Як Бог випробовує?

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем vikad, 9 Квітень 2013.

?

Чи випробування дає Бог.

  1. Так, Бог випробовує (карає) людей.

    11 голосів
    26,2%
  2. Ні, Бог не випробовує (не карає) людей.

    2 голосів
    4,8%
  3. Інколи випробовує (карає) Бог, а інколи - ні.

    6 голосів
    14,3%
  4. Людина сама собі випробування (покарання)

    21 голосів
    50,0%
  5. Ваш варіант (місце для коментарів внизу) :)

    3 голосів
    7,1%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. vikad

    vikad New Member

    В сусідній гілці зустріла фразу:
    Як думаєте Ви, чи випробування дає Бог? І які саме випробування від Бога, які від когось іншого?
     
  2. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Найчастіше такий вираз люди вживають коли мова йде про хворобу.
    Люди кажуть- "це Бог дав мені таке випробування, дав хворобу...", чи "Бог хоче мене чогось навчити цією хворобою..."
    Я сам колись так думав і говорив...Тепер, слава Богу, так не думаю і тим більше не говорю...
     
  3. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Чому слово "випробування" в голосуванні ніби прирівняно до "кари". Тоді як караючий Бог - це одне уявлення, а мудрий Вчитель зовсім інше.
    Це я так...роздумую.

    ---------- Додано в 13:49 ---------- Попередній допис був написаний в 13:42 ----------

    Недавно читала десь в соцмережі таку собі байку про розмову чоловіка з Богом. Чоловік жалівся, що день був паскудний: що проспав, потім не міг завести машину, потім ще щось....На що Бог відповів, що проспав, бо "ангел біля ліжка тебе боронив від ангела смерті", не міг завести машину, бо "якраз на дорозі ти б попав в аварію" ну і в такому дусі. Тобто з точки зору чоловіка то були суцільні випробовування або й кари (як бачимо, все залежить від сприйняття), а насправді - допомога.

    Мені так подобається думати, що навіть погані наші дні чи дуже погані насправді є допомогою. Хоча збагнути нам її важко або і не судилося ніколи. Хоча, як всі слабкі люди, також часом вживаю "Божа кара". І як всі люди, навіть можу собі пригадати купу приводів для тої кари - тільки і вибирай....
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Я думаю, що є певні випробування , які роблять нас сильнішими.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. robik

    robik Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Випробування чи кара?
    Я роздумую собі часом так. Коли можна щось змінити, то це випробуваня. Маю на увазі, якщо хвороба, яка лікується, чи проблеми всілякі.
    А от коли відбувається в житті щось незворотнє, трагічне - то незнаю, кара напевно. Така безнадія тоді находить.
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    а чому смерть для вас то "непотрібний для Бога", ми в цьому житті всі гості тимчасові.
     
  7. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Так думала про свою сестру,шукала причину,чому так рано пішла від нас , адже так хотіла жити у свої 27...Але з часом все переосмислюю і починаю розуміти, що Там вона потрібніша, що через те, що вона Там , частіше задумуюсь про щось Боже і добре, меньше роблю помилок.....Значить Там Вона мала бути так рано.Значить Богові вона була потрібна Там більше-в кращому світі.
     
    Останнє редагування: 10 Квітень 2013
  8. robik

    robik Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Чому ви так вирішили? Раз забрав його - значить потрібний там. Я мала на увазі, що непотрібний тут, на Землі. Для чого дав народити дітей, щоб осиротіли? Я того не розумію. Для чого Богу страждання сиріт? Що це для них "кара" чи "випробування"?
     
  9. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Мені завжди бабуся казала, що господь Дає людям випробування чи хворобою чи якоюсь проблемою, щоб людина навернулась до Бога, зрозуміла "що без Бога ні до порога". Знаю два випадки які на диво сталися майже одночасно. Один молодий хлопець і одна старша жінка (дуже мені знайомі люди, які між собою не знайомі), не дуже вірили в Бога, не ходили до церкви і не молились іт.д. Приблизно в один час я дізналась, що у хлопця рак 3 стадії, а у жінки 4. Лікарі сказали, що у нього є шанси, а у неї нема зовсім, так як метастази пішли по всьому тілу. Так от вона почала молитись з такою вірою і просити в Господа здоров"я, що вам важко передати. Хлопчина не зрозумів того, що я йому дуже пояснювала, що в даному випадку лише Господь його може спасти, не вірив і далі. Дівчата, він помер за 6 місяців, а та жінка вже третій рік живе і щосуботи їздить по монастирях львівської області і молиться. Хіба це не можна назвати Божим випробуванням, Господь дав їй хворобу, щоб вона визнала Господа і навернулась. Цей випадок, як Божим чудом я більше ніяк назвати не можу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Складно відповісти на це питання, оскільки досить багато прикладів, які я не можу осягнути своїм розумом з точки зору справедливості і Божої любові. Наприклад, коли народжуються діти нікому не потрібні, або як в житті ображають чи навіть мучать беззахисних, або маленькі дітки залишаються сиротами.
    ...мабуть, легше все-таки для свідомості прийняти це як кару...
     
  11. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    та ну. Ви б хотіли, шоб ваша дитина перенесла тяжку хворобу, тільки тому, щоб навернулась? То якось вже дуже жорстоко, враховуючи той момент, що бог вважається батьком і всі люди йому як діти. За тою логікою, всі атеїсти мали би зараз полягти хворі, а я чогось думаю, шо багато з них щасливо проживає у своєму невірстві до глибокої старості
     
  12. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Як бог випробовує?

    і що далі з ними після смерті?
     
  13. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    та ніби нічого. кінець. вони ж атеїсти. які можуть бути варіанти?))
     
  14. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Як бог випробовує?

    ні, я молюсь за здоров"я своєї дитини щодня і прошу в Бога щоб дитина виросла доброю людиною і християнином. Тому і воджу його щонеділі до церкви, до причастя, щоб не пришлось колись навертатись до Бога.
     
  15. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Господь не дає хвороби нікому! Господь спасає від хворіб, уздоровлює людські тіла і душі!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Як бог випробовує?

    нажаль ваші дописи, мені завжди дуже важкі для сприйняття, тому дускутувати не буду. Свою думку я висловила. Так мене вчили з дитинства і так мене виховували і так вчить в священник в церкві. Греко-католицькій. А ще мене вчили, що Господу завжди треба дякувати за усі випробування.
     
  17. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Десь вичитала, поділюсь тут:
    Господь (життя) випробовує тільки сильних людей, щоб вони підіймалися з колін, не дивлячись ні на що і йшли далі. Слабких не випробовує, ті й так все життя на колінах.
     
  18. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    ну або люди загинувшi насильницькою.смерттю... замученi, замордованi гвалтiвниками дiти. такi уроки для кого? чи такiвипробування.
     
  19. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Ведь, если звезды зажигают - значит это кому-нибудь нужно (с).
     
  20. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: Як бог випробовує?

    Я розумію вас і поважаю вашу думку. Думаю, тут питання не у важкості моїх дописів....але, але менше з тим... Хоча шкода, що не маєте бажання до розмови:sad:.