Як нарешті стати мамою? (6)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Thebestnata, 26 Квітень 2016.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут

    *****************************************************************
    місячні регулярні, ну може бути плюс мінус день чи 2. але переважно чітко на 29 день починаються. цього місяця фоліколометрію не робили, бо так після рентгену не можна було планувати. взагалі мені Склярова казала, що при прийнятті Візану буде сильно "мазатися" навіть протягом цілого місяця. нічо не мазалося взагалі)
     
    Останнє редагування модератором: 29 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. ladygossip

    ladygossip Member

    З власного досвіду скажу, що п'явки хоч і не самий приємний спосіб лікування, але в моєму випадку-дієвий. Можливо, не відкидайте цей варіант)
     
  3. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    так і називається? щось гугл не видає...тільки "Анализ мочи по Сулковичу" , але це на кальцій... В Україні той аналіз роблять?
     
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    В сінево працівники лабораторіі взагалі ні в чому не розбираються, таке враженея що там конкурс на безтолкових проходять. Коли таке побачила в обній лабораторіі, думала збіг. А нє, то в них системне.
    --- дописи об"єднано, 19 Липень 2017 ---
    А чого п'явки не хочете? Моя стоматолог якраз тими п'явками і вилікувалася, ще й мені пропонувала, бо їй лікарка казада, що то треба бути дуже обережним, бо після п'явок дуже вагітніють, при чому навіть ті, в кого довго не виходить.
     
  5. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    А як діють п'явки?

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Не знаю. Я не ставила.якраз коли наважилася на то, вже не було потреби.
     
  7. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    В них ніби слюна дуже лікувальна і для ендометрію добре ,і ніби для всього) Але мені трохи страшно ,щоб їх прям всередину ставили Знайомій знайомої ставили, то їй не помогло, і ще й кров'янисті виділення були після процедур (хоч це ніби нормально). Тому я якось психологічно не налоштована на п'явки. Хібашо дівчата, які проходили через такі процедури переконають, що то зовсім не страншно, не боляче, і помагає:)
    --- дописи об"єднано, 19 Липень 2017 ---
    а протягом якого часу ви лікувалися п'явками? і це справді був єдиний дієвий спосіб?
    --- дописи об"єднано, 19 Липень 2017 ---
    там ще після мене в черзі була дівчина, яка мала перелік аналізів від лікаря. А працівниця каже, що не всі аналізи вони роблять. І яким методом теж не знала (питалися, чи лаборант рахує наявність чогось там, чи комп'ютер), і щоб та дзвонила на гарячу лінію питатися:). Та дівчина попросила в працівниці перелік аналізів їхній "сіневівський" і знайшла там потрібні аналізи, які не змогла знайти працівниця. От так, справді треба приходити підготовленими)
     
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ага, а ще краще йти у іншу лабораторію, бо якщо в них на аналізах такі самі специ як на заборі крові, то це печалька.
    Мені теж там щось треба було, типу загальний з формулою, але я в лікарки не уточнила, питаю в них - ніхто нічого не знає, до лікарки не можу додзвонитися, дзвоню до знайомої з медісу, вона мені все говорить без проблем, і питає чого я там на місці не питаю, бо то ж елементарне. Я собі висновки про сінево зробила.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. ladygossip

    ladygossip Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

     
  11. ladygossip

    ladygossip Member

    В гірудотерапіі використовують п'явок не виловлених на природі, а вирощених в лабораторних умовах. А п'явки, які використовують в гінекологіі взагалі інші... Вони дуже тоненькі як ниточки і не схожі на звичайні товсті "ковбаски"))))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

     
  13. ladygossip

    ladygossip Member

    Так. Не такий страшний чорт як його малюють. Просто як на мене, непогана альтернатива медикаментозному лікуванню) хоча ситуаціі бувають різні...
     
  14. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Роблять, це він і є.
    Малій коли корегували дозу вітаміну Д, то так і скеровували на сечу по Сулковичу.
    Дорослим можливо так само.
     
  15. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    просто як раз я читала, що то є не правильно для скорегування дози Д3 здавати аналіз по Солковичу, бо на те, як засвоюється кальцій впливає не тільки Д3.
     
    • Корисно Корисно x 1
  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    мій чудо ендометрій виріс сьогодні до 11 мм (15 ДЦ). Гінеколог сказала розслабитися, не шукати собі проблем і не забивати голову нічим. Ну принаймні до вересня, чи навіть довше. І поїхала у відпустку (гінеколог:)). Але я то з відпустки вже повернулася, і моя голова таки шукає ще які б то аналізи поздавати:) Про п'явки теж вже з нею не говорила, ну бо до вересня треба відпочивати. Можна звичайно надіятися ,що все раптом виправилося, але 3 роки невдач не вселяють надії, що зараз легко все вийде. Тому чекаю вересня, і аж тоді нового лікування.
     
  17. artariya

    artariya Member

    Привіт, дівчатка! Приймайте в свою компанію)))

    Я ходила до одного лікаря, Узі хороше, Гормони в першій фазі добрі, прохідність маткових труб - прохідні 2.

    Потім він прописав дюфастон 2 цикли - я попила, результату не було, і до доктора цього я більше не ходила, бо розібравшись глибше, що таке дюфастон, чесно кажучи не зрозуміла, як то мені його от так без показань і аналізів виписали навіть не відіславши на фолікулометрію.

    Сьогодні пішла до іншої Г. так ця з ходу мені запропонувала робити лапару- або гістероскопію або ж взагалі ЕКО. Я взагалі не проти таких маніпуляцій, але коли на них є реальні показання, а не просто в плані "а давайте зробимо, а там буде видно"....

    Я вже навіть не знаю до кого йти, прочитала тут на форумі про Городенчук, яка гормони досліджує, от думаю тепер чи вартує до неї йти...чи куди податись, щоб Г щось толкове порадила.

    Допоможіть-підкажіть, будь ласка, в якому напрямку рухатись і що з ким досліджувати, бо я вже заплуталась....

    Пі.Сі. В чоловіка все супер, спермограма чудова, пройшов курс лікування в Філіпського.
     
    Останнє редагування: 21 Липень 2017
  18. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Ви кажете, що чоловік пройшов лікування в Філіпюка. А Ви не були в нього на консультації? Чи якраз його маєте на увазі, коли пишете про Дюфастон?
     
  19. ladygossip

    ladygossip Member

    Тримайтесь і відпочивайте! У Вас все вийде! Хороший психологічний настрій теж немаловажливий фактор у такій делікатній темі як вагітність)))
    --- дописи об"єднано, 21 Липень 2017 ---
    Ой, мене теж тим дюфастоном качали... Бррррр.... То в деяких лікарів як чарівна пігулка ледь не від усіх гінек. проблем( Сходіть до моєі г. - Сильвестр Галини Богданівни. Вона намагається докопатись до самоі суті проблеми і не спішить з радикальними методами)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. artariya

    artariya Member

    Переплутала, у Філіпського (просто якраз читала про філіп'юка). Вже відредагувала.
     
  21. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Якщо ще не були, то Філіпюка раджу.