Як вам посиденьки?

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем Liliyah Romanova, 9 Вересень 2008.

?

Чи подобаються вам оновлені Дівочі посиденьки?

  1. так, подобаються

    75,7%
  2. ні, не подобаються

    9,0%
  3. будуть подобатися, якщо будуть ще зміни

    12,9%
  4. інше (бажано відписатися, що саме інше)

    2,4%
  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Люблю ДП
    давайте берегти форум таким, як він нам подобається, ретельно слідкувати за орфографією і гігієною спілкування.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 6
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Люблю ДП за гарну атмосферу, натхнення та цінні поради:girl_in_love:Ну і звичайно за чудові форумівки:welcome:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Чомусь тепер часто коли заходжу на ДП, розумію, що то вже зовсім не той форум, яким він був колись. Бракує дописів старожилів та атмосфери, яку вони створювали..
     
    Останнє редагування: 22 Грудень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
  4. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @Cornelia, Ви ж теж старожил і Ваші дописи мають свою атмосферу. Так давайте відновлювати чи, навпаки, створювати атмосферу форуму, в якій буде нам комфортно :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Все в наших руках...
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Ну не знаю, мене ота одновекторність(зараз йдеться не лише про мамські теми) ніколи не приваблювала. От не люблю я коли хтось з адміністраторів тебе банить за те, що ти просто мав сміливість критикувати думку когось іншого з модераторів))))) Напевно тому відійшла від активного форумування. Але на зміну атмосфери мені здається ще й вплинула зміна платформи форуму,-якась вона мені не душевна:haha:))
     
    Останнє редагування: 5 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Тут це завбачливо прописано в правилах:)). Десь там в закапелках своєї свідомості я розумію чому саме так))


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • мімімі мімімі x 1
  8. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Мені подобається форум таким як він є,лише б додала на свята більш святкової заставочки. Якихось сніговичків чи ялинкових гілочок, на Паску розмальованих яєчок...це б додало душевності і не було таким одноманітним, думаю жіночки "Посиденьки "в шапці це замало.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Що так?! Форум справді дуже часто
    одновекторний... Але це, як на мене, не політика засновників, а просто... так повелось. Просто хтось із якоюсь своєю позицією вміє краще і переконливіше писати за когось, у кого інша позиція.

    Засновник форуму -- чоловік, у якого немає дітей. І йому, думаю, байдуже, до вашого ГВ, сосочок, пляшечок і слінгів, висаджувань і спільних снів. Тому маєте іншу думку -- більше пишіть, більше переконуйте і буде форум "іншовекторний"
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Для чого саме так прописано в правилах, щодо модерації.



    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  11. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Люблю ДП, тут якась своя атмосфера, свій шабаш))). Жалію, що довго нічого не дописувала, змінила кілька аккаунтів.
    З того, що не подобається, те що з кожним роком з'являються нові тролики( А то так не гарно виглядає в жіночій компанії.

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  12. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    майже 8 років тому реєструвалася на Посиденьках. А тепер їх сміло можна перейменувати на "Базар" - всі щось продають-купують. Закидайте мене тапками, якщо це не так.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Погоджуюся, останнім часом сюди ходжу переважно, щоб щось купити-замовити:) Колись, пам'ятаю, була така опція, щоб відокремлювати теми з барахолки від форумних тем, а в новому дизайні я її щось не знаходжу...
     
  14. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    В т.ч. продають-купують.
    А корисна інфа як була, так і є.
    Форум попситься трохи. Та то все залежить від людей. Тому маємо, що маємо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    То певно хто на що увагу звертає, я базару і темок купи-продай навіть не помічаю, бо сиджу в інших:girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. whisper

    whisper Well-Known Member

    Не знаю, чи у вашому житті "Дівочі посиденьки" залишають якийсь слід, але напишу про себе. Хочу подякувати всім вам, ваші дописи, враження, події, рецепти і ін. спільні дії змінюють моє життя. Інколи задумуюсь, а що саме спонукало мене вчинити так, подивитись певний фільм, прочитати саме цю книгу, приготувати саме цю страву, відвідати саме цей захід.... а це завдяки вам, бо коли люди діляться своїми враженнями, я хочу пережити це також, отримати тіж позитивні враження. ДЯКУЮ. Продовжуймо ж в тому дусі і ми точно станемо кращими!
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    нестандартний форум. Тому нестандартній мені тут сподобалось.
    у важкий період знайшла тут підтримку.
    коли хотілось уваги читачів - їх теж тут було багато і всі вони чудові.
    Цікаве, хороше місце.
    На онлайн-життя лишається все менше часу. Але звідси пропадати не хочу.
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. zetta

    zetta Well-Known Member

    Хороший форум. Можу не писати часом але заходжу. Претензій і образ не маю як то часом в людей буває , тому форум для мене не вмер . Як не як 8 років..... Дякую всім .
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    ага)
    Посиденьки у свій час мені допомогли і відкрили очі багато на що.
    Скоро 8 років, як я ДП-залежна)
    і корисне)
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    І мені.:girl_yes: ДП і світогляд змінюють, і до змін та саморозвитку надихають. А скільки корисних рукодільно-вишивальних порад я тут відшукала.:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1