Як правильно морозити різні продукти...

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем irkazijka, 22 Вересень 2015.

  1. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Можна, тільки потріть чи наріжте кубиками і пофасуте, щоб було зручно потім використовувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Я для гарбуза цілу полицю в морозилці виділила)
    Ріжу сирий кубиками(чищу попередньо)) і заморожую порційно.Дуже добре взимку йде.І діткам на прикорм (якщо нема алергії),і для випічки,рагу,супчиків.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Але ж гарбузи є цілу зиму, навіщо морозити...?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Мабуть,треба мати де зберігати.
    На балконі мені під новий рік вже починають псутися:girl_sad:,а гарбузики-наше все.
     
  5. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Дівчата, хтось морозить буряк?
     
  6. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    варений, потертий чи порізаний і порційно
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Дуже добре гарбузи зберігати в сухих теплих приміщеннях. Як казала мамина знайома, в спальні під ліжком) в мене лежать в шафі в передпокої) то вистачає надовго) може ваші були вдарені?

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    дякую, вже запекла, завтра буду різати-терти
    А якщо, наприклад, нарізати кубиками, то його потім можна у вінігрет? попередньо розморожувати чи як?
     
  9. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Я морожу буряк варений потертий в кульочки...борщ за 15 хв вариться) Фест річ)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  10. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Я не робила але спробувати можна) думаю треба розморозити бо інакше не вимішаєте, а з рідиною вирішите що робити
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @EineGuteFrau ,не маю в квартирі досить місця. Зато є дві морозилки)
     
  12. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    А, ну тоді взагалі супер) бо ми маємо одну морозилку і в холодильнику, то нам малувато) А було б дві, то і дві було б мало)

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    ненавиджу варити буряк - і довго, і смердить...
    тож недавно зварила велетенський баняк, потім то все почистила і потерла на грубому терку, і порційно по пакетиках заморозила. тепер маю до борщу готове, і до шуби і просто бурячки з олією чи майонезом. жаль, що вже закінчуються ці запаси(((
    розморожуються, до речі,дуже швидко порівняно з іншими продуктами.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    я так з фасолею практикую, бо ніч вимочувати і 3 год варити, як надумаюсь, трохи задовго
    Тому варю відразу тазік, фасую по пакетах, дуже зручно
    Дякую всім, запекла 2 бритванки буряка, завтра комбайн натре, буде надовго
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. phobika

    phobika Well-Known Member

    Як краще заморозити журавлину - з цукром чи без?
     
  16. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Я морожу без, цілу в пакеті.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Online

    Online Well-Known Member

    Тут є поради, що морозити можна, а що ні:
    Стратегии быстрого питания: "еда заранее"
    І ось тут можна знайти корисну інфу та рецепти напівфабрикатів для заморозки:
    :: Просмотр темы - Избранное. Морозилка.
    :: Просмотр темы - Готовим для морозилки - морозим ГОТОВУЮ еду и полуфабрикаты
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
  18. Online

    Online Well-Known Member

    Як альтернативу котлетам роблю балканські чевапи за таким Чевапчичи, черногорские мясные колбаски. Ингредиенты: лук репчатый, паприка , соль або таким Колбаски "Чевапчичи" по-сербски рецептом. Заморожую сирими. Потім не розморожуючи на деко і в духовку. Універсальна страва - хочеш в піту поскладай або в лаваш загорни з помідорками, зеленню і підмаринованою півкільцями цибулькою, хочеш - картопельки на деко докинь і салат зроби, а хоч - соусом полий і подавай з рисом з овочами.
    Нам з чоловіком як м'ясоїдам вони ситніші, ніж котлети. Але за рахунок того, що булка не дається, їх і менше виходить з тої самої кількості фаршу.
    Ще завжди маю в морозилці кілька упаковок лавашу і пару контейнерів з різними начинками - м'ясною, грибною, сирною, шпинатною чи овочевою. Запікаю в духовці як штрудель. Дуже рятує як перекус, в дні коли всі вдома і щогодини питають чи є щось пожувати. Як закуска в ситуації "а давайте зайдемо ще до нас...")) Та й як повноцінна вечеря теж нормально.
    Ну і різноманітні зажарки до супів, борщу, заготовки для помідорового соусу та інші овочеві напівфабрикати маю завжди. Бо мене капець як трафляє оте чисть, ріж/три, смаж/туши, кухню відмий, руки від того буряка... Краще один раз відстрілятися і мати на кілька готувань. Шкода. що картоплю підготовану до смаження морозити не можна)
     
    Останнє редагування: 7 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  19. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    в магазинах ніби продають заморожену картоплю фрі? чи вона там вже попередньо обсмажена?

    дякую за ідею, завтра приготую, не на заморозку, а на вечір на гриль, як всім сподобається, то наморожу
     
  20. Online

    Online Well-Known Member

    Сира. Не знаю, що вони з нею роблять, може якийсь спеціальний сорт. Бо звичайна картопля стає солодка. :girl_sad: