як стати консультантом з ГВ?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Гелена, 22 Листопад 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    ми були з дітьми. трошки клопоту, але нічого. просто дещо мимо вух поки з дитиною бігаєш.
    а ось на рахунок тільки завтра... в принципі семінар на 2 дні розрахований. Якщо хто прийде новий, то думаю не вигонять. Основний клопіт скоріш в тому, що з сертифікатом буде проблема, бо вони (згідно їх слів) їх сьогодні виписували і в головного підписували і печатку ставили. Здається сильного проблеми з того, що хтось може новий підійти завтра, не робили. Може дівчата мене доповнять або поправлять ;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Фотографії

    Фотографії сертифікованих консультантів м. Львова ось тут :girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Фотографії

    хоч і без різкості, але не вийшла на опудало :girl_crazy:
     
  4. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Дівчата, як все було ? Розкажіть, що з курсу найбільше здивувало чи запамяталося ?:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Стосовно знань - були основи основ ГВ, типу "прожитковий мінімум" :girl_crazy:
    Мета - сформувати команди жінок-консультантів при поліклініках. Ми всі залишили свої дані, тепер напевне будемо чекати дзвінків з поліклініки - там має бути дошка пошани і телефони для консультацій... от так все серйозно
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Ксані, безподобним був виступ дОцента кафедри педіатрії (добре, що я на нього спізнилась). а загалом я задоволена: Зореслава - Супер! приємна, тактовна, спокійна; Шлемкевич Ольга Любомирівна - також дуже приємні враження, знаюча, приємна і тактовна. До того ж вони дійсно хвилюються щодо ГВ, дали телефони - дзвонити при будь-якій потребі, можа приходити до них. Приємно коли люди дійсно вболівають за ГВ :)
    звісно, що це мінімум і частина в мене просто пролетіла мимо вух, бо бігала за малим (1-й день), але приємно що такі зустрічі організовуються, значить це лише початок!
    а на бігборд в поліклініці мене вряд чи "повісять" :) я їм статистику по щепленнях псую, а це серйозніше аніж ГВ :haha:))))))))))))))))
     
    Останнє редагування: 19 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 10
  7. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Як я шкодую, що пропустила.... А буде "повтор"?
     
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    я думаю що це лише початок. підозрюю, що це щось на кшталт державної програми в підтимку ГВ. тому думаю, що такі акції ще будуть неодноразово
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Мда...Мене так сфоткали, шо ні мене, ні О. Шлемкевич не видно толком:confused:
    Мені теж здається, що це тільки початок співпраці з годуючими матерями. Тим більше, що сподівались на більшу кількість матерів від кожної поліклініки. Так що продовження буде!
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    ага :) а були в основному через ДП. слабо працюють поліклініки
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    А для чого їм це?....На флюрку всіх підряд заганяти - це ДАААААААА, а ГВ просувати - за це ж не платять.
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Так власне, що наразі це виглядає більше для "галочки", бо видно треба виконувати якісь вимоги якогось закону.
    Судячи по розмовах жінок, які сиділи поруч, багато з них годують, але про тонкощі ГВ і не чули. Сподіваюся, що у таких жінок є бажання навчится і вони справді будуть мати можливість допомогти жінкам при поліклініках.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Давненько я на ту темку не заходила і бачу,що багато пропустила...Дівчата,якби ще були такі зібрання-стукніть мене по ПП:girl_crazy::girl_haha:(себто напишіть,будь-ласочка в приват:girl_smile:),бо я вічно щось добре проквакаю...А потім сижу і думаю,ну чого то мені так нефортунить...:girl_cool:Буду дуже-дуже вдячна!!!!:girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    фотографа акурат заклинило чомусь зробити єдину вертикальну фоту. диверсія. Добре що сертифікат помістився :girl_crazy:
     
  15. natka G

    natka G Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    Дякую, ольга! Я там була. За сертифікат дякую организаторам. Було дуже цікаво. Я так зрозуміла mirtagrofman натякала на якійсь тренінг з Вікторією Нестеровою?
     
  16. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    Власне, тренінг Вікторії Нестерової вже відбувся, ще навесні...
     
  17. natka G

    natka G Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    Шкода, мабудь всі дороги таки ведуть до Києва... Я нещодавно отримала сертифікат по грудному вигодовуванню, але практики не вистачає (але , думаю це справа часу).
     
  18. Switljachok

    Switljachok Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Дівчатка! Привіт! Потрапила на цю гілку і дуже зраділа:girl_claping:, бо довгий час відчувала, що я одна з такими думками щодо ГВ. А нас так багато!!!
    Мені теж дуже шкода, що я не знала раніше про цей семінар... Дуже хотілося б побувати на такому, та й з усіма вами познайомитись теж хочеться!
    :girl_smile:Люблячі матусі, давайте триматися разом! Як нас буде багато - яка ж це буде сила!!!:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 9
  19. Switljachok

    Switljachok Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    Прочитала всю гілку - теж хочу стати ХОРОШИМ консультантом!
    Чи я правильно зрозуміла - найкращі семінари проводять "Молочные реки"? Може, хтось знає на даний час щось краще?
    Дівчатка, бачу, що ви розмовляли з Ксенією Соловей (я колись з нею теж спілкувалась, але мова була тоді лише про Київ). Чи хтось має з нею зараз контакт - яка ситуація зараз щодо виїздного семінару (можливість, скільки потрібно було б людей набрати, яка була б вартість...)
    Приємно з усіма вами познайомитись:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    Я вчилась в Молочних ріках. На рахунок проведення курсів у Львові - треба мати чоловік 10 (думаю, якщо менше, буде дорогувато) бажаючих і домовлятись з Ксенією конкретно, вони будуть не проти, питання, скільки це буде коштувати... Навесні був тренінг Вікторії Нестерової, шкода, що ви не потрапили. Знову ж, як набереться трохи бажаючих, можна знову її запросити до Львова:)
     
    Останнє редагування модератором: 10 Грудень 2009
    • Подобається Подобається x 3