Як нарешті стати мамою? (6)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Thebestnata, 26 Квітень 2016.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут

    *****************************************************************
    місячні регулярні, ну може бути плюс мінус день чи 2. але переважно чітко на 29 день починаються. цього місяця фоліколометрію не робили, бо так після рентгену не можна було планувати. взагалі мені Склярова казала, що при прийнятті Візану буде сильно "мазатися" навіть протягом цілого місяця. нічо не мазалося взагалі)
     
    Останнє редагування модератором: 29 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Bize

    Bize Well-Known Member

    Дівчата, прошу поради. На днях була на УЗД. Причина - почались мізерні рожеві виділення за тиждень до місячних, потім почались самі КД, і тривають вже 11 днів (УЗД було на 8 день від початку нормальних КД). УЗД показало полікистоз обох яєчників.
    Зі свого минулого досвіду знаю, що при полікистозі такого не повинно бути (довгий час лікувалась від полікистозу, бо в мене місячні без гормонів взагалі не приходили).
    І ще УЗД показало, що ехоструктура міометрію "дещо сотиста", на що моя лікарка казала, що це трохи схоже на ендометріоз, але на дуже початковій стадії, і поки що нічого з цим не потрібно робити.
    Товщина ендометрію на 8 день циклу була 4,0 мм.
    Лікарка сказала, що рожеві виділення перед місячними - це від полікистозу. Але чому тоді самі КД так довго тривають? Я зовсім заплуталась(
    Може хтось стикався з таким? Підкажіть, що-небудь
     
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    а у вас нормально ті кд проходять?
    бо в мене цього літа було подібне - майже 2 тижні були виділення кровянисті, але досить незначні, не такої потужності як нормально про кд. То мені моя Г сказала пропити пару днів прогестерон, і до 7 днів мали просто початися нормальні кд. Я щоправда то відтягувала трохи, бо якраз були на морі, ну і я все ж надіялася, що якось воно саме внормується, але таки прийшлося потім брати прогестерон .
    Ну і полікістозні яйники, то теж мій діагноз. Але шось лікування як такого ніхто ніколи мені не пропонував (просто коли зробили трохи більше діагностики по гормонах, то відразу мені сказали, що вагітніти я зможу лише з допомогою певних препаратів). Як ви то лікували?
     
  4. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Дівчата,я полікістоз 3 роки лікувала гормонами і стимуляціями. Результату не було. Всі гінекологи в один голос намовляли на ЕКО. Я ще не готова ділитись всією історією,але поки щиро раджу почитати про харчування і спосіб життя при СПКЯ. Не тратьте свій час,нерви і гроші дарма!
    Мені в дослідженні питання вагітнення з СПКЯ дуже допоміг цей сайт PCOS Diet Support | Tackling Polycystic Ovarian Syndrome Naturally! (на жаль,нічого схожого не англійською мовою не знаю)і книга Аліси Вітті "Код жінки" (читала також англійською, є в російському перекладі). Я впевнена,що корисну інформацію можна знайти і російською,просто мені легше було шукати англійською. От так прям щиро,від душі, раджу почитати.
    І ще одне, байдуже яка у вас вага. Мене ті самі 3 роки "годували" фразами про те,що в мене нетиповий полікістоз,бо маю гарну фігуру і нема лишніх кг. Це дурня,якою живуть пострадянські лікарі. "Худий" полікістоз потребує не меншої уваги до харчування і спорту,ніж класичний(той,що з надлишком ваги).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Bize

    Bize Well-Known Member

    та я теж сиділа на гормонах постійно, щоб завагітніти. Вагітність закінчилась невдало, і протягом пів року після пологів яєчники були в нормі і місячні були регулярні, але тепер знову почав збиватись цикл, і я зрозуміла, що все повернулось(((
    Тільки чомусь зараз лікарка призначила дієтичну добавку "Проталіс" (недешеву, доречі). Таке "лікування" мене дуже дивує, бо лікарка зі мною з самого початку лікування, і вона вже знає, що мені ніякі вітамінки не допоможуть, ефект дадуть тільки гормони.
    От незначні виділення при полікистозі - це ще можна пояснити. Не можу зрозуміти, чому самі КД тривають так довго.. Вже після огляду і УЗД 3 дні тому лікарка казала, що місячні вже на закінченні, але чомусь вони після тих всіх процедур навіть поряснішали(
     
  6. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    В проталісі є моінозітол,необхідний для вживання якщо Ви плануєте вагітність з СПКЯ. Він є також в FT500 і Інофоліку. Особисто мені Проталіс підійшов найбільше.
    А кров'янисті виділення були і в мене колись при вживанні гормонів. І я ще,наївна, це сприймала за овуляцію.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Bize

    Bize Well-Known Member

    Він Вам налагодив місячні? Скільки часу його приймали?
     
  8. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Загалом міоінозітол в тих чи інших препаратах пила більше року. На скільки читала,його при спкя бажано пити постійно. За рахунок тільки нього і правильного харчування, в мене абсолютно внормувався цикл. Овуляція,правда,залишалась пізньою. Але була. Своя. До того організм практично не реагував на стимуляції, місячні були тільки на гормонах.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Bize

    Bize Well-Known Member

    Дуже дякую за корисну інформацію. Якщо неважко, скажіть ще, будь ласка, які саме гормони були не в нормі? До лікування, як я зрозуміла, своєї овуляції не було?
     
  10. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    мені по гормонах складно відповісти, бо результати за всі роки лікування мінялись. Лікувати СПКЯ я почала ще до заміжжя. Вийшла заміж-тактика лікування змінилась і почали мінятись гормони. Десь за рік вживання гормонів(Дуфастон для відновлення циклу-на постійній основі) всі гормони вже були в нормі, лиш кортизол іноді підвищувався(що легко пояснюється постійним станом стресу коли не вдається завагітніти), але вагітність так і не наставала. Потім почались безрезультатні стимуляції,інсемінації.
    Щодо овуляції. В мене було так. Я ходила на фолікулометрію. До 14дня фолікулів не було. Мені писали ановуляцію і відправляли додому пити дуфастон. Що я і робила. В 2016 році я кинула пити дуфастон сама,пішла на консультацію до Мартина і він мені провів дрилінг яйників, почала (за його рекомендацією)міряти БТ і згідно з нею в мене овуляція траплялась,але десь на 22й день циклу. І тут якби все логічно: своя овуляція пізня, але вона не відбудеться якщо пити прогестеронові препарати з 14 дня. Чи була своя овуляція до дрилінгу-я не знаю, не відслідковувала.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  11. Zuzulka

    Zuzulka Well-Known Member

    ДЯКУЮ! :ThankYou:Ви мені повернули мотивацію... Чудовий сайт - заснула з думками про яєчники і прокинулась готовою до бою :aggressive:, ще книжку прочитати залишилось... Сподіваюсь айгерб скоренько мені доставить міоінозітол і все стане краще. Ви не уявляєте як вчасно Ви це написали... мені вчора добра доктор призначила Клостилбегіт:skull:, і я вже думала "пан або пропав"... якраз зайшла почитати, що про нього дівчата з СПКЯ писали і тут ваш допис, доля чи :girl_angel: ...
     
    • мімімі мімімі x 1
  12. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Також брала добавку з інозітолом на iherb, на спкя приписали.
    Загалом ситуація покращилась. Тому справді ще так пробуйте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Poverlyak

    Poverlyak New Member

    Я зараз перебуваю у пошуку лікаря-гінеколога.
    Дівчата порадьте будь-ласка(до якого ви звертались і вам допоміг)
     
    Останнє редагування: 22 Листопад 2017
  14. Bize

    Bize Well-Known Member

    Дівчата, Прокопчук призначила мені корінь солодки. Хто таке пив? Підкажіть, це потрібно купувати як сироп, чи сухі корені і заварювати?
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ви краще її спитайте. Вона ж мала рецепт написати: як, коли, скільки і що пити.
     
  16. Bize

    Bize Well-Known Member

    та вона написала, яка доза, і скільки разів пити. А я приїхала додому, прогуглила - а виявилось, що є і сироп і корені, щоб заварювати.. Думала, може тут хтось таке пив, то й підкаже, щоб її не турбувати зайвий раз
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А назву препарату написала?
    Це її обов'язок.

    Вибачте, що так напираю, але мова про здоров'я, тим більше репродуктивне. У вас не має після прочитання рецепту виникати таких питань.

    Дзвоніть, не встидайтесь.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    покажыть рецепт в аптеці, там точніше скажуть. По логіці, якщо не написано, як заварювати-запарювати, то значить мається на увазі шось готове, типу сироп
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    дуже тішусь) і бажаю Вам якрайкращих результатів :girl_tender:
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. Danuta

    Danuta Active Member

    Дівчата, планую вагітність, Хто стикався з проблемою аденоміозу? мої КД перетворились на болотяну мазню по 4 дні, і все. Гормональна терапія триває вже 3 міс, але стало тільки гірше. Шукаю іншого лікаря. Може щось чи когось порадите?
     
  21. Bize

    Bize Well-Known Member

    підкажіть, будь ласка, яку саме Ви брали, бо подивилась на iherb - то реально вигідніше, ніж Проталіс, але тих добавок там є трохи багато, і я не знаю, яку обрати(