Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Deer125, 7 Серпень 2007.

  1. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Все може бути, мене при другій В спершу нагло знудило і вирвало ще до затримки, потім тест показав//. Але скажу, що я і в день імплантації все зрозуміла, я відчувала віс можливі симптоми)))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    коли вагітність дуже бажана і очікувана, то може бути все.
    Але об'єктивно підстав до такого самопочуття небагато, адже зараз тільки йде прикріплення (принаймні, на це варто сподіватись)
    у мене з вагітністю донею токсикоз різко почався наступного дня після 2х смужок. Чоловік казав, що тест можна було й не робити, бо на наступний день вже все було ясно :)

    А коли планували старшого синочка і місяць за місяцем нічого не получалось, то я вже за пару днів до КД відчувала все підряд - і соленого хотілось, і на запахи реагувала. Але то було надумане. Втім, за деякий час почалось і справжнє :)
     
    • Погоджуюся x 2
    • Подобається x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
  3. Redvisitor

    Redvisitor Active Member

    В мене з обома вагітностями симптоми з'явилися десь за тиждень до затримки. При чому, основною ознакою в мене є відсутність апетиту, особливо зранку :). Друга вагітність була несподіванкою, так що на психологію списувати не виходить :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Musti

    Musti миється в бані

    Дівчата, дякую Вам за відповіді!
    На цей раз це не вагітність. Все-таки я чимось отруїлась, або ж це була якась кишкова інфекція.
    В мене був серйозний токсикоз під час обох моїх вагітностей, але обидва рази він починався вже після затримки, орієнтовно на 5-му тижні вагітності.
     
  5. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    От і я не знаю, що думати. Тести мовчать... і чутливі і звичайні, правда робила їх в обід. А БТ тримається на 37,1. А вчора-сьогодні мали б початись місячні. Згідно графіку можлива імплантація була на 10 ДПО (БТ впала до 36,7 на один день). Шкода, що десь посіяла свої старі графіки БТ.
    Трошки ниє живіть, але не постійно. Інших симптомів немає.
    Читала, що тести раніше 5-6 дня після імплантації не покажуть. Треба просто чекати до понеділка, а не переводити тести )))
    Хоча таке відчуття. що ось-ось почнуться критичні.
     
  6. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Відслідковувала в цьому циклі овуляцію фолікулометрією. Все відбувається чудово - як з книжки. Лікар сказала, що нема жодного зауваження. Запропонувала у 1-й день КД (яких не мало би бути) зробити тест і здати аналіз на ХГЛ. Я з власної ініціативи на 21-й день циклу (довжина - 27 днів) здала аналіз на прогестерон. Результат - 42,6 нг/мл. При нормі 9-27 нг/мл для лютеїнової фази циклу. Чи можна сподіватись на вагітність з таким високим показником? Хтось, може, теж здавав прогестерон на ранніх термінах вагітності? Він теж був підвищеним?

    П.С. Хвороби, які викликають підвищення прогестерону, виключені.
     
  7. Taney

    Taney New Member

    Доброго дня!
    З моменту планування дитинки пройшло 1.5 тижні.
    Підкажіть будь ласка чи це вагітність: почала дуже швидко втомлюватися і багато сплю, немає сили щось робити, млява і сонлива, помітила що почала дуже багато їсти, хоть до того обмежовувала себе в їжі, щоб не поправитися, хочеться їсти багато маринованої їжі, солоне і гостре, багато п'ю води, інколи буває нудота, вже декілька днів поколює внизу живота, таке враження ніби живіт розпирає, важкість в животі, затримка місячних декілька днів. Тест на вагітність не наважуюся зробити. Це може бути вагітність?
     
