Як і де знайти своє кохання

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем NATALIJA, 9 Вересень 2009.

  1. NATALIJA

    NATALIJA Well-Known Member

    Мрію про велике, взаємне кохання, а трапляється на моєму шляху все не те що хотілося би. Чи це я вже настільки придирлива чи насправді "всі мужики сво...."
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Як і де знайти своє кохання

    Часто кохання мона знайти в тому місці в тій людині, в якій не сподіваєшся. Я знаю багатьох дівчат, які не можуть знайти кохання тіьки через те, що занадто велика у них планка і вони не дають шанс тим, хто на їх думку (!) не заслуговує на це. Ще хочу додати, що не треба зациклюватись на пошуках, треба розслабитись, і воно само Вас знайде - головне, щоб Ви йому сказали "так" і не закрили двері перед носом.
    І ще, мріяти - то одне, робити- то інше. Займіться собою, розвивайтесь, щоб бути комусь цікавою. Плюс, додаткові всякі гуртки, бібліотеки, хоббі - чудова можливість завести знайомства зі спільними інтересами і вже автоматично "відфільтрувати" потенційних чоловіків.
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. Сheerful

    Сheerful Well-Known Member

    Відповідь: Як і де знайти своє кохання

    Чекати поки вона впаде на голово, бо все спонтанне - прекресне!
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Смішно Смішно x 2
  4. Марго

    Марго Well-Known Member

    Відповідь: Як і де знайти своє кохання

    Як?! - розумно, головне не видавати себе "голодним" поглядом і постійно шось вишукуючим.......
    Де?! - хочете розумного - по бібліотеках, спортивного - в спортзалі, заводілу - по клубах.........а може пощастити і все в купі!
    успіху!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Як і де знайти своє кохання

    Дивлячись в Вашу анкету, не можу погодитися, що в такому віці вже можна бути дуже придирливою...От жінки в років 30 вже з будь-ким не будуть зустрічатися, бо вже не ті принципи, інші амбіції, а Вам всього лиш 23....:girl_crazy:
    От це речення і є відповідь на Вашу придирливість....не придирливість вина в тому, що Ви самотні, а те, що не той час ще, і не то місце....
    Забудьте про то, що Вам хочеться великого кохання - живіть для себе, і воно саме Вас найде....Ну принаймні в мене все якраз так і сталося, аналогічна ситуація була...удачі...:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Як і де знайти своє кохання

    Ні, просто "Любовь нечаянно нагрянет, когда её совсем не ждёшь.."(с)
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. pIRAtka

    pIRAtka Well-Known Member

    Відповідь: Як і де знайти своє кохання

    Недарма ж кажуть: "Кохання не шукають, а чекають" :girl_claping:
    всім бажаю його дочекатись :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Сюзанна

    Сюзанна Active Member

    Відповідь: Як і де знайти своє кохання

    Да что вы такое говорите? Есть и весьма достойные парни и мужчины. Эх, мне бы ваше семейное положение... Работы не початый край. Если пока нету никого достойного у вас, значит еще не время. Не торопитесь выйти замуж. Когда Бог посчитает нужным, счастье придет и в ваш дом...
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. vitalinka

    vitalinka Well-Known Member

    Відповідь: Як і де знайти своє кохання

    в інтернеті) я його знайшла там)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. NATALIJA

    NATALIJA Well-Known Member

    Відповідь: Як і де знайти своє кохання

    А на яких сайтах шукати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Pinacolada

    Pinacolada Well-Known Member

    Відповідь: Як і де знайти своє кохання

    Перевірила на собі, кохання шукати не треба, воно саме тебе найде, завжди коли шукала, а потім наприклад будувала плани на конкретну людину нічого не виходило, а коли все спонтанно то це воно.... так що моя порада не заморочуватись на цю тему, всьому свій час!
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Soquishka

    Soquishka Well-Known Member

    Відповідь: Як і де знайти своє кохання

    А от я так само так думала і чекала... чекала... Передумала можливі кандидатури серед усіх своїх знайомих хлопців. Але на жаль кожному із них чогось не вистачало....
    Чи то такту, чи запалу, чи вміння викручуватися, а інколи зовнішності, смаку....і т.д. і т.п.:girl_smile:

    Чомусь чіплялися недалекі люди. Один на побачення прийшов немитий і від нього несло потом після спортзалу, один вирішив задобрити різними казками, а одного разу взагалі познайомилася з хлопцем у компютерному клубі, і він запропонував мені "випити з ним кави у нього вдома на Левандівці".:girl_haha:

    Я вела досить активний спосіб життя і зустрічалася із багатьма людьми. Тож коло можливих знайомств дуло досить велике. Однак одного разу я сіла і подумала, що щось тут не те у потрібно щось змінити.

    Тоді я подумала, що я його, можливо, знайду, коли переїду до Києва. Я заспокоїлася і перестала виглядати. І всім навколо говорила, що мене відносини не цікавлять...., бо не маю на них часу та й всі чоловіки придурки, а у Львові особливо... Ну бо не було кому навіть квіти мені подарувати... Один не любить а у другого алергія, а ще один і не догадався би...

