Хіхоньки

Я така затуркана, така затуркана... )))))

Posted by Яруська on 24 Вересень 2009 відповідей - 2.527
  1. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Був би чай з лимоном

    Надіслано від мого Lenovo S90-U, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. zetta

    zetta Well-Known Member

    Зайшла шойно в свої відгуки , люди мені там всяке різне пишуть а я і не бачу . Затуркана .
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Баян Баян x 1
  3. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Ледь не пропустила співбесіду, чомусь була впевнена, що маю прийти на годину пізніше. Випадково подивилася в записник, а там... Так швидко я вже давно не збиралася.:girl_haha: Але встигла, інакше дописувала б в іншій темці.:girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    З останнього - налила в дитячу зупу оцту замість олії, мусіла варити ще одну.
    Ще деколи пробую старшому порізати їжу, одягнути памперс ітд замість молодшого :)
     
    • Смішно Смішно x 7
    • Подобається Подобається x 1
  5. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    В мене останні два дні якийсь завал з іменами дітей, з першого разу ні одну правильно не називаю :)
    І теж на днях зловила старшу і вдягала на неї піжаму молодшої, при чому старша вже була в своїй піжамі, але іі то дуже повеселило.
     
    • Смішно Смішно x 8
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я теж зі своїми плутаюсь, плутаю імена, речі малого можу покласти в шафу малої. Вона потім приходить і свариться, що на неї колготи не налазять, а то Владові:girl_crazy:. Я ще дивувалась мамі, що вона нас з сестрою плутає, я така сама стала:girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. basia

    basia Well-Known Member

    Це сьогодні день такий ? Пішла в Сільпо, через 2 години згадала, що кульок в камері схову забула ( гнала ще раз ), взяла вишивку - схема лишилась вдома ( ото навишивала !) і вінець всьому - прийшла додому в старих чоботах ( таке собі перезувне на роботі). Капець!
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Читаю назву теми Індійська косметика Екосуп із східних спецій, Ооо думаю, зі спецій вже косметику роблять. Всього навсього крапку не побачила, а як всьо міняє :) думала Екосуп - назва фірми
    В оригіналі звучить
    Індійська косметика.Екосуп із східних спецій.
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    1. робила Катрусі чай. замість води налила олії:dash1:
    2. замість на Квітку(молодшу доню) одягнула підбрудочок на Катрусю(старшу). то нічого, що він ледь застібнувся, бо явно замалий. а як обурювалася Катря! їй, дорослій дівчинці, і малючий підбрудочок :girl_crazy:
    висновок: мамі треба відпочити:help::beach:
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Смішно Смішно x 2
  10. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Захотіла Яна морозива. А я забула, як називається її улюблене морозиво... І здається, що то якесь ім"я дівоче... Питаю, як називається, Вікторія чи Валерія? А виявляється, то Імперія...
    От сиджу і сама з себе ржу...)))))
     
    • Смішно Смішно x 6
    • Подобається Подобається x 3
  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Ходила по Епіцентрі. і проходила повз виставкове розстелене таке велике ліжко, з подушками, товстою ковдрою. І так воно мене манило... І думаю: "Як я тут тихе-е-енько ляжу і накриюся ковдрою, чи ніхто не буде проти як я так трошки посплю?" І так мені захотілося, чесно, ледве стрималася.

    Мені треба виспатися!!!
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Ось такі "наслідки" Великодніх святкувань)) Їду в машині, бачу рекламу над дорогою, читаю "Шинки і кобваски", виявилось що то були "Шини і диски":d23:
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Смішно Смішно x 4
  14. Sebamed

    Sebamed Member

    У мене таке саме було.Іду я в машині з братом,мені треба було в аптеку. Бачу велику червону вивіску.Кажу стань,тут аптека.Він зупинився ,я вийшла підходжу близько і читаю нотаріус.Думаю так ,треба відпочити.
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Не знаю чи то в "затурканий" чи "смішне")))
    Чоловік сьогодні перший раз купляв норі і знаєте як його назвав? Войлок! Бо норі, ніби, на нього схожий. Ну так їх ще не називали))
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    На днях протупила. Є в ВАМі такий острівець, де постійно змінюються продавці і самі товари. Ще 2 тижні тому там були подарункові пакети і різна косметика. Я так на автоматі підходжу і прошу дати мені подарунковий пакет дитячий. Дівчина так здивовано дивиться і каже, що в неї такого нема. Ну ні, то ні. Мені якраз треба було шампунь купити. Дивлюся, баночки схожі і назва на К починається, я давно хотіла той шампунь спробувати, але нічого толком не знаю про нього. Просто з ДП назва знайома. Починаю ту дівчину розпитувати, чи то в них без SLS продукція, чи є там парабени. Дівчина в шоці, починає вичитувати етикетки. Тоді питаю, чи в отій баночці для об'єму. Дівчина явно не розуміє, що я в неї хочу)) нарешті питаю, чи то шампуні в них. А це не шампуні, а засоби для покриття гель-лаком, ггг. То я переплутала Коді з Калосом)
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  17. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    А в нас домашня назва круглих дієтичних хлібців - пінопласт. Бачили б ви очі продавця, коли моя мама в продуктовому магазині вимагала пінопласт. Ще й доводила продавцю: як то немає, он же він стоїть. :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 4
  18. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А що це таке норі? :girl_crazy:
     
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  20. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Місяць-два тому було...
    "Біжу" я пішки вся в справах по мосту, який тернополяни між собою називають "клєвєрним". Тут через зустрічну смугу на тому мості розвертається авто, зупиняючись на виїзді під міст, повз який я мус пройти. Водій порушив правила, так як щоб на тій смузі опинитись, потрібно проїхатись під міст і т.д.
    Я, "впізнаючи" службову машину з своєї роботи, починаю бігти до неї, сміюсь до "нашого водія Боді", махаю кулаком, шо зараз втисну за такий маневр і, наблизившись, починаю розуміти, що то не Бодя, і "небодя" там не один, і шкіряться вони до мене на всі 64, шо, виявляється, навіть напрягатись не треба на "дєвушкавикудатакаоднаблаблабла". "Трофей" без лишніх запитань сам до них радісно біг. Біг, пробіг повз, з того всього стиду і розгублення навіть не зупинившись, на ходу мямлячи, шо вони зовсім не ті хлопці, на яких я подумала...Я уявляю,як вони реготали з мене, а я продовжувала бігти, хоча вже і міст закінчився і бігла я далеко не в своїх трєніках, щоб виглядало на спорт)
    Якби ще хтось хоча би був в тому полі зору, щоб продовжувати махати ніби до іншого, як я це роблю, зрозумівши, що обізналась...
    Короче, опозорилась я перед собою і всім клєвєрним мостом)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Смішно Смішно x 6