Як нарешті стати мамою? (6)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Thebestnata, 26 Квітень 2016.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут

    *****************************************************************
    місячні регулярні, ну може бути плюс мінус день чи 2. але переважно чітко на 29 день починаються. цього місяця фоліколометрію не робили, бо так після рентгену не можна було планувати. взагалі мені Склярова казала, що при прийнятті Візану буде сильно "мазатися" навіть протягом цілого місяця. нічо не мазалося взагалі)
     
    Останнє редагування модератором: 29 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Не хочу ні на кого нарікати, але я колись була на Короленка в неї, то вона мені таке наговорила що я чесно в щоці була
    Але то таке одному добре, другому ні. Тому дивіться самі.

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  3. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Дівчата, пишу всім тут про ті препарати. 1) Убіхінон уколи в живіт, по 1 уколу 2 рази в тиждень. П'ять ампул є в упаковці то і використати. 2) таблетки коензим Q10 по 60 мл. По три таблетки на добу приймати. Ці два препарати не залежні від дня циклу, але переконатись тре, що невагітні. І фоліо.
    Колоти в живіт, так само, як прегніл і інше. Я почну від завтра бо сижу вже на городі у мами два дні з картоплею. Нема як в місто поїхати

    Надіслано від мого Lenovo TAB 2 A10-70L, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Є певна категорія жінок для яких цей тест не працює (я звідти). Через день може показувати що завгодно. Певно через якісь особливості водно-сольового обміну. На плідність ця особливість ніяк не впливає, просто овуляцію треба ловити в інший спосіб.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Була я сьогодні на узд, овуляція відбулась нормально, є постовуляторна ділянка. Сказала лікарка робити інсемінацію без стимуляції, зайвий раз не травити організм все таки. Я навіть незнаю, вже була налаштована на стимуляцію, для кращого результату. Може і спраді краще попробувати без, все таки в нас більша причина в спермограмі.

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  6. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    В кого лікуєтесь? Думаю стимуляція для того, щоб виросло хоч два фолікули і інсемінація+ самі то щось і вийде

    Надіслано від мого Lenovo TAB 2 A10-70L, використовуючи Tapatalk
     
  7. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    @vikulyamamulya якщо ВМІ без стимуляції то що, тільки один раз її роблять?
    НМСД тим більше, якщо проблема у спермограмі, то робити стимуляцію. Тоді моніторять ваші фолікули, роблять ВМІ (1й раз), потім укол ХГЧ (якщо не помиляюсь, в той самий день) і знову ВМІ (2й раз). Так більше шансів.
     
  8. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    На Короленка в Малачинськоїї,
    Я розумію, що стимуляція в тому випадку коли нема своєї овуляціїї. В мене гормони в нормі і овуляции своя постійно нормальна,то може нема справді сенсу нагружати організм.
     
  9. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    А для чого ХГч якщо фолікул сам тріскає?

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    бо від уколу ХГЧ можна точно визначити коли буде овуляція (через 24 години ніби). але мені робили інсемінацію і без стимуляції і без уколу.
     
  11. Kytcyna

    Kytcyna New Member

    Дівчаточка, доброго вечора( порадьте щось будь ласка( в травні була позаматкова вагітність, видалили трубу, як каже лікарка спасали життя( зараз друга труба непрохідна, має якусь рідину всередині( лікарка нічо не може зробити, пробували все... ну так вона говорить. Зараз радить видаляти ту одну трубу і іти на еко...якось страшно лишитися без обох труб, порадьте бо руки опускаються, може ще до якогось лікаря сходити?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  12. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Гідроспльпінгс тільки видаляють. Ніякі ліки тут не допоможуть. Без труб можна піти на державну програму екз.
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  13. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Якщо у Вас є гідросальпінкс, то роблять лапароскопію, забирають спайки, що сприяють його утворенню і проблему вирішено. На лапароскопії подивляться, що є точно з тою трубою чи буде вона прохідна після операції і чи є шанси завагітніти з нею.
    А на основі чого Вам поставили такий діагноз?

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Kytcyna ви ще проконсультуйтеся в кількох лікарів, видалити то останній варіант. Але навіть він не є такий страшний. Познайомилася в пологовому з дівчиною, якій видалили труби і яєчники (один якось частково). Зробила екз і має двійнят.
    Здоровячка вам! Шукайте гарного лікаря.
     
  15. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Можна звернутися до лікарів,які помогли не одній посиденьці з викиднями в анамнезі нарешті виносити і народити дитину, ось тут є про це:Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику
     
  16. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Сходіть на консультацію до Мартина,наприклад. Він хороший хірург, може зможе порадити.
     
  17. Bize

    Bize Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть, що це може бути.. почалась якась мазанина замість місячних: післявчора 1 раз рожевим помазалось, а вчора десь 3 рази помазалось темно-червоним. Я вже думала, що це такий початок місячних, але сьогодні (29 день циклу) взагалі чисто. Груди болять, чутливі, деколи тягне поперек і низ живота, але по БТ (36.7) сумніваюсь, що вагітність.
    Цикли в загальному тривають від 28 до 33 дні.
     
  18. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Скоро будуть м. в мене теж таке буває...
     
  19. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    В мене так вагітність почалась. Я на третій день затримки купила самий дешевий тест і там було дві //
     
  20. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Моя БТ завжди була нижча ніж середні значення, навіть при вагітності. Думаю треба орієнтуватись суто на ваш графік.
    Якщо у вас стандартно ще нижче, то всяке може бути)
    А якщо по середніх значеннях то таки на В не виглядає наче.
     
  21. Bize

    Bize Well-Known Member

    Він якийсь незрозумілий в мене (по тесті на слину овуляцію показало на 9 день, після цього не показувало) Сильних скачків БТ немає. Ось мій графік:
     

    Вкладення:

    • 1.JPG
      1.JPG
      Розмір файлу:
      76,4 КБ
      Переглядів:
      42