Як позбутись живота?

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Orman, 15 Червень 2012.

  1. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Як позбутись живота?

    І моя від тепер. Вчора спробувала, чоловік слідкував щоб була рівна спина. Дійсно нижній прес дуже добре відчувається
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Як позбутись живота?

    Я тут сиджу і малом не плачу. Ну не хоче мене мій живіт покидати. Тай бачу, що я поправляюсь всюди однаково, тобто жиру є всюди однаково. Ну відносно...
    Але он дивилась різні відео і майже всюди жінки які презентують це відео якісь без талії. А я так не хочу. Хочу збутись живота, але не хочу стати плоскою по боках. Хочу, аби і надалі вирізнялась талія, широкі бедра і середні груди. Розмір грудей як зараз мені підходить, он тільки живіт мене дратує. Мені так здається, що мої всі екстра 25кг всі в животі.
    Отаво ніби має талію.
     
  3. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Як позбутись живота?

    Марусю, а що масаж про таке каже?
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як позбутись живота?

    то якщо прес качати боковий, то може трохи таке робити, а просто аеробікою такого не зробиш. Взагалі для того щоби живі сходив найкраще аеробні навантаження
     
  5. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Як позбутись живота?

    Угу, так і є. Я для себе виробила такий режим, 15 хв. коло, по 20 разів 3 підходи прес, планка 3 підходи по хвилині(це найлегше, якщо чесно), присідання по 20 3 підходи і знову 15 хв коло.
    Бо це моя важка зона завжди була, можу просто добре поїсти і вже результат на животі:girl_cray:
     
  6. marife

    marife Member

    Відповідь: Як позбутись живота?

    Дівчата, а як то боковий прес? Я вже схудла до бажаного результату , але
     
  7. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Як позбутись живота?

    Так власне, що боковий прес не варто качати, бо забивається рельєф талії. А качати просто, не прямими випадами, а по-косій до одного коліна.
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як позбутись живота?

    Бічні м'язи живота, на картинці по російськи-косая мышца
     
  9. SovA

    SovA New Member

    Відповідь: Як позбутись живота?

    Для талії найкраще. насправді, хула-хуп. Щоб збити жирок треба бігати, без цього важко, ну або будь які аеробні навантаження.

    Ще для тонкої талії є багато спеціальних вправ, особливо в йозі та пілатесі (скручування, нахили, розтягнення відстані між ребрами). Раджу Вам погуглити, то знайдете і інструкції, й відеоуроки.
     
  10. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Як позбутись живота?

    а масажики помічні?
    Мене цікавлять всі пасивні види покращення фігури :)
     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Як позбутись живота?

    Ніколи не буду займатись сама! Якщо в парі з кимось, то ще так, але сама перед телевізором? Не мої пари кальош.

    Кажуть, що так. Є навіть якийсь спец масаж саме для живота. Він помагає. Ну принаймі так кажуть.
     
  12. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Як позбутись живота?

    о, я також. Не вистачає мене надовго, навіть якщо і візьмусь за це. Тому вирішила - буду ходити на аеробіку.
     
  13. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Як позбутись живота?

    дууууже)) мені помогло))
     
  14. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Як позбутись живота?

    Ану-ану, які саме масажики і куди ходили? В мене зараз також проблема з животом, ніяк не хоче зменшуватись.
     
  15. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Як позбутись живота?

    Живіт медовим масажем класно зганяється.
     
  16. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Як позбутись живота?

    Медовий дуже помічний але щоб був результат не тільки на тонус шіри, а і об"єми щоб зійшли, то від фізичних навантажень все-одно не подітися. В мене ті дівчатка, що паралельно з масажами займаються і по 5 см в місяць в талії скидають.
     
  17. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Як позбутись живота?

    мені робили масажики, руками розбивали жирок він типу дуситься, видавлюється з капсул і виводиться лімфою. але без корекції харчування та таки спорту то не довговічне.
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Як позбутись живота?

    таааак. Тільки ті нормальні без того щоб очі вилазили коли масажують.

    оп"ять же харчування переглянути. Якість, частоту, пиття...
     
  19. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Як позбутись живота?

    +100, плюс рух - прогулянки з дітьми то кльово, але не дає достатньої нагрузки. Висновок - таки тра ворушитись і робити вправи))
    це індивідуально: є люди до яких торкнутися пальцем страшно - їм одразу боляче і купа синців, а є такі, що хоч молотком бий (це я трохи перебільшую))
     
  20. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Як позбутись живота?

    щодо живота, я десь читала обговорення, що часто у жінок після пологів розходиться якийсь там мяз і в залежності від ступення того "розходження" можна просто харчуванням/вправами/масажами добитись бажаного результату, а якщо сильне "розходження" (беру в лапки бо не пам"ятаю як то правильно назвати) то нічим крім хірургічного втручання то не зміниш, не знаю на скільки це правда, але кілька жінок писали, що то операція не складна але результативна
    там ще було описано спосіб перевірки, треба лягти на землю, підняти одночасно ноги і спину, ну так як книжка складається і подивитись чи є на животі повздовжній валик, по його ширині судять про "запущеність" ситуації, якось так
    може то все дурниці, але я от ніколи не була повна, точніше я завжди худорлява, а от живіт є, як стою то ні, але як сідаю то таке коло рятівне з"являється ну і як поїм то він відразу надувається... спихую все на той мяз, що розійшовся:girl_haha: