Як навчити чистити зубки?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем iriwa, 10 Серпень 2010.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    Ми тепер так робимо: вона бере мою щітку, я її і чистимо одна одній. помалу привчаємо до пасти, вже навчилась спльовувати)
     
  2. Mawa

    Mawa Member

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    мені моя не дає верхні чистити. Я тільки губу легенько їй підніму як вона забирає руку, а так впусту нічого не видно, що чистиш
     
  3. Nola

    Nola Member

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    і у нас так, наосліп чищу малому зубки поки вдається, а потім він видирає у мене щітку і сам щось там шустає, але більше кусає аніж чистить і коли я з боєм забираю щітку то інколи помічаю, що він "дочистив" до крові:girl_impossible: навіть не знаю як то його навчити правильно чистити...чи може сам зрозуміє з часом?!
     
  4. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    Мені якось чудом вдалося привчити до чищення зубів. Що я тільки не вигадувала, які аргументи не наводила... Вже навчився спльовувати пасту і рота полоскати, а привчити до регулярності було неможливо. Останній аргумент, який я йому навела його зацікавив - сказала, як не буде чистити зуби - то повипадають :) Він задумався. А потім ми поїхали в село і він придивився до прабабусі (в неї лишилося пару зубів) - я йому кажу, що баба не чистить зубів, от вони і випали. Все - тепер вимагає щітку! :) Тішиться, що от він почистив зуби і вони в нього не випадуть :) Дає навіть мені щітку, щоб я почистила йому "важкодоступні місця". Краса!

    ---------- Додано в 22:19 ---------- Попередній допис був написаний в 22:17 ----------

    то мабуть ясна чутливі, важко повірити, щоб дитина сама собі так сильно зуби шурувала...
     
  5. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    охххх, а ми чистимо зубаї так собі нормально, але проблема в іншому....поїданні пасти:girl_crazy:
    раз чистимо 2 по цу-цуть смокче, і що з тим робити???
     
  6. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    почали з того, що купили дзеленькаючу зубну щітку, потім з маквіном.
    так і навчився.:girl_crazy:з поїданням пасти пощастило.
     
  7. Nola

    Nola Member

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    та він не шурує так зуби, а просто бере зубну щітку і кусає... і то ворсинками вниз до десен, тому буває що подразнює їх, а я не знаю як же йому пояснити, щоб так не робив. Вже і на собі показувала як чистити, і його ручкою йому чистила,а він все одно потім забирає у мене щітку і робить по своєму:umbrage:
     
  8. alterna

    alterna New Member

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    Нам скоро рік. будемо чистити вже щіткою без зубної пасти. а покищо обмотую палець марлею і на осліп там чищу сім зубів :girl_spruce_up:доця регочеться :girl_spruce_up:
     
  9. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    А з якого віку варто привчати? Моєму синочку 10 міс, маємо 8 зубів. То вже по-трохи їх чистити чи як? Без чи з зубною пастою? Які щіточки хороші для найменших?
     
  10. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    Маю таке питання, дівчатка якою постою ви своїм діткам чистите зубки? Ми чистили веледою, а зараз купили лакалут, то мені отой насичений запах і колір ну зовсім не подобаються, і дитина почала просто відразу ликати пасту.
     
  11. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    Моя мала якось без проблем зрозуміла суть процесу: чистить сама, випльовує пасту,миє потім щітку і полокає рот. Раз чи два їй показала - схопила на льоту. Тільки от змусити і ранком, і ввечері почистити - то вже проблема. Деколи не хоче - і все, і ніяк не змусиш,і не вмовиш. але як має настрій - то може певно 5хвилин ті зуби чистити, і щітку не відбереш:)


    Я хотіла купити Лакалут,бо ми самі тою пастою чистимо зуби, але не знайшла. Тож купила Сілку.На разі важко щось сказати про неї, крім того що пахне персиком і солодка:)
     
  12. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    І Настя все теж гарно робила, але ось сьогодні третій день просто ковтає і смокче пасту:girl_impossible: Ніякі пояснення не діють
     
  13. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    у нас орал бі і паста і щітка. Смак у пасти приємний фруктовий, колір насичений голубий, у нас та що з вінні на тубусі.
     
  14. SoloZiLvova

    SoloZiLvova Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    elimex купуємо в дитячих товарах на Дорошенка (близько Головної пошти). Пахне і смакує як паста тільки непекуча.
     
  15. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    А ми вже теж чистимо зубки :) без проблемно, ура! Тягнула я з тим трохи довго, бо ванної кімнати в нас нема (гуртожиток), тому чистимо в кімнаті над тазиком...
    Купили і пасту, і щітку Лакалут, ніби непогані...