Як нарешті стати мамою? (6)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Thebestnata, 26 Квітень 2016.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут

    *****************************************************************
    місячні регулярні, ну може бути плюс мінус день чи 2. але переважно чітко на 29 день починаються. цього місяця фоліколометрію не робили, бо так після рентгену не можна було планувати. взагалі мені Склярова казала, що при прийнятті Візану буде сильно "мазатися" навіть протягом цілого місяця. нічо не мазалося взагалі)
     
    Останнє редагування модератором: 29 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Почну планувати з вересня ,і чому так довго час іде ...це буде 4місяці після вакуумноі аспіраціі,хоча казали чекати 6м після викидня.Може до Нового року все вийде..От думаю здавати ті аналізи на планування чи ні?Чи плюнути і пробувати так ? Але тепер трохи страшно стало ,заспокоюю себе думкою ,що кожна вагітність ,вона ж різна..
     
  3. June

    June New Member

    Доброго дня, дівчатка.
    Хочу поділитися своєю історією:
    В 2016 році була завмерла вагітність (6-7 тижнів).
    Наступного разу планувала вагітність близько 4 місяців. Вдало завагітніла, проте на 28-29 тижні в мене почалися передчасні пологи (гестоз, білок, кілька тижнів у лікарні) і моя донечка народилася мертвою.... Вже 2 роки як це сталося....
    Лікарі сказали планувати наступну вагітність через пів року. Я ж хотіла до цього часу виявити причину і підлікуватися. Спочатку була в Прокопчук: на УЗД проблем нема, генетичні аналізи в нормі, вовчакового теж нема, гормони в нормі. Причини вона не знайшла..... То ж ми почали пробувати вагітніти. Минув рік, а вагітність не настає...
    Я знову ходила до Прокопчук на фолікулометрію: овуляція є, приймала дуфастон 3 цикли - результату нема.
    (чоловік здавав спермограму: там все добре)
    Я звернулася до Городенчук. Здала аналізи на непереносимість продуктів, і відповідно зараз на дієті. З щитовидкою ніби все добре, тільки АТПО скачуть. Вже пів року приймаю Алактин/Достінекс, 2 цикли приймала Клостилбегіт-Утрожестан. Результату нема. Тобто 1,5 року нічого не получається, при тому, що раніше вдавалося завагітніти впродовж 3-4 місяців.
    Всі кажуть, що просто треба перестати про це думати..... А як це зробити?

    Дівчата, які тут писали ще з 2016 року чи Вам вдалося завагітніти? Чи виявили Ви проблеми ?

    Мені зараз дають надію хіба чуда, які сталися в інших людей....
     
  4. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    В Городенчук нічого не вийшло. Вона корегує тільки гормони. І я в неї така не одна.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Йдіть до Михайлишин в Альтернативу

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  6. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    В мене завмерла вагітність була в грудні 2013! Завагітніла аж в 2017 ( в той самий час, як і при першій вагітності, отакий збіг). Зараз доні майже рік, тому чудеса бувають!) Знаю, що важко в них вірити, але можливо все. Я теж проходила безліч обстежень, процедур і аналізів. Був відчай і зневіра. В той час коли завагітніла, то не сильно в той місяць чекала і надіялася, можна сказати , що була зайнята голова іншими справами) Не можу гарантувати, що прям через те, що відпустила ситуацію настала вагітність, але точно тоді не була зациклена, як завжди.
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. June

    June New Member

    А Вам Михайлишин допомогла?
    --- дописи об"єднано, 19 Червень 2019 ---
    Рада за Вас :)
    Нехай росте здоровенька Вам на радість!
     
  8. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Сталася позаматкова, тиждень, як шви зняли. Відійду і далі до неї знову

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 8
  9. June

    June New Member


    Прийміть мої співчуття....

