як схуднути після пологів?..

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем дюшка, 5 Березень 2009.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    з рештою згідна, а за каші вступлюся :) де ж організму вуглеводи брати? не з згущони ж? каші - саме оно. якщо це "оно" не є єдиним в раціоні.

    маловато. 5 разів треба - три основні і два здорових(!) перекуси. метаболізм частим дробним харчуванням розганяється дуже ефективно
     
  2. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    та все правильно, вуглеводи потрібні для життєдіяльності, але вони навіть в складних своїх формах в сповільненому метаболізмі йдуть в запас. М'ясо наприклад не йде, але воно вкрай негативно впливає на стан шлунку, відповідно на шкіру. Овочі позитивно впливають на все, в сирому вигляді збільшують апетит якого жінки бояться, а марно.
    Ще страждають рисовими дієтами, які дезінфікують шлунок і приводять до того що апетит падає до нуля, а це знов впливає на швидкість метаболізму - так званий застій в якому про втрату ваги можна забути. Плюс до того рисові дієти на рівень води впливають, а без води в організмі відбуваються процеси старіння, що зразу видно на обличчі....

    Це той мінімум який мусить бути.. мене якось питали, що коли і скільки їм, то я як сказала свій раціон - були великі очі здивування, як при такій кількості і частоті їжі я умудряюся худнути. Відсутність здорового апетиту - це перший сигнал, що з вами щось не так. А коли мамочка годує грудьми і ще займається спортом, то апетит буде як в слона. Каш і фруктів буде дико мало :)
     
  3. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    мене от що цікавить:
    чи біг і масажі не зашкодять ГВ? бо мені кажуть, що зміниться смак молока і мала може перестати годуватися
     
  4. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    Масажі можуть впливати якщо використовуються якісь препарати активної дії. Вони через шкіру (а масаж проводиться на досить великих площах шкіри) всмоктуються в кров і згодом потрапляють в молоко.
    А от біг не впливає. Навпаки стимулює - в мене принаймні так було. Але я навантаження поступово нарощувала і бігати почала десь через 4 місяці після пологів. До того робила статичні вправи.
    Фізична активність лікує тіло і не може негативно впливати. Єдине чого треба боятися - це виснаження. Гарне харчування, 2л води в день, здоровий сон, і фізична активність - прекрасне самопочуття, спокійні нерви, багато поживного молока і щасливе маля :) Перевірено.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    якщо це стосувалося мого допису - то я писала про перші 3 місяці життя моєї доці (ну перестрашена я була, бо були у нас коліки, а я дитині нічого давати не хотіла, тому сам пила той противний фенхель і їла кашки, щоб не провокувати)
    нажаль
    було, бо часу не ставало ні щось суттєвіше, бо доня могла їсти по 1-2 год підряд, а про слінг я подумала значно пізніше. були такі дні, коли я просто доїдала з банячка те, що не доїв муж (навіть не розказувала йому про таке ніколи)

    а щодо спорту - буду "вертатися в сім"ю". свої помилки пойняв. а мій попередній допис - це критика узагальнення - візочок в руки, гуляйте і буде вам щастя!
     
  6. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    ні це не стосовно вашого допису, а взагалі. Дуже часто можна почути нарікання на набір ваги з тезою "я нічого не їм" або "каші фрукти і все"
     
  7. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    я на хлопський розумію то так - мало їсиш, організм почне відкладати запаси навіть з води
     
  8. Jeanjerry

    Jeanjerry Active Member

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    А я не писала, що це універсальний засіб для усіх, комусь допомагає, комусь - ні, багато залежить від конкретного організму.
     
  9. marite

    marite New Member

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    Я дуже поправилась після родів і почала худати, коли перестала годувати дитину. Пішла на аквааеробку і не їсти після 18.00
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    з мого скромного досвіду.
    "зло" і "добро" післяпологового повернення до форми.
    зло - багато їсти, щоб було молоко.Добро - багато пити гарячого з тією ж метою.
    зло - домашній хліб з хлібопічки.:)добро - частіше їсти гречку без хліба.
    зло - згущонка :) добро - якісний твердий сир пару шматочків на день.
    зло - домашня сметана. Добро - кефір.
    солодке - зло, але без нього весь світ злом здається... треба вчитись обмежувати.
    зло - вийти на вулицю з возиком і сісти на лавочці. Добро - "утяжелитель" - в слінг, і годинку ходити з "утяжелителем", випрямивши спину і втягнувши живіт.
    зло - нажертись після прогулянки або на ніч. Добро -напитись гарячого чаю після прогулянки або на ніч.
     
    • мімімі мімімі x 1
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    :)

    зло і добро залежить в даному випадку тільки від дози того що ви їсте чи робите
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    однозначно. а також від пори доби і настрою. і все ж мусить бути якийсь вектор... з чого почати, чи що...
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    Ще недавно раділа, що ОТ в мене 65 см, а вчора помірялась - 69 см. Прийдеться оголосити війну булочкам, які випікають по маршруті наших прогулянок. Не можу пройти там спокійно, коли запахи на всю вулицю. Або гуляти в інших місцях буду, щоб не спокушатися
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    ага, а я оголошу війну хлібопічці. Чи то видеру з книжки рецептів півторакілограмовий здобний хліб :)
    ну то все ржак, звісно.
    найголовніше в післяпологовому схудненні, напевно, - психологічна рівновага. Не заїдати стреси, втому, непорозуміння з родичами, депресію (у кого є).
     
  15. sciongirl

    sciongirl New Member

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    Хлібопічка то зло:girl_devil:, я вже свою приховала щоб не було "соблазну", і тепер дуже сумую за тим смачненькім хлібчиком...
     
  16. Manana

    Manana New Member

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    Питання до тих, хто після пологів займався фізичними вправами для схуднення і корекціі тіла - як швидко після пологів Ви почали іх робити? Запитувалась свого лікаря в пологовому - то він сказав, що впринципі 2 місяці іде на поправку стану жінки після пологів. Я вже місяць як народила і дуже хочу повернутись до колишньоі форми. З харчуванням +- все нормально, але хочеться прес покачати, ноги...
     
  17. Pobigaychyk

    Pobigaychyk Member

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    поки є лохії - прес качати не можна. А потім нагрузку треба давати поступово. Нормальне навантаження я почала робити з 4-х місяців.
     
  18. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    Є класний відео-курс Сінді Кроуфорд.
    А також цікаві відео-консультації тренера:

    Перша частина:

    [​IMG]



    Друга частина:
    [​IMG]
     
  19. didymos

    didymos New Member

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    Після перших пологів все швидко відновилось(було лише 21р).Проте наступні я собі НЕ відмовляла у неправильному харчуванні-набрала лишні 20кг.СКИДАЛА 4 РОКИ.Наступні 3 пологи---харчування обмежила булочки,більше працювала по дому(2 дітей),вправи Кегеля--результат лишні 5кг(бо годую як завжди по 4роки,перестаю-через місяць норма 50).
     
  20. jenyakravchuk

    jenyakravchuk New Member

    дуже йога допомагає...і під час вагітності можна займатися певними впривами, і після, щоб прийти у форму...