Як нарешті стати мамою? (6)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Thebestnata, 26 Квітень 2016.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут

    *****************************************************************
    місячні регулярні, ну може бути плюс мінус день чи 2. але переважно чітко на 29 день починаються. цього місяця фоліколометрію не робили, бо так після рентгену не можна було планувати. взагалі мені Склярова казала, що при прийнятті Візану буде сильно "мазатися" навіть протягом цілого місяця. нічо не мазалося взагалі)
     
    Останнє редагування модератором: 29 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Вам в тему
    Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику
    Дуже часто причиною є афс, дівчата радять там спеціалістів,що у Львові вміють успішно допомогти в цьому питанню
     
  3. Vhita

    Vhita Member

    Всім доброї ночі. Пишу сюди вже не вперше. Може хтось і мене зрозуміє чи щось порадить. Маємо проблеми з чоловіком. Рівень пролактину завищений 29.37, естрогени - 14 ( при нормі від 26 до 45) тестстерон -6.97 ( низький). Я старалась знайти інф- ю на рос.сайтах і тут і на малечі, але щось загальну картину скласти не вдається. Тому пишу сюди. І чесно, вже всі шість тем мені не під силу перечитати. Звертаюсь за Вашим досвідом і знаннями. Діагноз у нього - астенотератозооспермія. Лікар виписав трібекс і новофертил. Чи лікується такий гормональний збій, бо я вже у відчаї. Якщо почитатм, то еко і т.п
    Наша історія: колись я тут була трохи активною учасницею. Ми лікувались десь 2,5 років. Це закінчилось 2014 року народженням синочка і я дуже була щаслива. І зараз звісно теж. Тоді з спермограмою чоловіка було все ідеально. Проблема була в мені ( ановуляція, мала матка...). Я проходила теж різні процедури, стимуляції, ИИ... І мріяла, що раз я змогла завагітніти то вже вдруге це не повториться. А сталось гірше: 1 ЗВ в лютому 2017 -6 тижнів, 2- ЗВ 9 вересня 2017, через мою халатність можливо, вме сподівалась, що вже вислужила своє здоров я, не йшла до лікаря.. Не засуджуйте мене будь ласка. Ми дуже потребуємо ще однієї малечі. Колись я цього не могла зрозуміти, що якщо вже маєш дитину, то все гаразд, другу вже як Бог дасть, але це не так, принаймні,не для мене. З собою я більш менш розібралась. Ніби ще 2-3 місяці і можна планувати знову.Маю гормональні проблеми, але я аж ніяк не сподівалась на такі результати в чоловіка. Чи лікується той завищений пролактин без гормонів? Чи є шанси покращити ту спермограму ліками які лікар прописав? Ми зараз у Черепаніна. Може є якийсь дуже хороший спеціаліст до кого ще варто піти. Чи може Боже Чудо... Чи народні методи.... Я вже геть не маю сили на це все, одні сльози
    --- дописи об"єднано, 15 Грудень 2017 ---
    --- дописи об"єднано, 15 Грудень 2017 ---
    Ще напишу результати спермограми: кількість- 15,00 при нормі >20 млн. н( ніби 5 до номи бракує). З норм морфологією -11, дегенеративні -89. Не рухомі -79. Заг рухливість 21, при нормі більше 42%. Може хтось завагітнів з такою спермограмою і все пройшло добре.? Бо нам лікар каже, що якщо завагітнієте з таким результатом то буде знову ЗВ. Я просто геть в чоловічому факторі не орінтуюсь. І дуже мене той пролактин лякає...Допоможіть будь ласка
     
  4. Merry

    Merry Well-Known Member

    але ж ви вагітніли весь 17 рік навіть з такими аналізами
     
  5. Bize

    Bize Well-Known Member

    Якщо Ви все-таки вагітніли, значить з чоловіком не все так погано.. Навіть одного сперматозоїда вистачатиме, щоб досягти успіху) Якщо лікар каже Вам, що буде ЗВ, значить тут скоріше все залежить від якості сперматозоїдів, а не від кількості і рухливості. А щоб покращити якість - не завжди потрібні саме гормони (це моя думка).
    Ми з чоловіком ходили до Мартина. Була аглютинація сперматозоїдів. Мартин призначив лікування, і ми завагітніли через 3 місяці (навіть з тим, що в мене СПКЯ)
     
