Як вберегти діточок від хвороб

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем kati, 12 Листопад 2008.

  1. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    лампу запалюю при перших симптомах застуди, кожного дня не треба - то зайве.
    Кулон носить щодня, крім вихідних. Ні спати, ні бавитись не заважає :) Доці навіть подобається (ми купили кулон у вигляді квіточки) )) З вихователями я не повинна узгоджувати такі деталі - то є моя особиста справа що , як і коли я одягаю дитині )) Тим паче, на батьківських зборах я піднімала питання про профілактику захворювань, так що всі батьки і вихователі погодилися на те, щоб в спальні щодня запалювалася аромалампа )) В нас взагалі чудові вихователі - завжди йдуть нам назустріч ))
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    я в період осінь- зима запалюю кожного ранку під час сніданку на пів годинки, капаємо чайне дерево або евкаліпт. А коли в малого сухий кашель, то капаю суміш для інгаляцій, ставлю поряд зі столом і вмикаю мультика на компі, дитина дихає, а після двох-трьох разів кашель проходить.
     
    • Подобається Подобається x 11
  3. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    Дуже актуальна для мене зараз тема. Бо до сих пір нашим єдиним імуностимулятором було ГВ. Зараз бачу, що того мало, доця тільки виздоровіла з сопельок - і от тобі маєш, чоловік приніс додому кашель - малеча заразилась.

    Наразі ще не визначилась, як ставлюся до різних імунних препаратів типу Афлубіну чи Імунокінду. Одне можу сказати точно - наразі ставлення упереджене. Бо в інструкції до того ж Афлубіну пише, що його треба давати постійно протягом тривалого періоду. Особисто для мене це означає, "присадити" дитину на нього.

    З народних рецептів, ще не пробувала, але планую попробувати давати мед з соком редьки - тут вже писали про рецепт. В якості інгаляцій ще практикую пару капель Хлорофіліпту на баняк кипятку, з тим баняком заходимо в ванну, закриваємо двері і мала так тим дихає. Від сопельок помагає ще синя лампа - в час денного сну і ввечері, коли засне, по 5 хвилин грію.
    Колись в дитинстві мама лікувала мені кашель молоком з маслом-какао, дуже помагало і смачно було, пам'ятаю, що з задоволенням то пила. Може хтось знає, де його тепер можна дістати і з якого віку давати?
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    Я даю молоко з маслом і медом, вже двічі за останній місяць, погода зараз непевна, прийшли-а з носа тече, пчихаємо-я стаканчик того молока перед сном і трохи чимось накрити, так ніби все проходило.
    Вже писала, що періодично даю сік цибулі з цукром по чайній ложці два рази на день.
    Але не знаю чи можна давати постійно, а ця редька з медом-то тільки під час простуди чи профілактично-киньте лінком.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    і ми пємо молоко з маслом какао. На кавове горнятко молока кавову ложечку того масла нашкрабати. Кажуть, найкраще зранку. Але то більше для кашлю, який з горла, а не нижче. Какао у звичайних аптеках є. У тих відділах, де всілякі трави, чаї чи ліки по рецептах роблять.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    Лінку не маю - то мамин рецепт. Лікувала мене тим при кашлі 3 рази на день по столовій ложці. Якщо хтось в хаті кашляв - тоді для профілактики раз на день. А робиться так: берете чорну редьку, вирізаєте зверху серцевину, наливаєте туди мед і ставите в якусь посудину, щоб знизу редьки скапував сік.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    і моя мама так робила - і я так роблю - дитині даю і сама пила - діє, як відхаркуючий засіб при кашлі
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    А де можна купити такий аромакулон? І аромалампу?

    До теми. У мене малий "спеціалізується" на кашлі. Перевіреними методами у нас є: дуже тепле молоко з медом і Боржомі (або содою) і перцевий пластир на добу-дві. Пластир останнім часом для нас дуже дієвий - 3 дні - і кашлю нема :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    І ми таке п"єм, роблю як гоголь-моголь тільки замість масла чи жиру додаю масло какао. Запах класний і помагає добре.
    А взагалі зараз на осінь я почала давати курс вітамінів і мікроелементів, ну і ще соки дитячі які містять алое.
    Поки що ттт мені результат подобається, а ще вони покращують апетит.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    Я завжди була проти штучних вітамінів, але оскільки дитина хворіє 2-3 рази на місяць хочу купити вітаміни в аптеці.
    Що можете порадити?
     
