Як ставляться мужчини до розлучених жінок з дітьми?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Leila, 1 Серпень 2016.

  1. Leila

    Leila Well-Known Member

    Не побачила такої теми на ДП, а зараз мені дуже навіть цікаво, хто що думає з цього приводу, бо наскільки я бачу чоловіки просто бояться таких жінок, бояться відповідальності, і самі хочуть побути під крилом жінки.
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    по-різному ставляться.
    в нас суспільство в більшості(планктону, але більшості) ставиться якось негативно до розлучених жінок.
    Мій хороший знайомий зустрічається з розлученою жінкою, не любить говорити на цю тему, бо дорога родина вже задовбала його "що, НОРМАЛЬНИХ мало?".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Якщо б це було так, то жодна з моїх розлучених знайомих з діточками не вийшла б заміж знову. А так усі знайшли свою половинку, і ті, що мають двоє дітей, і ті, що троє))) Інша річ, що часом жінкам трапляються чоловіки, які дійсно бояться відповідальності, але зі стасусом "розлученої з дітьми" це ніяк не пов'язано.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Невеличка лінгвістична ремарка: це не сумки щоб самі відносилися з ринку. До людей ставляться)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Leila

    Leila Well-Known Member

    нормальні такі люди....нічого не скажеш, от такі речі дуже образливі.
     
  6. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Оооо, сюди б Самойловича і можна вішатись відразу. Зараз би було і про приплід чужий, і про виводок, і ще купа всього не конче адекватного, хоча часто правдивого.

    Оля, ти неправильними питаннями задаєшся. Вірніше, непотрібними. Не тим голову забиваєш.

    Ти, задаючи таке питання, вже апріорі даєш мінімум два варіанти відповіді, один з яких негативний. І це є підсвідомим програмуванням себе на негатив.

    Почни жити, задовольняючи свої потреби і потреби дітей. Будеш easy та самодостатня - хлопи в чергу будуть ставати, не зважаючи на минуле.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    та то вже крайнощі, як на мене. Просто є такі люди, яким ніхто не вгодить. Суспільство в принципі ставиться негативно до маси речей - повний - зле, худий - недобре, розумна - іш ти яка, глупишка - дурна баба, розлучена - щось в ній не так, не вийшла вчасно заміж - знову щось в ній не так. Але це все не заваджає людству паруватись, розмножуватись і навіть декому бути щасливому в тому всьому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  8. Leila

    Leila Well-Known Member

    Може і так, але поки мене всі мучать навіщоти так зробила, і що з того доброго зробила дітям і собі?? (типу риторичне питання) як ти зможеш сама виростити дітей і т.д.
     
  9. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    все залежить, як сама жінка відноситься до себе і до свого "статусу". Маю знайому в 30 років вже двічі розведену, з двома малими дітьми, збирається заміж втретє, при цьому всі її чоловіки - абсолютно забезпечені, забезпечують і її дітей, яких вона всюди бере з собою, оскільки батьки її не допомагають їй в тому плані, бо живуть в іншій обл.
    Виглядає вона пречудово, з собою в гармонії. Ну але то напевно вона просто паоказує собою дуже гарний приклад))
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    таких багато
    варто пам'ятати, що Ви живете не для них і на їхній осуд, а для себе
     
  11. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    о, яка темка. я, розлучена і з дитиною, буквально минулого тижня була на каві з одним чуваком, який мені потім написав смс, що мій статус - розлученої його не особливо хвилює, зате наявність дитини - "це те, що мені не підходить, на жаль". так що не все так оптимістично, дівчата. особливо, коли чоловік ще хлопець і не був жонатий. плюс величезний вплив має думка батьків чоловіка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ви що, не знаєте, куди їх "переадресувати"?
    --- дописи об"єднано, 1 Серпень 2016 ---
    життя взагалі не оптимістичне. І є такі чоловіки, які чужих дітей бояться, і не можна сказати, що я зовсім їх не розумію. Але є і інші
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Знаю двох чоловіків, які одружилися з жінками з дітьми від попередніх шлюбів. Причому для одного з них то перший шлюб. Вважаю, що вони молодці, бо насправді не кожен чоловік готовий брати на себе виховання ще й чужої дитини. Один з них бере таку активну участь, оскільки батька в дитини немає. Для мене це одна з ознак зрілості і відповідальності чоловіка. Тому, думаю, що наявність дитини навпаки сприяє тому щоб поруч опинився не просто закоханий в жінку чоловік, а й свідомий і відповідальний.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  14. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Я вдруге одружена, чоловік на рік молодший, одруженим не був. Родина, друзі чудово відносяться як до мене так і моєї дитини. Вітають малого з д.н, дарують подарунки- моя дитина це наша дитина, відпочиваємо і ходимо в гості всі разом.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Leila

    Leila Well-Known Member

    ну одна дитина, то ще куди не йшло, а коли двоє? хоча і мені не потрібний в тому житті ще чоловік-син, і так маю двох діток і кота))
     
  16. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    хтось тут писав давно, що її коліжанку "взяли" і з трьома :)
     
    • мімімі мімімі x 1
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Оля, ти не тим мучишся. Вірніше тим питанням не треба узагалі мучитися:). Ну ж бо є різні чоловіки. І дійсно є ті які не готові до відносин із жінкою із дітьми, а є ті, яким це питання побічне. Повір, що серед наших ровесниць у мене є чимало жінок, які виходили заміж вдруге і з 1 і з 2 дітьми. Одна знайома у свої 45 вийшла заміж втретє і дуже вдало (вдруге виходила заміж з 1 дитиною, у 40 народила другу. Розлучилася і вийшла заміж втретє уже з 2 дітьми. Так, перша дитина там вже студент, а другій лише 5 рочків. Але ні вік, ні наявність малої дитини не злякала її обранця). Зрештою, і серед жінок далеко не всі готові починати стосунки із чоловіком, у якого є діти. Особливо, коли цих дітей виховує він сам. Тобто тут все, як завше "на кожен товар - свій покупець". Я, наприклад, теж не знаю, чи могла би будувати стосунки із чоловіком, який самостійно виховує дітей. Особливо, якщо десь там є ще мама тих дітей. Але то чисто "мої мухи". Бо в той же час теж маю хорошу знайому, яка вийшла вдруге заміж за старшого чоловіка із дітьми, які жили з ними. І щаслива. Тобто це від людей залежить.

    п.с. мабуть тебе зараз просто мучить стандартний страх жінок " кому я буду потрібна і може хай би краще було так, як було, бо це хоч якась, але стабільність". Одним словом, твоє тебе не омине. І якщо має бути на твоєму шлях достойний чоловік- він буде. Не залежно від кількості дітей . Чоловіків лякає ще і страх жінки. Тобто коли ти самодостатня з дітьми і без чоловіка, це робить тебе легшою у спілкуванні.
     
    Останнє редагування: 1 Серпень 2016
    • Подобається x 4
    • Погоджуюся x 3
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Оптимістично x 1
  18. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Моя розлучена і з двома дітьми коліжанка вийшла вдруге заміж якраз за молодого хлопця (молодшого), який ще не був ніколи одруженим. Він прийняв її дітей, вже і спільна дитина народилася. Живуть в злагоді. Принаймні так виглядає. Ще одна коліжанка вийшла вдруге заміж, маючи одну дитину. Діти тут всі до 6 р.
    Думаю, що то дуже стереотипно казати "ніхто і не гляне на розлучену з дітьми". Так само можна було б сказати "ніхто і не гляне на бібліотекаря з котом". Але на кожен товар є свій покупець і те, чи складуться стосунки, залежить не тільки від того, яке минуле було в жінки.

    Надіслано з мого IQ4502 Quad
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    :) Ти не знаєш моєї історії?

    В мене троє, чоловік на 8 років молодший. Вчора 7 років святкували, і в нас вже є внучка, котра чоловіка дідусем називає (моя старша донька молодша від чоловіка на 12 років).

    Все буде добре.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 11
    • Подобається Подобається x 10
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • мімімі мімімі x 1
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Мені важко вам щось радити. Знаю схожу ситуацію. Хлопцеві до 30, дівчина на рік молодша і має дитину. От вони вже кілька років зустрічають, може б вже й одружились. Але батьки проти, бо в неї дитина і вона не християнка(батьки віруючі). І постійно йому на "мозги" капають. Не знаю, що більше в тій дівчині саме батьків не влаштовували її віра чи дитина.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1