    ...Десь за пів року я знайшла своє кохання. І то в тому місці, яке суперечило усім моїм принципам - на роботі у Львові, серед усіх чоловіків яких я називала "придурками", та ще й моя половинка виявилася моїм колишнім начальником!!! :girl_crazy:Та й не могла я його знайти ще десь, бо він, розчарувавшись у протилежній статі, на всіх вихідних зависав на роботі. А ми досить довго переписувалися по Асі, бо я на вихідних писала дипломну. Чомусь він виявився зовсім не придурком, він не задовольняв мого намріяного ідеалу повністю, однак все що було не за планом надавало йому додаткової привабливості.:girl_in_love:

    Ще півтора роки тому я і передбачити не могла, що зараз буду заміжня. Але я прийняла хороше рішення щось змінити у своєму житті і.... влаштувалася на роботу...:girl_bye2:
     
    • Подобається Подобається x 12
  13. NATALIJA

    NATALIJA Well-Known Member

    Відповідь: Як і де знайти своє кохання

    Напевно в кожної людини по-різному: на когось воно само падає, а комусь його треба шукати і добиватися. Я така людина яка в своєму житті звикла добиватися всього сама, без чиєїсь допомоги, от і не знаю чи просто сидіти склавши руки і чекати, чи щось шукати самій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Як і де знайти своє кохання

    Своє кохання я знайшла на роботі. Так що раджу ретельніше переглянути своїх вільних співробітників, а може є якийсь один який замріяно на вас подивляється.
    Прийшовши на нову роботу я побачила свого теперішнього чоловіка, він мені видався таким кумедним. Якби мені хтось тоді сказав, що ми будемо разом все життя, як б покрутила пальцем коло скроні. Але з часом ми спочатку здружилися, а потім і покохалися. Дві мої коліжанки так само з своїми чоловіками познайомилися, на роботі.
    Мені здається, коли вже починаєш працювати, часу на вихід в люди стає дуже мало, тому і зближуються на роботі. Робота це ж як друга сімя.
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Soquishka

    Soquishka Well-Known Member

    Відповідь: Як і де знайти своє кохання

    Напевно не варта просто сидіти, закрившись вдома. Це те, що я можу сказати із впевненістю. Бо твій принц ніколи не здогадається до якої із тисяч шпаківень Львова причалити свого білого швидкісного коня.

    Спробуй відкрити у цьому житті щось нове для себе, Спробуй нові види діяльності. Спробуй розширити коло знайомств. Зроби щось таке, чого ніколи в житті не робила. Спробуй просто отримати задоволення від кожного дня і насолодитися кожною хвилинкою та пожити для себе. Фліртуй зі всіма, але лише для того, щоб відчути, що ти жадана жінка.

    Знаєш, думаю в тебе від цього зявиться новий блиск в очах та щось таке невловиме, що притягне твого обранця до тебе.

    Однак ніколи при цьому не забувай чому ти все це почала і де була відправна точка. :) ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Як і де знайти своє кохання

    я з друзями поїхала в поїздку по замках Закарпаття, от там і зустріла своє кохання) Тому вдома сидіти і виглядати свого принця однозначно не треба, треба десь їздити побільше спілкуватися з людьми, а саме головне не зациклюватися " я маю знайти своє кохання" - воно само тебе знайде!
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Як і де знайти своє кохання

    100% згідна! поки я "шукала" свою любов мені попадалися іменно всі сво... А потім я так взлилась на весь чоловічий рід що рішила що я буду сама...
    Десь в біблії чи ще десь в церковних книжках написано що люди є або в парі, або в монашестві, або самі - це для тих хто надумав іти в монастир як одна моя знайома... В монастир ідуть за покликанням, а не того що нама з ким кохання будувати...
    От я рішила що буду сама - 2 роки я так і робила - почувалась щасливою, хоч і не зразу, то треба зрозуміти...
    Ходила на дикотеки в спортзали, знайомилась, дурачилась а тоді брала таксі і тихесенько додому... ніяких телефонів, планів образ... Забула що то значить сльози!!! Планувала так все життя прожити - робила карєру, вчилась... Любила себе...
    Коли познайомились з чоловіком він зразу сказав що ми будемо одружуватись, з чого я щиро і довго сміялась! Коли він мене хотів перший раз поцілувати я його обізвала хамом, сказала що сама вирішую коли і з ким мені цілуватись, вийшла з машини на дощ сіла в перше таксі і поїхала ще й трубку не брала! Я була по справжньому зла! Потім я йому товкла 2 тижні що я "непарна" і мені самій добре і міняти нічого не хочу... Хай шукає собі нормальну дівчину. Яким чудом він мене переконав я досі не знаю... Зато тепер я його ні на кого не поміняю!!!
    суть така - "ваш" мужчина вас так просто не відпустить!!!
    І не обов"язково чекати міліон алих роз - то не обов"язково признак справжнього кохання... Але як дарують - то беріть! Ви їх не просили, то ви за них нічому нікому не винні!
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. pIRAtka

    pIRAtka Well-Known Member

    Відповідь: Як і де знайти своє кохання

    quote=NATALIJA;515558]А на яких сайтах шукати?[/quote]
    www.love.mail.ru
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Як і де знайти своє кохання

    Точно як про мене написано. Я ще тоді подумала, що то за чудо, маю тепер
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Як і де знайти своє кохання

    Аналогічно. Ото маю тепер 2в1: начальник і чоловік:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 4