Як навчити дитину спати окремо

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Blondo4ka, 21 Лютий 2019.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Смішно Смішно x 3
  2. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    Чоловік мій вважає, що пацан вже достатньо великий, щоб самому засинати, і на його думку, я його надто сюсюкаю його з тим спанням.
    (сюсюкаю = йду в нього на поводу і лягаю з ним присипляти.)
     
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Sofijusia мій чоловік так само каже про сюсюкання, хоч із сном в нас все добре, але є інші моменти).
    Якщо дитині треба так і дуже так категорично треба, то змушування/ламання- не дасть нічого хорошого. Та, розмов про роз'єднанна, я б не покидала)). І діти маніпулятори ще ті. Та, кожна мама відчуває і знає насправді, що є її дитина.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    +1000.
    Я от ,навпаки,дорожу от тим вкладанням. Воно ж скоро пройде..і вже в 15 я не буду його присипляти.
    Чоловік також інколи вкладає його , але може піти швидше, ніж малий засне... тоді приходить і каже:" йди, ще тебе кличе". Найчастіше малий вже встигє заснути, поки 3-хв "смєна караула" пройде...Думаю що в 6.5 ,що в 9-10 це ще дитина яка потребує отої вечірньої ніжності... От в 15 я вже сумніваюсь,що мій захоче таких вкладань))
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Знову ж -індивідуально. Брата найстарший на ГВ до 2р і спав окремо певно, відколи почав щось мислити))) , а пішов в 6 до школи, то мама була лише на 1 вересня. Навіть на поріг заборонив проводити))). З 9 років сам їхав до міста на футбол, в 8 класі сам навчався в Київському спорт. ліцеї .
    Мій не проти, щоб я з ним була завжди і всюди).
     
  6. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Привіт!Перечитала я за оце присипання, я думала у мене, що я одна така. У мене донечці 4 рочки і досі її з ліжка виселити не можу і з тими присипаннями також кожного дня потребує і постійно хоче тільки маму. Пробувала переселити її ))) і присипала в її ліжечку, розмір його не великий мене почала спина боліти( і ще якщо б вона до ранку спала все ок я б і перекладала її з свого ліжка. Але 2-3 ночі вона встає і плаче, в неї сон такий що танком не розбудиш, але якщо щось присниться то треба щоб мама була поряд і потім до ранку тримає або волосся моє, або просить щоб я її обняла(.... спить не спокійно(. У нас це присипання триває більше години( читання книжечок потім різні історії на сон, обнімашки і тоді пробуємо заснути. Ще я сама постійно з нею і засинаю що також не завжди добре бо маю якісь плани, але як тільки до подушки і годину там полежати то добре якщо швидше за не неї не засну. А розмови про те виселення тільки шкодять, і ще більше її тримають біля мене... Так що хотілося б щоб дитина інколи сама спати лягала і засинала. І якщо мене не має то вона мене заміняє кимось іншим, татом, бабусею, тіткою...і.т.п. Це переростемо чи ні? Бо я вже починаю непокоїться через це)))) Ще у мене зараз 2 вагітність і питання вже так починає мене підтискати) що робити) і чи я справлюся)).
     
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ми почали. Вже дві ночі малий спить на своєму окремому ліжку за пару метрів від нас (ну бо 1 кім.квартира).
    Вкладання на разі таке як було: пару книг в обнімку на нашому ліжку, тоді цьомки-бомки і він йде на своє ліжко. Далі кілька історій ще розповідаю, тоді кожен на своєму ліжку засинає (насправді я читаю книгу зазвичай).
    Без плачів, істерик, тьфу-тьфу.
    Сьогодні над ранок захотів до нас, годинку доспав.
    Політ нормальний, далі буде :)
    Хочу ще щоб він засинав самостійно, без моєї присутності.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Все буде).
    Та і я б на відріз не готувалась відразу, дитина ще може не раз передумувати, то таке діло.
    В чотир рочки я навіть не думала про "відселення". Але , я не готувалась до другої дитини. Та я впевнена, що тоді б спала з обома))).
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Тут в моєму випадку є ще тиск зі сторони чоловіка, який аргументує - що це не номально(. Дякую!)
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Для нього).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @shokoladochka , вітаю!! Більша половина ДП тішиться -
    Якщо для вас нормально, то я би не відселяла. А чи впораєтесь з 2 -ма дітьми.....то куди ж ви дінетесь....це "підводна лодка...тут свалу нема":girl_blum:
    Думаю, що все прийде у відповідний час. Діти ж всі різні, більше того - мами-тати різні..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Дякую!) То може просто страхи зараз якісь є))))) і накручую себе трошки.Дякую!)
     
