходили,потім трошки провітрювали,комарів не було.
     
  9. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    І в нас був "Некусайко". Я також не хотіла спершу тим користуватись, але малу так кусали комарі і це все зразу напухало шо то був жах. Ми включали цей прибор відкривали вікна і вихоили з кімнати. Бувало й таке, що ми їх навіть пилососом пилососили.... В нас напевно було було більше шкоди від комарів аніж від "Некусайки"
     
  10. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    Теж маю ту Некусайку, але ж виробник всеодно Раптор. Пише, що можна використовувати від 0, але щось всеодно боюсь наслідків. Якщо включати на 30 хвилин та виходити всім з кімнати, то комарів насправді немає. Але тоді або цілу ніч спати із зачиненими дверима в кімнату, бо як відкриєш, за хвилину знову цілий "полк" комарів. А нас у кімнаті четверо (ми з чоловіком та двоє дітей). Знову залишати включеною, коли малі є в кімнаті, боюся. Як то кажуть, і будь тут мудра.
     
  11. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    У нас якась напасть з тими хворобами. В середині лютого завершили ГВ за обопільною згодою. І чи організм малого не встиг адаптуватися чи що, ми через тиждень підхоплюємо ГРВІ, яке виливається у пневмонію. Лежимо в лікарні і в день виписки, малий знову хапає якусь вірусяку, тоді за рекомендацією лікаря даю дитина Лаферобіон (той же інтерферон, який має вироблятися в організмі дитини, але внаслідок пневмонії ясна річ, що його може бути недостатньо). Ту застуду ми подолали. З цими хворобами ми розбиралися десь з місяць. І тільки я подумала, що тепло приходить і ми вже не будем хворіти, то на Пасху новий сюрприз - якісь густі соплі. Лікуємо їх вдома пару днів. І тут малий скаржиться на біль у вушці, діагноз - отит. Пробували лікувати без АБ під наглядом лікаря, але пішла Т, тепер треба таки давати антибіотики. І знову все по колу - каплі, ліки, АБ, бактерії для животика. Дівчат, я вже настільки морально виснажена тими хворобами дитини, тими переживаннями, що нема сил. Щось нам треба з імунітетом робити, бо за 2 місяці стільки хворіб - то ненормально. Казали нам пити Імунофлазід для зміцнення. Хто пив, воно помічне? Або взагалі, що порадите для зміцнення імунітету? Може, що з народних засобів?
     
  12. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    а до того часу як часто хворіли? бо ми так хворіли до тих пір, поки зуби всі не з"явилися. на кожній кутній зуб мали якусь важку болячку - гнійний отит (лікарня і АБ в уколах), потім просто отит (АБ в суспензії), потім ентеровірус (інфекційна лікарня, АБ в крапельницях, мала вже навіть ходити не могла, носили на ручках), який закінчився трахеїтом. крім того пару раз бігли з нею в лікарню, бо задихалася від кашлю, викликали швидку, бо температура була вище 40 градусів і не збивалася. також було не легко. але потім поїхали влітку на море, ну і дитині виповнилося 3 рочки, тобто організм став "сильнішим". колись чула і інфекціоніст підтвердив інфу, що для того, щоб в дитинки виробився імунітет, вона має перехворіти як мінімум 30-35 разів. зараз почнеться пора ягід-фруктів. там є природні вітаміни. особисто в штучні імуностимулятори не вірю. ми пили імунофлазид при грипі. в пиття чогось щоб попередити хворобу не бавимося.
     
  13. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    до того взагалі нічим серйозним не хворіли (звичайна застуда проходила без ускладнень, з мінімумом медикаментів). і що таке Т до цієї весни ми взагалі не знали, а тут якась напасть. при чому мало того, що малий хворіє, я за нього переживаю і сама за кілька днів починаю хворіти (теж з якогось дива цієї весни хворіла на ангіну, на пневмонію і знову зараз застуда). в нас то синхронно виходить, в мене вже таке враження склалось, що поки ми обидвоє мали ГВ, то якісь міцні були, а тепер, наче розклеїлись, от і стараємся докупи позбиратись.
     
  14. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    врахуйте, що зараз весна. в людини і без того брак вітамінів. ми також кілька тижнів тому перехворіли - малявка підхопила вірус, від неї заразилися ми з чоловіком + мої батьки від нас набралися. віруси тепер настільки сильні, чи то ми такі ослаблені - якесь взаємопов"язане коло. звичайно, що ГВ підтримувало імунітет, але у вас попереду літо, наберетеся обоє сил, синочок підросте. стане легше! в дитинки також має вироблятися свій імунітет. нажаль, я мало знаю прикладів, коли дітки майже не хворіють. треба набратися терпіння. ну і якщо хочете підняти імунтет - то ліпше попильнуйте за роботою ШКТ - там весь наш імунітет (то на мій "хлопський"розум)
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    Потребую поради. Мали дві ангіни за місяць. Більше нам не можна. Лікар наполягає на прийомі імуномодулятора. Колись пили імудон. Десь два роки підряд, але вже після того пройшло роки 4. Тепер один лікар радить ІРС19, інший Бронхо Ваксом. Хочу почути Вашу думку: варто-не варто, що краще тощо.
     
  16. Olenya

    Olenya Active Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    Не варто лізти в імунну систему. То найбільше невивчена сфера. І як вона себе може повести ніхто не знає. Я би не пила. Краще напевне ще раз ангіна, ніж можливі наслідки.
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    Коли минулі рази пропивали ці курси - нічого незвичного не відбувалось. Просто в той час також було важко розірвати коло хворіб. Тоді нам вдалось його розірвати.
    А ще одну ангіну я вже не витримаю. Дуже упереджено ставлюсь до АБ. І вони щоразу сильніші.
    До того вважаю, що ці імуностимулятори - то більше така собі психологічна зброя))). Минулого року вживали настоянку воскової молі, ніби теж такий собі імуностимулятор, але "народний2. І хворіли тоді менше. А тут спотикнулись об ангіну.
     
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Напевно сюди. Зараз ідеальна пора для загартовування дітей та зміцнення імунітету. Прогулянки, купання, фрукти/овочі. Що ще ви практикуєте влітку, щоб зміцнювати імунітет дитини?
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Якщо чесно, то не дуже ми загартовуванням займаємось. Але у зв’язку з постійними дощами у нас на подвір’ї час від часу стоїть велика калабаня. Доня там в гумаках товчеться постійно. Але гумаки не допомагають, руки і рукава теж мокрющі. Намагаюсь спокійно на це дивитись і не одразу перевдягати. А раптом спрацює). Колись ще давним давно обтерала хлопцям ноги мокрим рушником. Можна ще по росі ранковій бігати).
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    О, а я думала у мене одної больотко на подвір'ї) Хоча такого, як у мене, у вас точно нема. По темі- теж загартовуємось в основному просто фізичною активністю, чимпобільше натуральних фруктів та овочів. Зараз морем та соленою водою загартовуємся.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1