    Перепрошую за питання, але чи Михайлишин допомагає самостійно завагітніти? Бо мені казали, що вона готує до штучного заплідення і веде тоді вагітність
     
    • Креативно Креативно x 1
  10. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Допомагає самостійно і я не одна з форуму про це скажу. Я їй про еко, а вона мене відмовляє.
    Оцю " позаматкову " вагітність вона була зі мною на телефоні щодня. Дзвонила, питала як я. Корегувала ліки бо ми з нею думали, що вдалося все.
    Нажаль, на 5 тижнів - перше узд показало не то. Хоч я підозрювала, що може бути позаматкова, але хгч росло, як при нормальній. Естрадіол, прогік все ідеально. Філіп'юк сказав, що плід міцно впився в трубу і хоріон розрісся шикарно. Трубу я попросила забрати, це друга позаматкова в тій самій трубі. Хоч труби прохідні, показала лапара

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  11. June

    June New Member


    Так, я бачила, що багато людей про неї пишуть.... Просто думала, що вона тільки по ЕКО. Дуже дякую Вам за інформацію.
    Бажаю Вам здоровя та швидкого поповнення в сімї!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Я теж колись ходила до Михайлишин. Мені дуже сподобалось, що вона не призначає ніякого лікування "на всякий випадок, а може якраз щось вийде", вона призначає поступово здавати аналізи і вже з загальної картини робить висновки і шукає причини
     
  13. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Я теж була в неї після трьох років невдач. Приписала кардинально інше лікування, ніж інші лікарі, відкрила очі на препарат, який до гінекології не має відношення, але в купі з іншими сотворив диво за 2 місяці. Дитині вже 5 років минуло.
    Цей раз теж вагітніла по старій та перевіреній схемі, за місяць вийшло.
    Але в кожного своя ситуація, я лиш веду до того що в Михайлишин свій підхід ,йде в ногу з сучасною медициною.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. June

    June New Member

    Дякую дуже Вам!
    А яке вона Вам призначила лікування, якщо не секрет?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. June

    June New Member

    Я зараз приймаю майже те саме, тільки замінники: Метформін+утрожестан+фолієва (+клостилбегіт+достінекс)

    Єдине що йоду не приймаю.
    Щодо метформіну (сіофору) мене теж здивувало чому його призначили... оскільки в інструкції нічого не повязує з вагітністю.....

    Дякую Вам за інформацію
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Вас стимулюють?
    Щодо сіофору, то його тепер часто призначають при полікістозі.
    + він гарно зганяє вагу, в кого зайва, а деколи це одна з причин не вагітнення.
     
  17. June

    June New Member

    так, стимулюють. Проте ніхто з лікарів, що овуляція відсутня.... не один раз була на фолікулометрії...
    про полікістоз мені теж не ставили такого діагнозу.
    щодо лишньої ваги, то в мене її нема. вага коливається 49-53 кг при рості 163-164 (я якраз переживаю, шо вже трохи захуда :) )
    тому насправді до кінця не розумію чому мені призначили метформін (сіофор).
    післязавтра черговий раз йду на фолікулометрію, якраз і спитаю в лікарки про цей метформін. бо призначили його тільки недавно (з початку цього циклу)
     
  18. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    У мене вага 48 кг при зрості 167см, на сіофорі не худла, але відновилась овуляція.
    Єдине, що мені не зрозуміло у Вашому випадку, так це стимуляція.
    Мені здається, спершу потрібно відновити повноцінну овуляцію ( сіофор + інофолік софт гель почитайте за нього) а далі дивитись по ситуації.
    Бо клостил, це мраки для жіночого організму.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. svit Lanka

    svit Lanka New Member

    @Naama привіт, яке вам приписувала лікування Михайлишин?
    Наполягала на ЕКО чи ні?
    Питаю бо йду на лапароскопію і в нас високий % гомології (70 і 50% але Михайлишин каже пробувати після лапари самим ,а там видно буде, але не забувати що роки йдуть і схиляла скоріше еко робити ніж лапару.
     
  20. June

    June New Member

    Хм... незнала, що клостилбегіт такий шкідливий.... ніби небагато призначили : по 0,5 таблетки з 3 по 5 д.ц., хоча треба детальніше про нього почитати... і обовязково почитаю про інофолік софт гель.
    Дуже дякую за рекомендації!
     
  21. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Абсолютно ні.
    бажаю успішного результату