  13. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Доці 2.11(майже), теж переживаємо переселення в своє ліжко)))) Ліжечко поки, що приставлено до нашого. То доця проситься поспати в дорослому ліжку. Кажу, що в неї є своє, біленьке для принцес))). Але, якщо вона хоче ходити на роботу і зранку вставати, не їсти кіндерів і не дивитись мультики і не бавитись іграшками, то може спати в великому. Тоді просить її перенести в її ліжечко, потім знов приходить. За третім колом, засинає в своєму.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  14. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Не накручуйте, а насолоджуйтеся:)
    Страхи є у всіх і це якраз природньо.
    Я б не переселяла, повірте, з двома під боком (якщо старша дитина не виявляє бажання спати окремо) легше, ніж окремо "розрульовувати" конфлікти і капризи. Ще під час вагітності, як доставили синові окреме ліжко, пару днів воно стояло окремо і ніби спав там, але потім сказав, що таки не хоче ще окремо, тому назад приставили до нашого ліжка. Наразі вже пройшов рік з того часу і ще не пробували відставляти - чекаю що то буде з його ініціативи. Можливо підросте менший і вже обом веселіше буде окремо. Та й нам так нормально.
    До речі, не лише принцеси сплять у білих ліжках. Принци теж:) Але дав татові завдання - хоче тепер в синє перефарбувати)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Коли я була вагітна другим синочком, то я точно знала, що якщо він з народженням братика надалі захоче спати з нами, то ми не маємо права його відштовхувати. Мотивація, що скоро народиться друга дитина і тому першу треба навчити спати окремо, засинати самому, їсти самостійно і т. д., мені видається не до кінця правильною. Тобто ці всі речі рано чи пізно ми вчимо своїх дітей або ж вони дозрівають до того самостійно, але не потрібно форсувати події вже і зараз, бо має народитись менша дитина. Старша не повинна різко дорослішати, бо буде малюк. Тобто, якщо дитина готова спати окремо, то добре, а як ні, то не треба змушувати. Безумовно, так мамі буде легше, але з народженням ще однієї дитини у сім'ї старшій дитині ми повинні присвятити ще більше уваги, а не навпаки: все сама, бо вже доросла.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    для чого? Не спішіть. Вони так мало часу будуть маленькими.
    чому?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Щоб дитина не почувалась, що через народження брата чи сестри для неї стало менше часу, уваги і т. д. Я не кажу, що з дитини треба виростити нарциса чи, що дитина не повинна розуміти, що тепер у сім'ї є двоє дітей. Але дуже часто спостерігаю, що з народженням меншої дитини, старшу віддають у садок саме тому, щоб було легше, вчать спати окремо попри її неготовність, "бо ж вона вже старша, а тепер буде немовля і взагалі, як то спати всім разом". Тобто вона має різко подорослішати з народженням ще однієї дитини, але чи готова вона подорослішати саме зараз, а не тому, що має народитись малюк?..

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Я розумію про, що Ви. Я також за адекватне розподілення і часу, і уваги. Старша дитина не має жити в нереальному світі, де нічого не змінилося з народженням меншої. Я більше хотіла звернути увагу на те, що вона не повинна різко дорослішати, спати окремо, бо буде менша дитина. Вона просто з часом то все осягне, тільки не з примусу через народження маляти.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Трохи вище писала, що, думаю, що мій син вже міг би спати окремо без суттєвого стресу (хоча на словах він каже, що хоче спати зі мною і братиком, ну або з татом), але я не форсую - бо саме так мені наразі зручніше вкладати самій двох дітей. Це щодо того, що друга вагітність і "підтискає".
    Зрозуміло, що якби він так прямо взагалі сам лягав і за 5 хв засинав, то, звісно, було б простіше, але - подивіться на цей момент з іншого боку - це ваш спільний час у дні, чи багато ви так спілкуєтесь з дитиною протягом дня, як оту годину перед сном? І з народженням другої дитини він може стати ще ціннішим.
    Відхід до сну - це тривожний момент, тому нічого дивного, що дитина не хоче сама засинати, кожен дозріє до цього, коли настане час.


    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1