Як навчити чистити зубки?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем iriwa, 10 Серпень 2010.

  1. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Людоньки, маю проблему, вже голову собі всю висушила... Сину рік і місяць. Зубну щітку до рота ну ніяк не можу засунути, вже що тільки не пробувала! Малий взагалі нічого до ротика не тягне через що навіть сухарика не гризе :girl_sad: зубки потемніли, на передніх зубках щось темне, дуже схоже на маленькі дірочки. може в когось щось таке подібне було? Що робити? :suicide:
     
  2. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    Може почекати? Чи є якісь проблеми з зубками?
    а до стоматолога ходили?
     
    Останнє редагування: 10 Серпень 2010
  3. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    дуже шкода маленького, не хочу його тероризувати бо сама в дитинстві мала неприємний досвід зі стоматологами, і не хотіла б щоб такий був у сина
     
  4. mashka

    mashka Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    Така позиція колись була у моєї мами, вона нас жаліла. :girl_sad:
    Я зі своїм малим перший раз у стоматолога була в 9 місяців, в 3-4 роки пломбували зуби без болю. Малий був собою гордий. Тим більше зараз зовсім не та стоматологія що була колись. Нема чого боятись.
    Зуби спочатку чистили ватними палочками змоченими у зеленому чаї. Потім купували разом класні дитячі щітки, пасти, вибирати їх дитині дуже подобається і самому зубки потім почистити - це ж ніби гра.
     
  5. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    може спробуйте то зробити усі разом з чоловіком як спільне веселе заняття?

    ми почали привчати доню чистити зубки одразу ж, як тільки вилізли перші зубки - у вигляді спільного сімейного процесу чистили усі разом, спочатку чистили тільки щіткою та водичкою, десь після року зубною пастою. Щоб було веселіше та краще контролювати тривалість чищення купили спеціальний дитячий пісочний годинник, котрий повісили біля вмивальника.
    Як привчили, так тепер маємо - у 5 років сама не чистить зуби - завжди чекає на когось для компанії :)
     
  6. oreol

    oreol New Member

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    Я не давно купила такі класні тренувальні щіточки 3 в 1! Одна з низ для діток ,які ще не мають зубчики, друга- для перших зубків, третя - схожа на дорослу, з щетінками). Моя доця постійно ходить та ними "чеше" зубки.
     
  7. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    Сходіть в тему про Молочні зубчики, там нещодавно обговрювали чищення зубів мацьопам.
    А щодо як навчити - власним прикладом і з дорослою щіткою .Діти хочуть все робити як батьки.
     
  8. Lelka

    Lelka New Member

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    От і я такі теж купила:) Синочку теж дуже подобається їх гризти, а зубки тепер почав чистити тією, що з щетинками, хоча в нас це швидше гра, ніж чищення, але я йому інколи чищу сама, то раніше не хотів, а тепер дає...

    ---------- Додано в 15:12 ---------- Попередній допис був написаний в 15:11 ----------

    це вже точно, в нас так і було...
     
  9. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    Думаєте,шо то в річної дитини від того шо зуби не вміє чистити?... Сумніваюся,таки треба йти до стоматолога,а чистити зубки ваша дитина з віком навчиться. Моя Софійка саме після відвідин стоматолога зацікавилася чищенням зубів,але їй вже майже три роки було.
     
  10. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    :girl_haha::girl_haha::girl_haha:
    тут треба було би нам дописувати..донечці 2 роки і 1 місяць-зуби чистимо хіба "по пріколу":girl_haha:,щоб повторити за мамою чи татом.але зуби я і собі чищу 1-2 в тиждень,а доцю взагалі до того не спонукаю ніяк.все-таки стан зубів залежить від харчування і імунітету в першу чергу,а не від чищення.на ніч їмо яблучко-воно добре очищає зуби,і воно точно без хімії,на відміну від зубних паст.
    але то моя думка.я ніколи (ттт) проблем з зубами не мала,в стоматолога не була (хіба перед весіллям знімала камінь з зубів,але після того як кинула палити ніякого каменю не маю більше), тому і дитину свою не спонукаю до чищення.вона має свою щітку,коли купається-бере собі і імітує чищення,і то не завжди.
    краще в раціон дитинки (і мами,якшо на гв) включити продукти багаті кальцієм( можна воду настояну на шкарлупі яєчній давати пити,а ще краще робити молочко з кунжута).
     
  11. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    Це як ??? Вперше чую
    Як дитині чистити зуби поняття не маю, вона мені не дає подивитись чи виліз наступний зубік, заглядаю до рота, коли ми дуріємо і вона сміється. Є ще силіконові щіточки, які вдягає мама на пальчик і знімає наліт з зубчиків, але
    найкращий метод
     
  12. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    1 стакан несмаженого (білого кольору) кунжути-залити 1-2 стаканами джерельної води.взбити в блендері до стану молочка. пити по 1 ст ложці в день (діткам маленьким можна і по чайній),краще натщесерце. воно буде гірчити-то можна додати трошки меду,потім коли організм звикне,можна пити і без меду. бульше кальцію ви вже ніде не знайдете;)
     
  13. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

     
  14. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

     
  15. talja

    talja Member

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    А зберігати в холодильнику, чи так?
    Мій чистить зуби з задоволенням, та напевне по генах зуби погані, уже стільки чорних цяток! А у знайомих, ні не чистять, нічого не роблять а зубки всі один в один білісінькі!
     
  16. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    Я таку силіконову щіточку купувала в Сімейній аптеці,але нею мала теж не дає чистити зубки, а лікар-стоматолог нам в обов"язковому порядку наказувала чистити зубки два рази на день!!!
     
  17. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    Я думала, я одна "неправильна" мама. Ми теж не чистимо зубки. Думаю стан зубів від генів залежить в першу чергу і від харчування. Правда, я 2 рази на день собі чищу...
     
  18. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    Я сину теж купила той набір з трьох щіточок,він їх гриз-смоктав,а чистити зубки ними не хоче і мені не дає,зате чистить,якщо можна так сказати дорослою щіткою,разом зі мною,правда я ще щось не дуже цим заморочуюсь :)
     
  19. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    в якомусь журналі вичитала що поки дитина на ГВ то зубки мона нечистити.

    Я малому купила дитячу щіточку тільки тому, бо постійно наші носить а потім найти неможу, але його щітка йому не в прікол, тому свою закинув кудись а наші далі просить))) коли бачить що я зуби чищу пильно спостерігає за процесом))) а потім я полощу і йому "клавіши шурую" трохи))) і мені здається шо йому від того такий кайф (сама нелюблю коли зуби в нальоті, люблю гладенькі))
     
  20. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: Як навчити чистити зубки?

    А ми от нижні (два:girl_wink:)даємо чистити, ротик гарненько відкриваємо і навіть тащемось, а верхні(чотири)... то копець, кривиться вивертається, возмущається, потім знов рота відкриває і сама помагає, але на нижні бо інакше не-не. Як ті верхні чистити?