Як правильно морозити різні продукти...

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем irkazijka, 22 Вересень 2015.

  1. sanches

    sanches Well-Known Member

    Я пробувала. Резинові якісь вийшли. Викинула((

    Отправлено с моего Nomi i504 через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. MissO

    MissO Well-Known Member

    О, а я тільки зібралась купити і заморозити кусочками. Прийдеться робити пюре.
     
  3. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Rodionochka, я пробувала запікати баклажани.Але мені виглядає,що то забагато бабранини.Тому зупинилася на найпростішому варіанті:чищу,солю,щоб вийшла гіркота,потім змиваю сіль,підсушую і ріжу кубиками.Взимку ідуть ті кубики в рагу,запіканки і пироги.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я останнім часом присіла на таке: запікаю баклажани, чищу, ріжу кубиками, і пасерую то з цибулькою та помідорами. І подумала, чи можливо запекти і почистити баклажани, а потім заморозити.
    Колись давно купила в Метро морожені баклажани кружальцями, гірчили. Що я з ними не робила - нічого не допомогло. А пакет був на 5 кг).
     
  5. octavia

    octavia Well-Known Member

    Я колись пробувала заморозити просто баклажани всі викинула . Тепер просто посолила ,дала стекти воді і запікаю половинки в духовці .Вигрібаю ложечкою складаю в стакани пластикові або зіп-пакети і морожу , суперові не гіркі. Можна робити салати додавати в піцу і тд. Ще хочу печені перці поморозити .
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @octavia так робила,як ви пишете,але мені то втомливо. Купу електроенергії стратила,ложечкою поки виколупала-а з купи баклажанів мацьонький кульочок вийшов в результаті))
    Може,то від сорту баклажанів залежить ота гіркота? Бо мені сирі морожені ще ні разу гіркими не були.
    Болгарський перець минулого року замаринувала-одна порція нормальна,друга гірка. Рецепт той самий. То я собі вирішила,що то просто сорт якийсь недобрий з гірчинкою. Може,і з баклажанами аналогічно є?
     
  7. octavia

    octavia Well-Known Member

    Можливо, мені завжди гіркі попадались , купувала нові сорта світло фіолетові і якісь круглі в полосочку :girl_crazy: всі гіркуваті . Справа марудна але смачні виходять , цього року зроблю більше. Майже від всіх чую що морожені гіркі , можна ще на мангалі спробувати спекти будуть з димком !
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. NiceHouse

    NiceHouse Member

    А хтось морозить яблука? Сирі,печені,цілі,шматочками,пюре? Підкажіть,бо маю кульок яблук,які за декілька днів згниє і не можу придумати,щоб таке швидке і просте з ними зробити з грудною ручною дитиною. Дякую.
     
  9. Altera

    Altera зачарована птуха

    сирі не морозила, але чула, що то не самий вдалий варіант.
    Зате робила пюре - почищені порізані четвертинками яблука проварити, додати цукру до смаку (я зовсім капку додаю - люблю натуральний смак фруктів), якщо погано розварюються - потовкти товкачиком чи блендером пройтися (невеликі шматочки вітаються - ще більше нагадує про те, що то були саме яблука :)
    Потім остудити, по судочкам - і в морозилку. Взимку використовую і до чаю, і у випічку- набагато смачніше й корисніше ніж повидло.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Я морозила сирі, порізані. Використовувала з пісочним тістом і з бісквітом. Але зберігала маx. 3-4 місяці, бо натягують запахи і стають "резиновими".
    Не раз зберігаю нарізаними просто в холодильнику к-ка днів, як не має часу щось пекти.

    Надіслано від мого SM-G361H, використовуючи Tapatalk
     
  11. Іруня

    Іруня Well-Known Member

     
  12. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    А може хто підкаже як заморозити шпарагівку?бо незнаю відварювати чи сиру? Щоб потім в супчик.Буду вдячна.
     
  13. Vitusja

    Vitusja Well-Known Member

    Я трошки варила, доводила до кипіння. Головне не переварити. але знаю що і сиру заморожують, в мене сира чомусь гірчила.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Завжди сиру морожу, ще жодного разу не гірчила. Мию, ріжу як на суп чи рагу, в пакети і в морозилку. Я взагалі все морожу без попередньої термічної обробки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    І от як морозити?)
     
  16. lyubashka

    lyubashka Well-Known Member

    я трошки відварюю, до напівготовності, так менше місця займає, і порційно в пакетики
     
  17. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Спробувала сиру порційно в пакетики.
    Зимою розкажу як. Трохи переживала що гірка вийде, але на відварювання небуло часу.
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А кизил хтось морозив? І як, смачний потім? Купила 3 літри, а тепер думаю куди його)?
     
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    я морожу, в мене ось такий сорт Мені найбільше смакує замороженим, як карамельки тріскаю:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Melian

    Melian Well-Known Member

    А гарбузи морозити можна без термічної обробки?

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk