як схуднути після пологів?..

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем дюшка, 5 Березень 2009.

  1. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    В мене конкретна дилема, я схудла до нормольної для мене ваги, а розмір залишився 44, що з цим робити? Реально майже одні кістки лишилися і трохи целюліту на стегнах, але то не в рахунок
     
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    Нічо не поняла, можна роз'яснити?
     
  3. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    До пологів мала 42 розмір, тепер маю 44 з тою ж вагою.
     
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    @solana rok очевидно, що м'язи пішли і вода затримується
     
  5. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А як боротись з целюлітом, якщо вага в принципі нормальна і всі частини тіла гармонійні? Тоді треба якось воду виводити? Але ж то все стане назад як і було, чи тренувати ноги і робити масажі? В мене вже багато часу після пологів пройшло, а залишки целюліту є, зникає тільки на морі коли плаваю, рухаюсь багато (хоч там і їм багато)) Чи дієта якась антицелютітна є?
     
    Останнє редагування: 9 Квітень 2016
  6. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @solana rok ,мені десь до півроку треба було,щоб кісточки зійшлися і стали на місце. Ніби схудла сильно ,але бедра якісь широкі були, ребра теж. А потім раз,і в один день зрозуміла,що я вже знов маю "нижні" 90см:girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Rona

    Rona Мама-йожик

    Целюліт це не вода, а жир
    На морі зникає через плавання і морську воду. Робити масажі і тренуватись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    а мені масажист казав, що якраз вода.
    і що для пружності шкіри потрібно їсти колаген, який зокрема є в холодці, желе, тобто желатин.
     
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

    Цитую: Целюліт утворюється за принципом грижі коли підшкірний жир занадто сильно випинається, проте не покидає межі сполучної тканини, у якій він розташований. Назовні це проявляється у вигляді горбиків і ямочок на шкірі.
    Чо ж тоді коли худнеться, то перше бігом злітає вода, а целюліт лишається доовго, якщо він вода?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Воно то так, але часто бачу картину, коли дівчина чи жінка сама худюща, а от целюліт є. От чого так? В таких же і жиру зайвого немає, вроді. А якщо то вода, то тоді хіба її обмежувати, але то взагалі не варіант, ще й шкідливо :girl_in_dreams: Навпаки, радять тим хто худіє на дієтах, чи в залі пити багато води щоб шлаки виводити, а якщо целюліт від води то він так і не зникне:wacko:?
     
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    Целюліт не від води, а від способу життя, обміну речовин, гормонів. Він засідає в сполучній тканині і дуже його трудно звідти добути. Хіба вправами і масажем. А худі від природи переважно їдять шо попало, бо не поправляються, не тренуються, бо нашо, та й целюліт.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, як на мене то целюліт виключно від харчування. В мене після пологів поопав, хоч був такий добрячий ще до вагітності, а як була вагітна, то взагалі кошмар був. Після пологів іла практична саму гречку впрену моркву і буряк, часом мясо чи рибу теж варену. Хліб не іла взагалі щось до шести міс малого. Шоколад до року, картоплю теж щось півроку не іла, цукру в чай не давала щось три місяці. Маринованого, кетчупів майонезів магазинних ковбас, сардельок, копченого мяса , газовпнтх напоів, магазинну випічку печиво не ім і досі. І целюліту нема. Ну да, спортом я не займаюся, і схожа, як каже Рона, на похудавшу корову, а не на лань. Ну то таки настроюся і виправлю ))). Так що на мою думку масажуй не масажуй, займайся спортом не займайся, поки не влагоджене нормальне харчування без всяких бек целюліт нікуди не дінеться.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. AilataN

    AilataN жива

    Саме це розбиває скупчення жирових клітин, які є целюлітом в оточенні клітин води. І найефективнішим " лікуванням" від пречудового гормонального целюліту є вплив на ці дві субстанції : воду і жир.
    Гм))))
     
    Останнє редагування: 9 Квітень 2016
  14. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Теж погоджусь, бо в періоди коли він зникав, то хоч і їла достатньо, та без отих наших
    Так що це однозначно пов"язано.
    І якщо бувають худі з целітом, то як тоді пояснити що є повненькі, з пузом трохи, такі, видно що трохи з зайвою вагою, а от на ногах ні грама целюліту, гладка підтянута шкіра (пр чому самі ноги теж можуть бути не худі, але без отого целюліту)? Генетика і будова тіла така, чи обмін речовин? Іншого пояснення я не бачу :girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 10 Квітень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Мія

