Як нарешті стати мамою? (6)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Thebestnata, 26 Квітень 2016.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут

    *****************************************************************
    місячні регулярні, ну може бути плюс мінус день чи 2. але переважно чітко на 29 день починаються. цього місяця фоліколометрію не робили, бо так після рентгену не можна було планувати. взагалі мені Склярова казала, що при прийнятті Візану буде сильно "мазатися" навіть протягом цілого місяця. нічо не мазалося взагалі)
     
    Останнє редагування модератором: 29 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Я взагалі самий звичайний брала.
    (Є ще з холіном)
    Бо у нас навіть самі прості трді були по таких цінах що жах.
    У мене цей був

    NOW foods - Inositol (capsules 500mg)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Не знаю чи в цю тему пишу. Порадьте, хорошого лікаря, бо в мене щось вже руки опускаються. Рік плануємо дитинку і нічого. Були на Симоненка в Мойсеєнко, та не хотіла за нас братися. Пробували ходити в Інтерсоно, всі можливі аналізи здали. В результаті - все ок, вони не знають чому ненаступає вагітність, вже починають виписувати аналізи від "фанаря". Не маю бажання туди ходити.

    Надіслано від мого Mi A1, використовуючи Tapatalk
     
  4. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    а в кого були?
    в Інтерсоно ніби Семчишин хвалять зараз.
    В Альтернативі - однозначно Михайлишин.
    Це з тих що я була

    Ще в темі дуже багато хвалили Філіп'юка, Мартина, почитайте через пошук.
     
  5. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Були в Кожема І.Я

    Надіслано від мого Mi A1, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Yulia Lashkevich, я знаю ви зовсім не те хочете почути, але рік це так мало, це взагалі нормально. Якщо аналізи в нормі, то може дайте собі трохи з тим спокій, розслабтеся і живіть просто в своє задоволення. Зовсім не виключено, що у вас не виходить саме через те, що " руки опускаються" ви постійно про то думаєте, от і не виходить. А чого від вас відмовилася та лікар на Симоненка?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    я до неї теж колись ходила, то вона абсолютно безтолкова лікарка! ні порадити нічого не може, ні діагнозу визначити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  10. Bize

    Bize Well-Known Member

    Чи може відбутись овуляція під час прийому Дуфастону або Лютеїни?
    Зараз приймаю Проталіс (на постійній основі) і Дуфастон з 17 по 27 ДЦ (з 17 по 27 тому, що поки зробила УЗД і дочекалася результатів аналізу на прогестерон, 15 ДЦ пройшов, тому й почала з 17 дня, щоб не втратити той цикл). УЗД на 9 ДЦ показало безліч дрібних фолікулів, і мені сказали, щоб цього циклу я вже не чекала овуляції. Тим не менш, я роблю кожен день тест на О (такий на слину, що показує "листя папороті"), і мені на 25 день циклу показало овуляцію.. Наскільки я до того часу думала, то прогестерон придушує овуляцію, то чому ж так? Тепер я не знаю, чи продовжувати прийом Дуфастону, бо якщо це була дійсно овуляція, то й є надія, що могло все-таки щось получитись. А якщо я припиню зараз Дуфастон (сьогодні якраз 27 ДЦ), то все може зірватись, навіть не почавшись (бо свого прогестерону в мене дуже мало)
    Що мені порадите робити?
     
  11. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Bize подзвоніть лікарю ,котрий вас веде.
     
  12. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    немає 100% гарантії, що прогестерон придусить свою О.Так само як тести на овуляцію не дають 100% гарантії. В ідеалі треба почути думку лікаря, але я б пила дуфастон 14днів після імовірної овуляції. Просто на всякий випадок. Тоді здала хг і якщо прольот,то переставати пити дуфастон. Найгірше що станеться-зіб'ється цикл
     
  13. Bize

    Bize Well-Known Member

    думаю, що так і зроблю..цикл і так в мене як хоче, так і скаче, гірше не буде.
    Цікаво, чи прийдуть місячні самі у свій термін, якщо не відміняти Дуфастон? Чи він таки продовжить цикл ще на 14 днів?
    і ще задумуюсь над одним питанням: зараз пю Проталіс - добавка, що нібито стимулює спонтанну овуляцію при СПКЯ. Невже мені прийдеться вгадувати, коли починати прогестерон у наступних циклах, якщо спонтанна овуляція виникає не циклічно, а хаотично?
    Лікарка моя таки наполягає, щоб я пропила Проталіс хоча б 3 місяці. А без Дуфастону нормальні місячні самі не прийдуть (буде просто мазня в другій фазі). От і сиди думай(
     
  14. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    По відгуках то ніби не аж таке світило, то таке.
    Але правильно дівчата пишуть рік то норма, навіть і півтори.
    Сама знаю як то психологічно важко коли не виходить з плануванням.
    Психологічний фактор теж дуууже впливає. Але (НМСД) просто сісти молитись і більше нічого не робити то не варіант.

    Вважаю що обдаровані лікарі то теж дар від Бога, і до лікарів треба теж при потребі звертатись.

    Тому зараз я би вам казала справді дуже себе не накручувати, розслабтесь хоч трішечки, дайте собі ще тих пів року норми а тоді вже можна шукати куди глибше копати.

    Якщо для заспокоєння, оберіть хорошого лікаря здайте гормональну панель правильно. (Це і так жінкам час від часу треба робити) нікому гірше не стане, але і ви собі щось розставите по місцях
    ;)
    Буду за вас вболівати!
    --- дописи об"єднано, 4 Грудень 2017 ---
    Якщо я правильно зрозуміла вам ніби дали більш менш чітку схему прийому.
    ви може хоч наберіть лікаря бо О в кожного дуже індивідуально, так не навгадують.
    О. Теж не відбудеться мега несподівано) якщо ліки зсувають то по узд вам мали б +- уточнити
     
    Останнє редагування: 4 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  15. Santa

    Santa New Member

    Привіт, дівчатка:girl_smile:. Ми з чоловіком намагаємось завагітніти більше року. Можливо хтось має мобільні номера телефонів Філіп'юка, Мартина та Слободи. І можливо підкажете до кого з них найкраще звернутись? Наперед вдячна!
     
  16. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Дівчата,я так ніби хочу просто узагальнити інформацію про прогестерони(дуфастон,утрожестан і т.д). Бо бачу, що всі наступають на ті самі граблі.
    Пити прогестерон в 2й фазі є зміст тоді,коли він низький в цій другій фазі. Якщо Ви не знаєте на 100% коли у вас О,який рівень прогестерону після неї,то його пиття-це просто "пальцем в небо" і "може проканає".
    Якщо у вас ановуляторні цикли,то пити дуфастон з визначеного 14го або 16го дня-це практично те саме,що пити оральні контрацептиви. Ну дуже вже маленький шанс,що своя овуляція просокчить раз десь колись якраз в той цикл коли ви приймаєте прогестерон і таки повноцінно відбудеться попри цей прийом.
    Приймання прогестеронів на 100% виправдане після стимуляцій і ЕКО. Все решта-під питанням. Особливо коли своя овуляція таки відбулась.
    В лікуванні безпліддя найважливіша ціль-повноцінна овуляція. А виходить що більшість зациклюються на тривалості фаз(може на них легше вплинути медикаментозно, не знаю).

    Для початку я б рекомендувала до Слободи. Нема таких страшних черг,як в Мартина,все по запису. І часу на консультацію він може виділити більше. Але телефон може хтось з дівчат напише. В мене зараз нема можливості пошукати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Arika

    Arika Well-Known Member

    Після невдалої (завмерлої) вагітності, вирішити трішки зайнятися обстеженнями, бо жодних обстежень (окрім загального мазку на флору, цитологію та звичайного огляду) не робила. Насамперед хочу здати аналіз на інфекції, ніколи в житті його не здавала. Де порадите здавати, щоб надійно, швидко, якісно?? Які ще обстеження/аналізи необхідно буде обовязково пройти перед плануванням? Перша вагітність, пройшла без жодних ускладнень, завагітніла десь +- через 4 місяці, цього разу також завагітніла за кілька місяців, однак не судилося....... причини не знаю, ставили діагнози анембріонія і завмерла на маленькому терміні з розвитком плідного яйця. буду вдячна за поради
     
  18. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Співчуваю..
    в мене от 4 роки тому теж була анембріонія. причину так і не виявили, хоч брали на аналіз, те, що чистили.. після того дуже багато різних аналізів здавала, і на інфекції в тому числі. здавала і в Сінево,і в Інтерсоно.
    а Вам як виявили анембріонію на УЗД, чи шось турбувало? в мене тоді почалася невеличка кровотеча, то вже на УЗД і побачили, що плодове яйце пусте.
     
  19. Arika

    Arika Well-Known Member

    Мене абсолютно нічого окрім помірного токсикозу не турбувало, жодних виділень, жодної болі. як звичайна вагітність, вже ставала на облік, і сама захотіла пройти УЗД (можливо тому мене і тягнуло на УЗД), хоча по плану мала йти аж через місяць, і на УЗД в мене був шок: плідне яйце великого розміру без ембріона, а на наступний день на іншому УЗД сказали. що завмерла на дуже маленькому терміні, ембріон навіть толком не сформувався.... після того чистка... добре напевно, хоч раніше дізналася, бо якби ще через місяць пішла, не уявляю що то би було....
    результати різні чи однакові? Там комплекс на торч інфекції?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    @Arika, я б Вам радила звернутися в центр репродуктивного здоров'я .
    Знаходиться на Короленка, 9
    (Бічна на початку вул. Личаківської)
    Там цілий центр по питаннях планування дитини.
    Ми з чоловіком теж плануємо стати батьками, то там ходимо на обстеження.
    А за аналізи, то Ваш лікар має Вам сказати, що здавати, де і коли.
    Щастя Вам і успіхів
     
    • Подобається Подобається x 1