  6. Vhita

    Vhita Member

    Я теж колись думала, що раз вагітнію значить все з чоловіком гаразд. Тому аналізи здали тільки в кінці листопада. Черепанін сказав, що проблема в морфології. Я не знаю від чого залежить морфологія? Але тому він і каже, що може бути ЗВ. Аглютинації і лейкоцитів нема. А ще той гормональний фон. Якщо полазити по неті, то таке враження, що він не виліковний? Без гормонів нікуди? В чому може бути причина високого пролактину? І що йде перше, тестостерон падає на фоні високого пролактину, чи пролактин виріс на фоні тестостерону? Чи можливі обидва варіанти? Просто, тестостерон можна підняти бадами, а от пролактин понизити як? Поки в нас тільки БАДи
     
    Останнє редагування: 15 Грудень 2017
  7. Vhita

    Vhita Member

    І чи морфологія лікується лише Бадами? Голова йде обертом
     
  8. Bize

    Bize Well-Known Member

    гормони - не є вже таке зло, тим більше, що їх не просто так призначають. По своєму досвіду скажу, що гормональний фон БАДи не вирівнюють.
    Підіть ще до одного лікаря, і виберіть те лікування, яке Вам найбільше до душі і здається правильним
    --- дописи об"єднано, 15 Грудень 2017 ---
    БАДи можуть покращити якість сперматозоїдів. А для гормональних відхилень - призначають гормони
     
  9. Vhita

    Vhita Member

    Гормони не зло для жінок, сама приймала. Лікар нам не виписав гормони, бо сказав, що як сядите на них, то вже не злізите.
    --- дописи об"єднано, 15 Грудень 2017 ---
    Тобто, без гормонів ніяк? До якого лікаря ще піти, може когось порадите...
     
  10. Bize

    Bize Well-Known Member

    Ну я писала вже - Мартин Ігор Юліанович. Має на вул. Русових свій кабінет УЗД. Ми з чоловіком дуже задоволені ним, та й не раз чула позитивні відгуки про нього
    --- дописи об"єднано, 15 Грудень 2017 ---
    звісно, пробувати треба з найменш шкідливих препаратів. Але БАДи потребують тривалого вживання, щоб давали якийсь ефект.
     
  11. Vhita

    Vhita Member

    А у Вашого чоловіка причиною були теж гормони, чи щось інше? Мені потрібно розібратись з тими гормонами, зрозуміти в чому їх ф-ї, причини порушень... От про жіночі я ніби добре розумію, що і дочого. Вже один раз справилась, тому вони мене не лякають
     
  12. Bize

    Bize Well-Known Member

    Точної причини не знаєм. На УЗД виявили хронічний простатит, і спермограма показувала аглютинацію. Аналізів на гормони не здавав.
    І то виявили все випадково, бо через мій СПКЯ планували стимуляцію овуляції, то треба було виключити чоловічий фактор.
    А того лікаря раджу тому, що він уролог, то може й почуєте якусь іншу думку чи рекомендації, як лікуватись
     