    Мія Well-Known Member

    Причина в естрогенах, які на генетичному рівні (потенціал) визначають тип фігури (груша, пісочний годинних, яблоко і т.д.), а вже згодом, згідно тої ж генетичної "печатки" вже в процесі секреції цього гормону, йде відкладення жиру в тій чи іншій зоні. З давніх давен вважалося що жінки з пишними бедрами - це признак плодючості і наукові дослідження підтверджують що рівень естрогену в таких жінок вищий ніж в інших типів фігур. В той час як вузька талія в таких жінок свідчить про відсутність нездорового ожиріння. І це треба розділяти, бо одна справа просто зажиріти всюди, а інша справа мати целюліт на ногах і сідницях... Є целюліт- ви жінка готова до народження дитини. Нема целюліту? Ви або з ним інтенсивно боретеся, або в вас мало естрогену. Це як з чоловіками і тестостероном. Одні мають реальний зашкал і а інші мають його мінімум, що кладе свій відбиток на фігурі, на поведінці і т.д.
    Тепер про сам целюліт. Жирова клітина яка в десятки разів збільшилася в розмірі, запамятовує що може це робити, і організм вже знає про її адресу. Тому навіть коли ви худнете, і целюліт зменшується в візуальних проявах, то це не означає, що конкретно ця жирова клітина кудись ділася. Вона там і залишилася, просто зменшилася в розмірах. Але коли поїзд з запасами знову поїде, то він поїде строго на той склад, де вже є можливості зберігання ЗАРАЗ, бо нову клітину треба вчити це робити. Тому цілком аргументованим буде твердження, що не треба себе запускати, бо так ви вчите свої жирові клітини рости. За адресне накопичення жиру якраз відповідає наш естроген.
    --- дописи об"єднано, 11 Квітень 2016 ---
    Про масаж. Масаж для целюліту як правило досить агресивний. Він спричиняє руйнування самої жирової клітини. Вона тріскає . Але якщо не змінити способу життя, то нова клітинка, ще вчора худенька, навчиться робити її роботу. І подумайте, що станеться якщо ви вчора зорали все своє жирове поле, а завтра засієте в нього пару центнерів різноманітного "добра"?! Воно всьо гарно зійде, а потім забуяє прекрасним помаранчевим цвітом, молодим, сповненим величезного потенціалу в перспективі.
     
    Останнє редагування: 11 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 7
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Виходить треба і харчування і рух налагодити і по можливості масаж. І тоді все проходить. Але якщо ви теж кажете що це нормальна гормональна природа жінки і свідчить про її фон, то виходить що з целюліту штучно роздули глобальну проблему, якщо він і так є і буде в абсолютної більшості жінок? Коротше, естетична сторона і в основному бізнес всіх тих хто продає мазі і штукенції "для ефективної боротьби з целюлітом")) Але певно є якась межа, коли целюль стає вже патологією. Колись в мед. енциклопедії бачила виділену хворобу "целюліт", але там явно не про невелику "помаранчеву шкірку" на ногах йшлось, а про запалення жирової тканини (точно не скажу бо давно то було).
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Мія

    Мія Well-Known Member

    Знаєте той анекдот про сина і батька стоматологів? Каже син до батька
    - тато! Ти пам"ятаєш того пацієнта. що ти йому зуб вже 30 років вилікувати не міг? Я його вилікував!
    -Що ти наробив сину??? З чого ж ми тепер будем жити?!

    Целюліт був, є і буде - це природа. А на чому краще всього заробляти гроші? На вічній проблемі, бо процес триває, триває, триває, триває...засоби продаються регулярно, що забезпечує роботу виробникам довічно.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    + мільйон! Але хочеться щоб вигляд ніжок був і здоровим, і естетичним, навіть для себе. Тому в межах здорового глузду треба вести здоровий спосіб життя, рухатись більше, і все буде норм. Мордуватись серез якісь практично невидимі недоліки і купувати мазі, тратити шалені гроші на різні процедури сенсу тоді нема. Та саме після пологів у багатьох він видимо і проявляється, якщо до того не так вирежений був і довго там=к тримається. Значить, то через зміни гормонального фону і способу життя напевно.
    У мене живіт не поправляється, є талія (фігура пісочний годинник), єдине де поправлюсь то ноги (бедра і щиколотки теж трохи, але в меншій мірі).
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    така сама фігура
    я призамислилась щодо газованих напоїв... не п'ю всяких солодких, але часом газована мінералка - моя слабкість...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Мія

    Мія Well-Known Member

    Спорт ніхто не відміняв. Він чудово справляється з всім зайвим і целюлітом в його потворному вигляді. А те що десь там якийсь бугорок апельсиновий і буде, то хто його буде там виглядувати, якщо перед вами здорова, струнка (не дрищ) жінка з посмішкою на всі 32, бо щаслива?!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1