як схуднути після пологів?..

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем дюшка, 5 Березень 2009.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Німецькі рекомендації: можна починати з шести тижнів: вправи на тазове дно, легенька йога, плавання. Але не більше 30 хв в день. Можете погуглити Rückbildungsgymnastik
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    До недавна я була пасивний читач. Мріяла, от народжу, поки вага йтиме само собою стану ще + їй допомагати і буду як у 18 чічаляля.
    А насправді, незчулась як пройшло 5 місяців, присіла на солодке, виправдовуючи сама себе - бо хочеться, бо гв, а вага давно перестала природньо зменшуватись. Місяць тому побачила свою співробітницю з її -15, трохи впала в ступор ..мені теж захотілось.
    Вже майже місяць намагаюсь стежити за харчуванням, наразі підписались на марафон в ІГ і маю перші результати -4кг.
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я мрію про -4 за місяць. Так що ви на вірному шляху. За останній місяць в мене -1,2кг
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ггг, а я у 18 важила більше, ніж зараз :) Щоб не було вихваляльно - я не худа: ні тоді, ні зараз.
    Працюю з якістю тіла і з якістю здоров'я. Вага зупинилась давно, хай поки буде.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А як забрати живіт після пологів?) Тобто зараз в мене він такий, як десь на 4 місяці вагітності, шкіра висить((
    Вага то ще нормальна, а живіт - печалька(
    На солодке теж тягне, при вагітності так не їла, як зараз.
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А я менше на 12 кг, дайош чічулялю!
    --- дописи об"єднано, 9 Листопад 2018 ---
    Про живіт є окрема тема, але так по швидкому - перевірити чи є діастаз, для шкіри багато пити, їсти масло (це можна небагато), креми-обгортання зовнішньо.
     
    Останнє редагування: 9 Листопад 2018
    • Подобається Подобається x 1
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Як позбутись живота?
     
  8. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Я дуже люблю поїсти=напхатись і впринципі, не важливо чим...солодким, соленим, салатом, варениками.. Тому, на початок це не було аж так складно. До моєї давньої цифри-цілі всього 3 кг, але само собою воно не піде. Треба трохи врізати порції, ккал. На 2 місці спорт, бо таки так
    треба фізичного руху.
    Я страшенно лінива, мушу зараз всюди шукати собі мотивації, підтримки.
     
  9. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Живіт найкраще забирається харчуванням, я за 2 тижні з програмою без цукру в животі -4см


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Звучить спокусливо ( те, що мінус 4 скинути можна). ;) Але я от нарешті в своєму графіку почала знаходити час на випічку) Тому зараз в холодильнику чекає торт Снікерс, перед тим теж себе ( і домашніх) балувала давно омріяним бісквітом з маскарпоне;) Як без цукру вижити?)) Нє, я звісно розумію, що поїдання солодкого і скидання зайвих сантиметрів на талії і бедрах - речі несумісні, але важко від того відмовитися.
    Взагалі апетит зараз при ГВ більший, ніж при вагітності, і взагалі раніше. Після кожного годування переважно хочеться пити і їсти.
    Але радує, що в джинси влажу, і вагу сильно не набираю ( покищо ;)).
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Десь читала, що глюкоза якраз катастрофічно відкладається в районі живота. Я коли робила собі експеримент 1,5 місяця без цукру, то жирок на животі ніби розтанув, при тому, що більше нічого я не робила той період.
     
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Тільки поакуратніше з відмовою від цукру на ГВ, зменшити можна, але повністю відмовлятися - точно зараз не варто.
    Мені здається, то сильно залежить від конституції організму. У всіх "свої" точки відкладання жирку. В мене, наприклад, на животі мало не в останню чергу відкладаються "запаси", і то при тому що солоооодкого зараз лопаю ого. Зате "попині вуха" - то моя тема :girl_haha:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ще дуже гарно підтягує мязи жиаота вакуум. Зранку на порожній шлунок треба робити.
    То може бути не стільки потреба в солодкому, скільки в "потішити себе". Заїдання втоми, напруженості, одноманітності.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А що не так з гв? Я з 4 місяців малої до її року відмовлялась 3 рази по 2 тижні (так повністю повністю, без міліграма цукру), змін жодних не помітила, і не зустрічала інформації, що не можна, молоко ж не від цукру з'являється. Чи я чогось не знаю?
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Дівчата, будьмо уважні. Живіт «після пологів» і «живіт від цукру» - це два різні животи. Я недарма казала перевірити чи є діастаз.
    Це індивідуально. І не в молоці справа. Мамі може бути погано. Організм звик отримувати цукор прямим вливанням і різкі рухи під час гормонально-напружених періодів менархе-вагітність-ГВ-менопауза можуть вилізти боком. Після 8 місяців-року дитини вже можна гратися.
     
    Останнє редагування: 11 Листопад 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    Останнє редагування: 11 Листопад 2018
  17. Siania

    Siania Love Life

    Це просто така особливість твого організму. Я теж відмовлялась від цукру на місяць. Їла солодке тільки по неділях, і жодних змін не помітила, навпаки, почувалась набагато краще :girl_smile: Але при цьому ще правильно харчувалась, багато їла і часто.
    Але мій живіт нікуди не зник, жир спалився, а обвисла шкіронька на місці. Думаю тут треба спортом брати, але не швидше як 6 місяців після пологів, і після консультації лікаря. Я б казала краще навіть після року)
     
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Може... Я цукру колись теж 2 тижні не вживала, експериментувала, то в негодуючому стані цілком ок і дуже легко як фізично, так і морально мені то пройшло (не схудла, але шкіра на обличчі тоді мені подякувала). В даний момент би не ризикнула, особливо враховуючи, що набрані "запаси" і так досить швидко самі собою (при не такому вже й дієтичному раціоні :) ) використалися. Певно, для мого організму ГВ і малоспання є сильно енергозатратними :girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 11 Листопад 2018
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Вище про шкіру писала. Спорт шкіру не підтягне.
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    І часом м'язи теж
    , в мене після пологів лишився невеликий животик, я його ніяк не можу позбутись. Жиру там нуль, а виглядає як на четвертий місяць. Діастазу нема.