  13. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    У мене ще до заміжжя і вагітності виявили завищений пролактин, і то майже втричі. Реально він був в нормі лише, коли я пила таблетки. Пила Бромкриптин фактично десь два роки з перервами, у той час не планувала вагітність. Причин його підвищення так і не виявили. Я пригадую, що перед вагітністю вже нічого не пила, якраз була пауза кількамісячна. З вагітненням проблем не було. Я не знаю насправді як у чоловіків, але розповідаю про свій досвід з цим гормоном.
    Зараз теж плануємо дитину (4 місяці прольт). Поки перевіряла лише пролактин. Але гінеколог, як почула про планування, то направила на безліч аналізів, найбільше наголошувала здати уреаплазму, бо їй не сподобалися мої мазки. Колись ми з чоловіком, до речі, лікували цю заразу і ніби вилікували. Чесно кажучи, мені не хочеться знову то все проходити, хочеться просто вагітніти)). Тим паче, знаючи, що в принципі це умовно-патогенна флора, навіть, якщо вона і є. Чи може я занадто безпечна і легковажна, як думаєте?
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    з уреаплазмою, точно ні. Ви самі все написали. У вас що титр М високий? Думаю, що ні. ТО я б навіть не думала пити печінко-вбивчі ліки лікуючи те що не хворе. Печінка Вам ще знадобиться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Навряд Вам пощастить знайти на форумі людину,яка так гарно Вам все пояснить. Тут люди можуть максимум поділитись своїм досвідом. За теоретичними знаннями про гормони,їх функції і причини порушень -або до лікаря,або самим вивчати літературу. НМСД,краще в лікаря розпитати для початку. Якщо Ваш лікар пояснює незрозуміло,то ідіть до іншого. І так розпитуйте поки не зрозумієте в чому Ваша проблема.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Правильно
    @Burberry
    але щоб розуміти лікаря, теж рекомендую добряче про ті гормони начитатись
    Бо коли ви задаєте питання і розумієте про що говорите то і у лікаря ставлення зовсім інше
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Kytcyna

    Kytcyna New Member

    Доброго вечора( на основі узд та рентгену труби яка залишилася(


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  18. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    В пошуках інформації вирішила звернутися до вас , дівчатка.
    Ловлю овуляцію тест-смужками , тому що зараз за межами Львова. І всі тест-смужки показують 2 червоні , однакового кольору полоски (Якщо комусь здалося, що якась смужка на фото десь є блідішою за контрольну, то це не так, бо в реальності вони однакові.) Таке в когось було ? Щоб всі дні підряд тести полосилися 2
    яскравими лініями ?
    Буду ще сьогодні робити , подивлюся , можливо будуть якісь зміни .
    Не вагітна, робила тест. (На всяк випадок зроблю ще раз на днях).
    За попередніми прогнозами овуляція мала б настати сьогодні (+-вчора завтра). Тобто, ці дні ми з чоловіком любимося до безтями))))
    Виділень, як на овуляцію, я не бачу. Вчора, щось в боці лівому злегка закололо ввечері , але зписала то все на свій шлунок (бо після НР треба ж салати доїсти, щоб ніц ся не спортило, думаю, що це результат від переїдання)).

    Отже, було в когось таке ? Тому що , я розгублена ...

     
  19. Bize

    Bize Well-Known Member

    У мене є електронний ову-тест на слину. Спочатку показував листя "папороті" лише 2 дні в цикл. Останні 2 цикли показує овуляцію кожен день.
    Шукала в інтернеті, знайшла поки що дві причини такого. Перша - вагітність, друга - СПКЯ (як пояснювали дівчата на інших форумах,той гормон ЛГ, що має показувати овуляцію і бути підвищеним лише в день овуляції, при СПКЯ підвищений завжди. тому тести так реагують)
    Для перевірки можете здати аналіз на той гормон, чи він у Вас не підвищений.
    Якщо знайдете ще якусь причину такого - напишіть, мені теж дуже цікаво буде дізнатись. Хоча для себе пояснення я знайшла - давно маю полікистоз, а тепер зрозуміла, що все йде до погіршення((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Хочу вас втішити, те зо мікроскоп показує коники - нічого не означає. В мене постійно він таке показував. І четверо дітей. Я би зразу не списувала на СПКЯ. Хоча СПКЯ - це "хороший" діагноз. Він піддається коригуванню, найкраще способом життя, але то треба за нього міцно взятися.
     
  21. Bize

    Bize Well-Known Member

    та я б теж подумала, що він показує що хоче, але спочатку він показував ніби нормально, і по відчуттях овуляція була.. Але потім почались проблеми з циклом, і узд показало полікистоз "у всій красі", то й тест в той час почав всякі глюки давати(
    зараз просто закинула то все, бо вже не можу на то дивитись:girl_sad:
    ще й дуже обідно, бо вже 2,5 місяці пю інозитол, який би мав хоча б призупинити те погіршення.. лікарка призначила 3 місяці пити його, то дочекаюсь закінчення свят, піду на узд, подивлюсь, що робиться.
    --- дописи об"єднано, 3 Січень 2018 ---
    зараз КД, зробила той тест - овуляція:girl_crazy: