Я поправилася і мені байдуже!

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Liliyah Romanova, 27 Лютий 2009.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Я більше не худну, вже здається другий місяць, таке собі плато. І мені байдуже! Я просто переключилась на інші речі в свому житті. Так простіше! Ніби гора з плеч! Відчуття свободи. Не те, що я жеру все підряд. Хочу ще схуднути, але видать не час зараз. Сама не хочу якось. Зима дається в знаки. :girl_blum:
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    На Різдво в селі мені сказали, що я поправилась. Я кажу: "Ну і на здоров'я мені".
    І замислилась, що зазвичай скажи комусь "ти поправилась" - і почуєш у відповідь, що зима, що нещодавно одружились і багато готує для чоловіка, що "якийсь такий стан, що постійно хочеться їсти" і решта подібне - виправдання. Прикольно - поправитись і не потребувати виправдань. Мене б засмутило поправляння на шкоду здоров'ю чи якесь таке, яке потребувало б оновлення гардеробу. А так... поправилась - і на здоров'я мені :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    моїй бабусі- 80 років. І вона усе життя була тендітною жіночкою. Невеликого зросту, худенька. Вона казала, що найбільшу вагу, яку мала у своєму житті- це 63 кг. На дієтах не сиділа, просто старалася правильно харчуватися , ну і дуже активна, навіть у свої 80, коли за станом здоров я ноги практично "не працюють".Тому вона кожен зайвий кілограм на іншому бачить. Друга фраза, яку вона каже своїм донькам чи внучкам завжди є " ти поправилася". або "ти схудла". Щоправда, останнім часом я від неї фрази "ти схудла" не чула. Мені за щастя, коли нічого не каже- значить "норма":girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. poetka

    poetka Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Я завжди чую "коментарі" на кштал: ти поправилась :) Але мені так файно, я звикла до своєї ваги і бачу мій організм теж зайвик дотих кг... до пологів я важила 58 кг при зрості 175 тому хто мене бачив до,то вже після точно не впізнає. Зате я себе більше люблю, і взагалі я себе люблю :) хоч і міні вже не одягаю і штанці в оліпочку такох. Дівчата головне це здоров"я,можна бути стрункою, аде хворою, а можна бути пишечкою і добре себе почувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

     
  6. Waterlily

    Waterlily New Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Ви велика молодець, якщо дійсно так думаєте. Але не треба забувати про те, що зайва вага є різною. У вас 5 кг зайвих, а у мене 12, з яких за три місяці тренувань я тільки три і скинула. Мені дуже некомфортно в своєму тілі, я собі зовсім не подобаюсь. Також, важливим аспектом є зріст. Я висока, а вага вибачте скоро до сотні дотягне. Уявляєте як гарно видно таку собі бабу-гору здалеку?) Тому, все у вас буде добре з таким настроєм і схудните обов'язково до літа, успіхів:girl_curtsey:
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    а 30 не хочете? І воно нікуди не рухається. Стоїть як вкопане і ніякі дієти і нагрузки його не зрушують. А, для мудрих, я здорова на всіх фронтах.
     
  8. I Love Ukraine

    I Love Ukraine Well-Known Member

    а я після пологів ще не важилась, хоча малюсіку менше ніж за місяць 1 рік виповниться
    чого себе "травмувати" :)
    я ще поки що в "царстві пролактина"

    хоча сантиметром себе заміряю періодично (для "подстраховки")
     
  9. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Особисто для мене сантиметри є більш важливі чим вага, мене ж не щодня на руках носять:girl_crazy:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  10. veronka

    veronka зла друзя

    теж більше по см орієнтуюся))