Як обираєте новий дизайн?

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем silvia, 12 Квітень 2010.

  1. silvia

    silvia Well-Known Member

    Дорогі мої! А як Ви вирішуєте, за яку чергову роботу братись? Бо я, як та мавпа - і до розумних і до красивих. І то хочу і то і ше тамто. І не знаю за шо братись і шо подбається більше і мечусь туди-сюди, як риба-меч, аж самій вже набридло....
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Останню вибрала за принципом: а де її повішу?
    Попередні в основному були "кому подарую".
    Та, що для себе й по тонах пасує дуже до вітальні - йде як по маслу. :shy:
     
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Як обираєте новий дизайн?

    А я не думаю над роботою, просто щось побачу, хочеться мені вишити і вишиваю!!потім правда думаю нащо воно мені і що з тим зроблю( вже в колекції є пару робіт, які вишиті, але ще не оформлені і не прилаштовані)
     
  4. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Як обираєте новий дизайн?

    Я не обираю дизайн, він мене обирає :girl_smile:
    І не промовляє тихесенько з монітора, а кричить "негайно бежи за нитками!"
     
    Останнє редагування: 12 Квітень 2010
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як обираєте новий дизайн?

    Ой, добре, що я перестала слухати ті дизайни, а то напочинала всілякого, а воно позамовкало. :girl_cray: :girl_crazy:
     
  6. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Як обираєте новий дизайн?

    Я вишиваю те що подобається, і коли вона мені з першого разу подобається, у мене на підсвідомому рівні виникає думка відразу куди повішу, і я вже її уявляю де і яка вона буде))
    Бувають картинки побачу і відразу можу уявити кому на подарунок вишити.
     
  7. irinkakosiv

    irinkakosiv Member

    Відповідь: Як обираєте новий дизайн?

    у мене з цим проблем немає, бо я маю складено вже на ціле життя , що я хочу:girl_haha::girl_haha:
     
  8. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Як обираєте новий дизайн?

    а за яким принципом обираєте черговість вишивання?
     
  9. irinkakosiv

    irinkakosiv Member

    Відповідь: Як обираєте новий дизайн?

    починаю потрошки всього, а потім дістаю доброї прочуханки від домашніх і підтягую хвости:girl_haha::girl_haha:, а коли підтягнула дивишся парочка нових робіт є.
    А якщо серйозно, то я не відкрию нічого нового вишиваю ті дизайни ,що "говорять" до мене і чим голосніше, то сильніше я хочу те вишивати.
     
  10. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Як обираєте новий дизайн?

    В мене також багато чого сплановано. Бачу дизайн і хочу вишити.Ніколи не думаю де висітиме, в будинку повно місця для картин.Але стараюсь вишивати лише відомих виробників ,дивлюсь по можливості на готові роботи.В мене є такі улюблені фірми Гобленсет, Голден Кайт ,Кастом Крафтс з них я би вишила половину якби прожила років 200.Якщо маю декілька картин в роботі то стараюсь комбінувати петіт з хрестиком більший каунт меньший каунт.Та коли маю щось сплановане а побачу щось краще то легко пересуну план.
     
  11. irinkakosiv

    irinkakosiv Member

    Відповідь: Як обираєте новий дизайн?

    я, звичайно не претендую на такі масштабні роботи як у вас, але крім цього всього я ще стала прихильником готових наборів. Мала трошки неприємний казус з однією картиною.Коли відшила більше половини, то побачила вишиту картину з оригінального набору, там виявляється мала була бути голубувато-сіра тканина, а я вишивала на білій, то відклала її на довгий час, потім ледве заставила себе дошити її , бо просто залишилося не багато. Тепер коли дивлюся на неї завжди мучить мене , що щось не так.Бо в порівняння з оригіналом моя явно програє
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як обираєте новий дизайн?

     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Як обираєте новий дизайн?

    ооооо, а хочу все! Ну майже все, але вибираю дуже прискіпливо до роботи, бо стін в мене нема і вішати нема куди. То хіба на подарунок, чи щось прикладне :)

    Але маю в хотілках тааааку картину - цвітуйочки, але то вже "килимок". Вишию обов"язково, але до цієї картини треба нову хату купувати (а може якраз).
     
  14. irinkakosiv

    irinkakosiv Member

    Відповідь: Як обираєте новий дизайн?

    непоганий привід :girl_haha:
     
  15. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Дівчатонька-майстрині! Порадьте чим прикрасити оновлену кімнату))) ось фото пустого кута, хочу туди щось вишити, але не знаю що. Знаю точно, що не тварин, бо не люблю такого. Може щось квіткове. Порадьте будь ласочка!!![​IMG]

    Надіслано від мого Lenovo S90-A, використовуючи Tapatalk
     
  16. Ziben

    Ziben :)

    Якщо з квіткових, то чомусь згадався цей Дім. Або Флокси від Ріоліса, чи портрет дівчини з флоксами
    P1140202.JPG
    6546896_98661-700x500.jpg
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    гарна!!!
    я флокси маю відшиті, але мені би хотілось чогось більшого за розміром)))
    маєте схему дівчини?
     
  18. terezka

    terezka котяка-вишивака

    подивіться на дизайни Ланарта, там такі чудові і великі акварельні роботи виходять.