як стати консультантом з ГВ?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Гелена, 22 Листопад 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Ну, познайомитись зі всіма (чи багатьма) можна на форумівках, які досить регулярно проводяться, тим більше за гарної погоди:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    Офіційно визнані курси -
    Оскільки 11 принципів підтримки грудного вигодовування містять 10 пункт про те, що мати, що годує, повинна направлятися медпрацівниками в Групи Підтримки ГВ за місцем проживання, матері із громадських Груп Підтримки ГВ одержали можливість брати участь у навчанні. Навчання містить у собі тижневий 40-годинний курс (на базі 19-ти год курсу ВООЗ/Юнісеф ), у ході якого видається література ВООЗ - посібник для слухачів,літературу про сумісність препаратів із грудним вигодовуванням. Кращі курси проводять практичне навчання у пологових будинках. На жаль в Україні тільки "Молочні ріки" мають такий 40-а год курс (для мам які немають медичної освіти). А всі інші лекції для звичайних мам таких нормальних знань не дають.
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Switljachok

    Switljachok Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    А тренінг Вікторії Нестерової - це теж з "Молочних рік"? Хто був на цих курсах - розкажіть свої враження.
    і ще - скільки він тоді коштував?
     
  4. Switljachok

    Switljachok Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    :girl_in_dreams:Цікаво, скільки б нас набралось бажаючих пройти 40-годинний курс у Львові. Про оплату поки що не говоримо - це все можна вияснити, якщо будемо знати приблизну кількість людей. Можливо, щоб не писати кожному окремо (і не буде проти модератор), достатньо буде "підписатися" як "дякую" (будь-ласка, не дякуйте ті, хто не зацікавлений у курсі)
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Switljachok

    Switljachok Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    А як можна взнати, коли і де відбуваються ці "форумівки"? І хто їх ініціатор?
     
  6. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  7. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    Нас було 7. Вийшло нам по 500грн. Але то тренінг швидше для консультантів, 19-годинний. Якщо хочете знання "з нуля", то краще таки Молочні ріки, там детально все обговорювалося і конспектувалося.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Switljachok

    Switljachok Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    А "з нуля" - це як? Якщо вже є позитивний досвід з двома своїми дітками і гора прочитаної літератури - це теж спочатку? Я абсолютно чітко розумію, що на курсах буде багато цікавого і нового і будь-яка професійна інформація мені важить, але основне питання у тому, хто дає офіційне право (дозвіл) працювати консультантом? А можливо, навіть, десь є організація (ті ж "Молочні ріки",наприклад) які могли б ніби "прийняти іспит" і підтвердити кваліфікацію?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    Позитивний досвід годування грудьми є обовязковим правилом для будь-яких курсів-семінарів:) А в літературі не все пишуть, я теж їхала в Молочні ріки, думаючи, що багато знаю, але виявилось що того всього є набагато більше:girl_cool:
    На рахунок офіційності, то в Україні немає офіційно такої спеціальності - консультант з ГВ. А сертифікат чи свідоцтво видають на кожних курсах, чи семінарах. Молочні ріки проводять іспит в останній день навчання. Справжній, з білетами і додатковими питаннями:) Звичайно, для офіційної медицини найбільш офіційним буде свідоцтво про проходження курсів від ВОЗ/ЮНІСЕФ, але то тільки для медиків, вони вже пройшли, навчили кого треба було і тепер інших навчають підготовлені ними тренери (наприклад Вікторія Нестерова). Але повторюсь, вона дає багато нової цікавої інформації, але для початку бажано мати грунтовні знання.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. voloshka

    voloshka New Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    Тема дуже актуальна, бо є багато бажаючих, а можливості отримати хороші знання ще й сертифікат--- з цим проблема...
    Думаю, що організація курсів від "молочних рік" це хороша ідея.
    Якщо буде організовуватись навчання з В. Нестеровою----- Я ЗА!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    Одже дівчата в лавах Львівських консультантів з ГВ поповнення Вітайте mamaNata #22 більш детальну розповідь можна прочитати на сайті "Молочих рік"
     
  12. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

  13. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    а де він проводится?шось не побачила...:girl_flirt:а після курсів Молочних рік теж можливо стати членом асоціації? 100 годин стажування-хто то контролює,як вони відраховуются?
     
  14. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    я так зрозуміла, що в м. Омськ! Мене теж це зацікавило, але далекувато якось... А там сказано, що екзамен і практичні заняття проводяться очно... А у Львові є такі курси?
     
  15. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    А Ви ще годуєте малечу? Якщо так, то щось це не в"яжеться з ось цим Вашим повідомленням
    На мою думку, в консультантів з ГВ трохи інша політика:girl_in_dreams:. Не ображайтеся, будь ласка.
     
  16. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    Ну, на сайті молочних рік написано, що вони беруться навчати жінок, які мають власний практичний досвід годування не менше року. Думаю, все інше ("політика", як ви це назвали) - то в процесі навчання має прийти. Як приклад наведу наступне: в мене взагалі колись було уявлення про ГВ далеко не таке, як зараз (я вважала, що можна суміщати соску, пляшечку і ГВ, думала, що дитина їсть з певним інтервалом і т.п.). Моя думка змінилась після єдиної лекції Зореслави Городенчук і неодноразово підтверджувалась особистим досвідом ГВ. Тому, якщо LuBimaya має намір вчитися, навіщо його присікати хоча б словами?
     
  17. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    От для того я і поцікавилася, чи LuBimaya ще годує свою доню. Бо якщо дитина засинає сама і в своєму ліжечку, і ще й давно не їсть в ночі, то я щось сумніваюся. Хоча, то не мої справи.
     
  18. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    Взагалі то годую, і досить вдало! Молочка нам вистачає, вагу набираємо добре! Ну не їсть вона вночі! І що я маю робити? Будити? Пробувала на початках, бо молока було дуже багато і груди боліли. Але вона тільки нервувалася, що її будять.
    А про курси спитала, бо мені це цікаво наразі...

    ---------- Додано в 11:28 ---------- Попередній допис був написаний в 11:10 ----------

    Скажіть, а Ви власне консультант з ГВ? якщо так, то дайте мені професійну пораду, як навчити дитину їсти вночі, яка того просто НЕ ХОЧЕ!
     
  19. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    Ну, і молодці! Значить я помилилася, тому і попросила наперед вибачення.
    Не консультант. Але моя думка така, що якби Ви спали разом з дитинкою, то вона би точно не відмовилася перекусити вночі разок-другий :).
     
  20. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?