Як позбутись живота?

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Orman, 15 Червень 2012.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    валик коригується тільки харчуванням, носіння тут взагалі ні до чого

    від випирання/не випирання - страждає/не страждає тільки хребет
     
    Останнє редагування модератором: 16 Червень 2012
  2. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    давай почубимось)
    дуже рада за всіх хто накачує руки носінням. значить мені не повезло
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: "Ручна" дитина

    давай :))

    і чує моє серце, що ти мене своїми "ненакачаними" двома дітьми руками зачубиш на раз :D
     
    Останнє редагування модератором: 16 Червень 2012
  4. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    та я каляску важу вапшето. ШО таке слінг?
     
  5. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Я теж схильна думати, що мій валик теж від носіння. Харчування у мене скориговане, куда уж більше.
     
  6. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Можна детальніше про це :girl_flag_of_truce: а то мій валик ніяк не відкорегується :girl_blush2:
     
    Останнє редагування модератором: 16 Червень 2012
  7. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    а що в ньому поганого?
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: "Ручна" дитина

     
  9. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Хм, теж завжди думала, що валик від їди, хоча їм тепер дуже мало(бо банально нема часу, а коли є, то ліньки), а він далі є, невеличкий правда. Може й справді від носіння? Ну або ще шкіра не стягнулася повністю....:girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування модератором: 16 Червень 2012
  10. shocoladka

    shocoladka New Member

    У мене здається нормальна вага. При зрості 152 маю вагу 45 (мені 17 років).
    Але у мене великий живіт. А я хочу носити топи і маєчки, + на морі хотілося б не соромитись бути у купальнику. Пресу ніколи не було і скільки б я не старалась позбавитися живота немає - вагу втрачаю, а живіт не зникає:girl_cray:. Чому так?
    Може хтось знає дієві методи, щоб позбутися живота?
     
  11. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Як позбутись живота?

    А що мається на увазі під словом "живіт"? Щось на фотці у щоденнику там навіть натяку на живіт немає:))
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як позбутись живота?

    Прес наше всьо. пошуукайте в ютубі на слова идеальний пресс (сорі, нема плставленої на мобілці російської) чи просто пресс. Дівчата десь в темі -60 давали посилання на кльові заняття. Я раніше думала, що качати прес-то одноманітно, в одному варіанті. Але це зовсім не так
    . Купа різних вправ на різні м'язи живота, які роблять живіт гарним і підтянутим. Особисто мені ефект дало і далі дає ;)
     
  13. senka

    senka New Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    А я коли родила старшу то думала що то природа така вумна, спеціятєльно лишає валик на животі щоб зручніше було дитину носити :connie_pull-pigtail
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. shocoladka

    shocoladka New Member

    Відповідь: Як позбутись живота?

    Та чесно є. Великий і негарний!:girl_cray:
    Просто за багато років трохи навчилася підбирати одяг. щоб не так вже в очі кидалося. Але ТАК хочеться той живіт взагалі кудизь забрати.

    ---------- Додано в 00:10 ---------- Попередній допис був написаний в 00:07 ----------

    Я вже і качала прес і бігала - ніякого результату немає:sad: Точніше є, але не той що потрібно - втрачаю вагу. але живіт не зникає :girl_cray:
    Може я щось не так роблю?
     
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    дівчата, я щось не розумію, що ви валиком називаєте?
     
    Останнє редагування модератором: 16 Червень 2012
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Як позбутись живота?

    може Ви любите їсти солодощі? :)
     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Як позбутись живота?

    зі свого досвіду можу порадити наступне: різного роду вправи з втягування живота, нахили корпусу і т.д. такі є розроблені для йоги, танцю живота та простого фітнесу...
    наприклад
    http://www.youtube.com/watch?v=5TD3Ux-KWmI
    http://www.youtube.com/watch?v=ygyBIf84cT8
    http://www.youtube.com/watch?v=oacgAFojSLc
    останні я вже якось виставляла на ДП
    скачайте собі повні заняття (бо це уривки) оцих чи подібних і займайтеся.. єдине - наберіться терпіння, через місяць точно побачите результат
    ну і харчування має бути здоровим.. прийом здорової їжі кожні пару годин по чуть-чуть.. наїдання від пуза навіть не ввечері "роздуває" живіт тим, у кого то проблемна зона
     
  18. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Як позбутись живота?



    Може то конституція така - що то не жир, а просто такий "вигин" фігури :) Моя ліпша коліжанка завжди такого маленького гарбузика мала - і худішою і повнішою....Ніц їй не бракує :) І Вам на фото теж. А прес для дівчини качати - то святе діло, правда.
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Як позбутись живота?

    ще оця програмка
    пошукайте ще в неті цю програму.. там багато цінних вправ на прес, де не стільки качання, скільки укріплення і зменшення.. на ютубі не знайшла повної програми...

    одним словом, програми любі-голубі, до чого серце лежить.. ну і в неті купа інформації як власне досягти ідеального пресу, зменшити талію і боки... вже давно всі відійшли від того що качання пресу все вирішить.. вирішить тільки тим, в кого прес не проблемна зона:)
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як позбутись живота?

    ну так-так, давайте не будем ;) Від пресу результат буде по любе, але не за день чи два. Систематична і постійна праця над собою творить дива ;)