Як нарешті стати мамою? (6)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Thebestnata, 26 Квітень 2016.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут

    *****************************************************************
    місячні регулярні, ну може бути плюс мінус день чи 2. але переважно чітко на 29 день починаються. цього місяця фоліколометрію не робили, бо так після рентгену не можна було планувати. взагалі мені Склярова казала, що при прийнятті Візану буде сильно "мазатися" навіть протягом цілого місяця. нічо не мазалося взагалі)
     
    Останнє редагування модератором: 29 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Єва

    Єва Well-Known Member

    У Вашому випадку я б довіряла скоріше тесту на овуляцію, ніж графіку. Спробуйте зробити тест на вагітність з чутливістю 10. Не залежно від того, чи була О на 9 ДЦ чи на 13, вже б мав показати вагітність, якщо вона є.
     
  3. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Забрала я сьогодні свої аналізи HLA. Нічого мені не пояснювали, бо вже Заставна (та, що робила і з якою говорила) пішла додому, тому тільки в реєстратурі залишила мені листочок. Багато там всяких буквочок з цифрами понаписано:) І примітка така: встановленні генотипи подружньої пари характеризуються низьким рівнем гомології за встановленими алелями генів: HLA-DRB-20%, HLA-DQAI - 0%.
    Може хтось шось підскаже про це? Чи якщо пише низький рівень, то все добре?
    @Nyashka , Ви ніби робили теж таке генотипування, шось можете про мій результат сказати?)
    --- дописи об"єднано, 13 Жовтень 2017 ---
    Як я розумію у мене з чоловіком вийшло 1 співпадіння, бо в обох є таке: DRB3*0101-0301 . Всі інші гени різні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    це значить, що все добре)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Bize

    Bize Well-Known Member

    Дівчата, така ситуація: цього циклу замість місячних на 27 ДЦ почались мізерні кровянисті (з рожевими прожилками, блідо-коричневі) виділення. Спочатку я думала, що це починаються місячні, але ці виділення тривали 4 дні. Я зробила тест на вагітність - негативний. І здуру (чи то з надії на вагітність) випила 1 табл. Дуфастону - надіялась, що якщо це вагітність, то він трохи підтримає, поки пройде знову декілька днів і я зроблю повторний тест; а якщо не вагітність - то почнуться нормальні місячні. Пройшли 3 дні, і протягом них виділення такі ж самі мізерні, місячні так і не приходять. Дуже дивні симптоми, бо з 27 ДЦ тягне поперек, хоча в мене так ніколи не було перед місячними. Не знаю, що тепер робити((
    Знаю, що після відміни Дуфастону через декілька днів приходять місячні. Але чи вплине та 1 табл. на цикл, чи її замало, щоб почалась кровотеча відміни?
     
  6. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    здайте кров на хг і будете знати точно
     
  7. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Якщо раніше такого ніколи не було, вважаю доцільним сходити на УЗД. Будете знати точно, що відбувається.
     
  8. Bize

    Bize Well-Known Member

    може підкажете, де можна завтра сходити на узд у Львові?
     
  9. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Завтра, мабуть, ніде. Неділя. Ми з чоловіком, як треба УЗД, у медцентр св. Параскеви ходимо. Але це приватний заклад, тому вартість там трохи вища, ніж в державній поліклініці.

    Погуглила. В неділю відкритий Оксфорд Медикал. З 11 до 16. Хіба що туди зателефонувати.
     
  10. Bize

    Bize Well-Known Member

    судячи з відгуків про цю лабораторію, сумніваюсь, що там діагностують професійно(((
    Дзвонила я до своєї лікарки.. Їду завтра здам в Синево аналіз на ХГЛ, і по ньому можна буде приблизно зрозуміти, що відбувається..
    Дуже переживаю, бо виділення можуть вказувати на позаматкову(((
     
  11. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Теж непогане рішення. Головне - хоч якусь конкретику отримати.
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    можуть вказувати на багато що і нестрашного насправді більшість, тож до висновку лікаря старайтесь заспокоїтись. Тим більше, що ХГ маткову вагітність не підтверджує, все одно доведеться почекати до УЗД,
    В мене ця вагітність почалась з таких виділень, і у попередню вагітність на 6 тижні була і мазня, і шматок слизу незрозумілого.
     
  13. Bize

    Bize Well-Known Member

    сьогодні їздила здавати ХГ, приїхала додому і почалось щось типу місячних (вже не рожевий колір, а темний, і в трохи більшій кількості). Так як виділення вже десь тиждень, то напевно і не варто чекати рясної менструації.. тому рада з того, що є)
    Зранку так і сказала чоловікові, що скоріш за все даремно потрачу гроші на аналіз) зі мною завжди так, тому вже й не дивуюсь з того)))
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    І я кажу що не даремо, принаймі будете спокійні.
    В нас таке з тестами, тільки куплю, одразу КД починаються

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    У мене так було раніше з тестами. Затримка день, другий. Я ж біжу, аж спотикаюся, робити тест - і на тобі - в цей же день критичні дні поперли. Раз було, що буквально через годину після тесту пішли. Таке враження, що я тими тестами, наче шаман з бубном, їх викликала :girl_haha: Тому після того на тести навіть гроші не витрачаю. Постановила собі: як буде затримка не менше тижня - аж тоді тестуватимусь.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Аналогічно з тестами і ХГ. Тому затримку до 10 днів, затримкою не вважаю. Всерівно приходять діла

    Надіслано від мого Lenovo TAB 2 A10-70L, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    ага, то увсіх мабуть так :girl_haha:
    я вже потім через силу себе стримувала щоб їх не робити і не мучити себе) Як серйозніша затримка то на ХГ і все.:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Bize

    Bize Well-Known Member

    Хотіла спитати.. Що показує ХГ, коли вагітності немає? Там просто цифра "0", чи може бути більше?
     
  20. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Може бути більше, якщо біохімічна вагітність
     
  21. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    У мене бувало і більше, але не більше 1. Загалом старт зі 100 йде.

    Надіслано від мого Lenovo TAB 2 A10-70L, використовуючи Tapatalk