Як нарешті стати мамою? (6)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Thebestnata, 26 Квітень 2016.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут

    *****************************************************************
    місячні регулярні, ну може бути плюс мінус день чи 2. але переважно чітко на 29 день починаються. цього місяця фоліколометрію не робили, бо так після рентгену не можна було планувати. взагалі мені Склярова казала, що при прийнятті Візану буде сильно "мазатися" навіть протягом цілого місяця. нічо не мазалося взагалі)
     
    Останнє редагування модератором: 29 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Через скільки днів після Прогестерону мають початися місячні? Я вколола останній укол 13 червня, а їх ще й досі нема((( Груди болять просто шалено.
     
  3. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    А є ще досі лікарі,які призначають припиняти прогестерон без аналізу на ХГ?(
     
  4. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Тільки в Альтернативі. Я б радила чекати той місяць.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Якщо місячні так і не почалися,здайте кров на ХГЛ
     
    Останнє редагування: 5 Липень 2017
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Що там у вас?
     
    • Креативно Креативно x 1
  7. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Тести всі були чисті, М. прийшли на 13 день після останнього уколу. Зараз забила на все , нікуди не йду, хай організм відпочине і відновиться. Вже не маю більше сил боротись, за ті роки ті лікарі і лікування вже поперек горла стали.

    Надіслано від мого SM-J320H, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  8. VsjaVolodina

    VsjaVolodina New Member

    Дівчата, порадьте що робити. Лікарка каже колоти прегніл. Я щось не дуже хочу. Хто з вас кололи, що можете сказати?
     
  9. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Колола,але згідно протоколу екз.
    Його нечасто наскільки знаю використовують в звичайному плануванні, більше в протоколах ЕКЗ (якщо: контрольована гіперстимуляція, відсутність овуляції).
    Чи воно вам потрібно таке сильне стимулювання?
     
  10. VsjaVolodina

    VsjaVolodina New Member

    От я і вагаюсь. Лікарі багато чого виписують приймати але інколи треба "фільтрувати" їхні приписи.
     
  11. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Це укол ХГЧ? я колола декілька разів, коли робила стимуляціі+ інсемінацію. Але в мене ніколи овуляцій і не було. По гормонам не вистачало як раз того "пускового" для овуляції. Чому вагаєтесь? Якщо довіряєте лікарю, то робіть. Якщо ні - то шукайте іншого лікаря, а не фільтруйте його призначення.
    Може, в вас така ситуація, що дом.фолікул "перезріває", тому лікар, побачивши на узд, що він доріс до необхідного розміру, призначає укол.

    Під час стимуляцій, екз та у природньому циклі використовуються різні дози хгч-уколу (тригера)
     
    Останнє редагування: 6 Липень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Лікарі теж нам пропонують інсемінацію. Але я щось скептично ставлюсь. Який у вас результат був?

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  13. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    В нас після декількох невдалих спроб виявили причину, по якій інсеминації не допомагали. Інсеминіція має добрий прогноз при несумісності. Якщо аналіз несумісність показав, то вартує спробувати.
     
  14. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Так результат на сумісність був сумнівний. Але ми після Того підвищили показники спермограми, плюс мазок мій на цитології був не найкращий. Ми все підлікуаали. Тому ще якось не буде наважуюсь. Щось мало позитивних результатів інсемінації бачила.
    А яка у вас причина, якщо не секрет.Просто цікаво для себе,так як два роки вже плануєм.
    Може в приват?

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  15. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Причину не в приват навіть можу, може, комусь то допоможе) в нас великий процент сумісність по HLA. Капали Біовен.
     
  16. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Розкажіть мені про клогистебіл. Хто приймав, побічні ефекти. Книжка пише, що великі. Чекаю, дякую

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  17. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    І ще, які то аналізи треба здати на сумісність партнерів.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  18. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Наскільки я знаю, на сумісність здається HLA. Але він не з дешевих. Постокоїтальний тест - пишуть, що зараз обізнані лікарі його не призначають, бо він непоказовий. Тобто негативний результат не означає безпліддя, а позитивний не дає гарантії настання вагітності в майбутньому.
     
  19. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Його можна приймати декілька раз в житті, бо сильно виснажує яйники. Не всім підходить. Мені, наприклад, не підходить, в мене "на ньому" не росте ендометрій. Раз лікарка призначала Клостильбегіт паралельно з Прогінова, то О ніби якась була, вже не пам"ятаю точно, а от ендометрій не виріс.
    Дівчата, а якщо не підходить Клостильбегіт, то які тоді призначають препарати?
     
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Летромару ще призначають. У мене своя О є постійно, а без толку. Схиляємось до думки, що яйцеклітини або нема або погана. За стимуляцію заговорила лікарка в надії, що дозріють 15, а хоч 1-2 будуть дієспособні

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  21. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    У мене був такий випадок. Правда добрий результат був на клостильбегіті, а не на летромарі. Ну і на летромарі я себе досить зле почувала. Але переносимість того чи іншого препарату, то вже індивідуально.