  11. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    В магазині "Алхімік" на просп. Свободи (здається та брама, де кафе "Амелі").
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    а харчування не зможете покращити?
    ми правда лише 2 тижні в садку, але після садочка я намагаюся дати дитині фрукти і корисні каші, наприклад гарбузову. Сьогодні дитина зїла банан, суниці-малини-трускавки (на городі ще ростуть), виноград і кавун. Каші вже не хотіла. А потім йдемо гуляти! Іноді натираємо піхтовим маслом і часник ставимо в кімнаті.
    Я чомусь сподіваюся, що це трішки допоможе імунітету. Щодня зі страхом перевіряю горло і ніс чи не почалася садочкова хвороба.

    Стосовно тих кулонів - чи не є шкідливою постійна дія кулона? Чи є межа? можливо годину поносити і все?
    Читала відгуки, що часник може сон порушити, а ефірні олії теж по-різному впливають...
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    Маю питання стосовно застосування народних методів. Поділіться хто як знає і робить.
    Не знаю дозування. :) ну бо і народними методами можна "переборщити"
    На приклад, дуже рекомендується сік редьки з медом при кашлі. а як часто і скільки? Бо дехто пише 1 чайну ложку 3 рази в день; дехто - столову, а не чайну; а є приклад, що і кожні 40 хвилин. І ще скажіть, редька діє як відхаркуюче, протизапальне чи ще якось?

    Про калину теж скільки? Бо читала, що не більше пригоршні в день. А на яку к-ть води і як часто? і звичайно ж не кип"ятити, а залити гарячою водою?

    А малини, смородини ... ви теж не кип"ятите, а заливаєте лише гарячою водою?

    сік цибулі з цукром він все таки не від кашлю, а лише як противірусне і підняття імунітету?

    і що поєднувати можна, а що не варто?
    поділіться, будь ласка, знаннями. :)
     
  14. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    То занадто велика доза масла-какао. Думаю краще 1/4 ложечки, бо може бути негат. вплив на печінку і на нирки.
     
  15. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    Четвертинку кавової ложечки?
    Те, що написала, то педіатр таке дозування радила, і ще одна мама. :)
    Ну, але хочеться знати більше відгуків. щоб вирішити як краще. :)
     
  16. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    Дівчата, не пошкодуйте кілька хвилин написати як ви робите. Всі ж користуються народним, а поділитися ніхто не хоче.:confused:
    особливо калина цікавить. я справді не знаю як і скільки її давати.
     
  17. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    Нталька, малину заливаю навіть теплою, а не гарячою водою, тим більше не кип"ятком, бо руйнується вітамін С.

    А за калину дійсно цікаво :girl_in_dreams: Я найбільше з тими народними ліками боюся щось переборщити Златі, бо собі то таке, а от скільки і чого можна такій малечі? Найгірше, що практично в жодних книгах нема конкретних застрережень для діток :girl_cool:
     
  18. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    Я вже довший час даю дитині бджолину пергу,замість всяких штучних полівітамінів. Їсть з задоволенням,даю по ч.ложечці в день.http://www.perga.ru/
     
  19. Amira

    Amira New Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    Моїй дитині півтора рочку. Ми з народження жодного разу не хворіли і жодного разу не мали температури, ніякий особливих препартів не приймали.Єдине, що ми робили це гуляємо у люблю погоду і при любій температурі кожен день, чим довше, тим краще.:girl_claping:
     
  20. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    Значить ви сама щаслива мама. Ми також все гуляєм, але час-від-часу хватаєм якогось віруса, а до року то взагалі пекло було, 3 рази в лікарні.
    На рахунок вітамінів, окрім аскорбінки інколи нічого не даю. Кожен день їмо по 2-4 ч. л. варення брусниці- обліпіхи-калини з медом і пару крапель лимонного соку. На смак занадто солодке, кривиться, але заставляю. Чоловік як попробував, казав сам би таке не їв. Ну і звичайно сама через день готую соки( яблоко, морква, груша, гранат) + їмо банани, апельсини, хурму майже кожен день.
    Хоча імунітет то хитра штука, багато ще залежить як це все травиться і засвоюється.