Як ставляться мужчини до розлучених жінок з дітьми?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Leila, 1 Серпень 2016.

  1. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А можна ж і без міряння "хто кого взяв", то якось так звучить, наче пса бездомного підібрали...
    Шлюб як двостороннє рішення "взяти одне одного" в сенсі "обрати для себе".

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  2. Cholovik

    Cholovik Active Member

    Не ображайте молодих хлопців. :) Все насправді від людини залежить, від характеру і вік тут ні до чого. В мене родич (йому 26 років) одружився із старшою дівчиною, в якої є донька. І все чудово. Багато стереотипів просто, але вони насправді вже ламаються.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. syxivska

    syxivska Well-Known Member

    Колись,ще коли я була малою дівчинкою,в нас сусідкою була молода вдова із трьома дітьми.Приїхав до неї на грузовій машині мужчина.Незабаром все їі майно погрузили на машину,її і дітей в кабіну і поїхали. Одружилися,народилася спільна донька.Там вдомі панувала злагода,знаю,люди розказували.А все просто:він її любив.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Yagidkamery

    Yagidkamery New Member

    Дівчатка, в мене дуже складна ситуація. Маю дитину інваліда, 2р. Вона не сама не їсь, не сидить... Також хочу розлучитись, бо не можу жити з чоловіком, який завжди мене принижує, ображає, робить у всьому винною. Ми переїхали в більше місто щоб лікувати дитину, тут в мене немає нікого. Як мені бути? Я не знаю чи впораюсь сама...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Знову процитую свій допис хаха.
    Підгледіла в фб, @Leila зробили дуже романтичну пропозицію руки і серця. От як. Жінки, не втрачайте надії. Бо справжній любові нічого не бцде перешкодою.
     
    • мімімі мімімі x 5
    • Подобається Подобається x 1