Як налагодити ГВ після КР або інших ситуацій, коли дитина розділена з матір'ю

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Ука, 22 Травень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Liana

    Liana New Member

    Дякую. Дуже обнадіює :)
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я припиняла лактацію на бромокриптині, і потім щоб завагітніти теж треба було приймати бромокриптин (щоб знизити пролактин).
    Після того прекрасно вигодувала ще двох дітей грудьми
     
  3. Liana

    Liana New Member

    Це добре що молоко було. Нажаль вона не пам'ятає як називалися таблетки.
     
  4. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Є немала ймовірність, що все буде добре. А в разі чого просто варто звернутись до консультанта і одразу розказати про цей досвід.
     
  5. Liana

    Liana New Member

    Дякую. Так і планує зробити. )
     
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ситуація така. Сестра народила хлопчика в четвер ввечері. Деталей не знаю, та за словами сестри і, головно, лікарки пологи були важкі. Малюк ніби здоровий, 3700 гр. І от вже третій день колять йому глюкозу (аргумент неонантолога - "дитині після важких пологів потрібна адаптація" :suicide:), відповідно більшість часу малюк спить і груди брати не хоче, хоч сестра намагається всіляко прикладати та і молочко вже є.
    Чи мають право без дозволу матері колоти ту глюкозу? (втрата ваги близько 300 гр.).
     
  7. Virna

    Virna Well-Known Member

    В мене теж, але дві доби, кололи малому глюкозу. Він лежав в ковпачку в дитячому відділенні, тому я його почала годувати аж на третю. Але все було добре, проблем ніколи не було. Годувала до 2,7.
    --- дописи об"єднано, 14 Травень 2017 ---
    А дитина теж в дитячому відділенні? Я думаю зайвих маніпуляцій ніхто б не робив, значить так потрібно.
     
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дитинка з мамою, але його забирають для маніпуляцій, пов'язаних з підвищеним рівнем білірубіну (не мала досвіду з тим, тому не знаю, що там роблять, але заодно і глюкозу колять).
     
  9. Virna

    Virna Well-Known Member

    А метелик на голівці є? На скільки забирають. Я думаю, якщо ваша сестра годує зараз, то проблем не має бути
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    отого й колять. Дитина з сильною жовтушкою більш в"яла і сонлива. Мою малу нікуди не забирали, хоч жовтуха була сильна, а з сусідньої палати клали під ковпак з набагато менше жовтою дитиною.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Сьогодні, здається, виписують. За метелик не в курсі.
     
  12. Virna

    Virna Well-Known Member

    Мені здається, що тут вирішальним є рівень білірубіну, а не на око чия дитина жовтіша. І ще як пройшли пологи чи ще якісь фактори.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Скоріше реакція на те лікаря. По аналізам і втраті ваги моя дитина мала гірші показники. Але то вже інша тема.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. maty

    maty Well-Known Member

    вза
    вирішальним є швидкість наростання рівня білірубіну, як мені пояснювала лікарка. Але глюкозу вводять крапельно , а не колять .На апетит дітей це ніяк не впливало
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Virna

    Virna Well-Known Member

    А вас консультували стосовно і вашої і чужої дитини? То який лікар таке практикує. Я веду до того, що не треба людину лякати. Буде сестра добре годувати, тим більше, якщо ГВ присутнє. Бо з попередніх ваших дописів виходить, що ви дитину не давали і все то фігня. Не думаю, що якщо б вашій малечі щось загрожувало, то б сильно хтось вас слухав.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Raven

    Raven Мама малятка

     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ma Tanya

    Ma Tanya New Member

    В мене проблема...4 день після народження, мене виписали, а дитинку забрали в лікарню, бо були проблеми. Годувала тільки 3 рази. Зараз молоко сціджую, але груди стали твердими і з грудочками. Мама каже розм'ягчувати, але вже 3 години розминаю одну грудину, а реакції нема ніякої, болять...Що мені робити? Допоможіть будь ласка!
     
  18. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Ma Tanya Подзвоніть IMG_4793.PNG

    Цілодобова підтримка. Там консультант Олена Перкін. Вміє робити безболісний масаж і зціджування. Тримайтесь !
     
    • Подобається Подобається x 1