  8. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    З ймовірністю 50% - може
    А от
    або аналіз крові на хгл покаже точніше, враховуючи
    і всі можливі симптоми вагітності
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    В мене до затримки були такі симптоми: купила морозиво і половину викинула, таке воно мені недобре і нудке було (хоча я зазвичай люблю солодке), частіше почала бігати в туалет( але списала то на літо-жара, напевно багато п"ю)... може ще якісь симптоми були, але я всім їм знаходила інше пояснення, про вагітність навіть не думала)))
     
  10. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Хочете знати, то зробіть вже той тест чи аналіз крові. Це найлегше, ніж сидіти і гадати - вагітна чи ні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Taney я теж така втомлена :) і їм багато і взагалі всьо зле, але люди добрі, подивіться на погоду? То не симптоми вагітності. Симптом то затримка КД і позитивний тест
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. fillette

    fillette Well-Known Member

    В мене почався токсикоз ще до затримки, хоча не вірила що таке можливо. Почала дуже відчувати запахи і здавалось що їжа зіпсована. Зробила тест за 4 дні до затримки і побачила дві смужки.
     
  13. phobika

    phobika Well-Known Member

    Я в перші дні вагітності вперто чекала критичних днів і мала всі симптоми ПМС. Хоча в невагітні місяці мене часто перед місячними накривало і я майже впевнена була, що вагітна:girl_crazy:
    Так що я не вірю в правильну інтерпретацію симптомів на ранніх стадіях вагітності, і довіряла би лише тесту або аналізу крові.
    Хоча перший тест мене теж надурив. Я планувала поїздку на вихідні, де передбачався алкоголь і сауна, місячні по плану вже 2-3 дні як мали починатися, я не думала, що вагітна, але вирішила таки в п'ятницю тест зробити. Він нічого не показав (точніше я там таки щось ледь-ледь-ледь побачила, але чоловік з мене посміявся і сказав, щоб я не вигадувала) і я собі спокійно поїхала. На щастя, було дуже жарко і мені не хотілося ні пити, ні в сауну. Насправді насторожила мене лише одна річ - я не хотіла шашлика. Я страшенний любитель м'яса їла саму картоплю! Тому в неділю ввечері зробила ще один тест, який і розставив все на свої місця.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Taney

    Taney New Member

    --- дописи об"єднано, 10 Грудень 2016 ---
    В мене затримка місячних вже 2 тижні, біля тижня вже ниючі болі внизу живота.
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Taney коли була овуляція? затримка це колм після овуляціі пройшлл більше 14ти днів. Все решта , то так, нормальні вахання циклу. Болі в животі можуть бути від наближення КД. Я не кажу, що ви не вагітна, дай Бог, щоб то була вагітність, якщо ви її прагнете. Просто я сама колись так жила в очікуванні, повірте, тільки тест скаже вам правду
     
  16. Taney

    Taney New Member

    Точно коли відбулася овуляція сказати не можу. Попередні КД закінчилися 11 листопада.
    Я дуже в очікуванні того, що я вагітна, але тест не наважуюся купити щоб не розстроїтися, вагітність була запланованою, попередні спроби завагітніти були марними.
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Taney ну то я вам бажаю , щоб це була вагітність!! Я добре знаю, що це таке, очікування і надія. Але зайдіть в тему Як нарешті стати мамою, полистайте попередні теми і побачите, що більшість давніших дописувачок там (при чому таких старожилок теми) вже мами, або скоро ними будуть. Так що завжди завжди надія є і воно здійсниться, не завжди саме тоді, коли ми собі думаємо , що має, але точно здійсниться
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  18. Taney

    Taney New Member

    Дуже дякую Вам за таку хорошу пораду)
    Надіюся на своє маленьке чудо.
     
  19. Sofiamia

    Sofiamia New Member

    Доброго дня всім!
    Хотіла б запитати чи це нормально:
    З хлопцем сексу не було 2,5 місяці а потім був 4 дні підряд (захищенний) і почав боліти дуже живіт і груди,що це може бути? До місячних ще тиждень ,я не вагітна?
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    тобто, у Вас був секс орієнтовно на саму овуляцію?

    на 8-10 день після СА можна пробувати робити тест 10ку, а на перший день затримки - можна вже і чутливістю 10, і чутливістю 25.