Я поправилася і мені байдуже!

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Liliyah Romanova, 27 Лютий 2009.

  1. Linet

    Linet Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Хорошева человека далжно бить много
    Мужчини не собаки на кості небрасаютса
    Дівчатка статистика гласить що усі дуже худі люди, це ті що кажуть"Я коня можу зїсти і непоправлюся" але це не всі, ну ви самі поймете хто то,це дуже злі тобто нервові ці нерви недають всмоктуватись поживним речовинам і з тим неполучають вітамінчиків і вони завди похмурі, нервові, бурклив.і
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    І все одно часом ДУЖЕ хочеться бути похмурою, нервовою, буркотливою... :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    А я,а я після родів 78 і ну хоть їш не їш 9 міс.одна вага,я на ГВ,а тут за 2 тижні сидіння дома через тих свиней,що у повітрі-80кг,де ся тих 2 кг взяло!?
     
  4. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    :girl_haha:в мене навпаки,коли нервуюся-їм багато солодкого і результат відповідний:sad:
    в тебе 2,а в мене від літта 5 :eek:
     
  5. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    от вже узагальнили :)))
    От я аж занадто спокійна, але чомусь майже не поправляюся. Чому? Чи може я приховано "дуже зла"? :)))
    Хоча за зиму наїла майже 3 кг, чому страшенно радію :) (ще якби ті 3 кг рівномірно всюди розподілялися, а не в певних місцях, було би взагалі супер!)
     
  6. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Я теж хочу схуднути, але часом мене таке зло бере, що жах. Я завжди була така пампулька і все життя хотіла схуднути. Але після Катрусі ситуація стала катастрофічною: 90 кг. Зараз в мене вага 75кг і я дуже задоволена собою: звичайно ше хочу, але тішуся тим, шо є, для мене то теж велика перемога. А є в мене одна подруга і останній раз вона мене добила: ой, ти схудла, але ше треба хоча б 3 кг. А взлилася і кажу: В тебе очі мають лазер вагу, шо ти так сходу відміряла 3 кг. Я зла страшно, а від того мені пофіг шо я поправилася: все одно знайдуться ті хто скажуть: ой, ну може ше трошки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Я коли поправляюсь хоча б на кілька кг від норми, сама почуваюсь некомфортно, хоча дуже на тому не зациклююсь. Зрештою, на зиму завше набираю кілька кілограмів, а влітку їх зазвичай скидаю, бо дуже люблю фрукти і влітку їм їх скільки влізе (замість мяса і чоколядок)...
     
  8. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    На зиму майже вси поправляються,а на лито худають.Але я рахую,що краще коли тоби ничого не мишаэ коли все в норми.
     
  9. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Ой, дійсно, де такі коліжанки беруться? В мене також недавно було... Приходить в гості і каже: "Ти трохи схудла, помітно, бо талія така виразна стала. А от на бедрах ще требе худати!" Це мене так взлило!!! По- перше, я сама знаю свої недоліки, де і скільки треба схуднути. А по-друге, в мене різниця між талією і бедрами трохи менше 30 см - все як книжка пише! Я ж не хлоп, щоб в мене бедра вузькі були.
     
  10. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    От от, як з ними боротися не знаю. тим більше то моя кума.
    Вона теж поправилася після родів і так вже тим страждає, хоч як на мене худа і мала. Але я їй роблю тільки компліменти. А вона поїхала на море і замість того, щоб спокійно відпочивати з сім"єю, спостерігала за фігурами жінок на пляжі і зробила висновок, шо ідеальних фігур не існує. :girl_wink:
     
  11. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Ото мене так злить!!! В мене сестра худюща, що аж ребра порахувати можна. А мені жаліється, що так поправилася і відтягує шкіру на животі! То так неприємно, бо відразу виникає думка, а що тоді мені казати і що вона про мене думає?
     
  12. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    А мені сьогодні лікарка виписувала ліки, і каже: у вас велика вага, то приймайте 2 таблетки 2 рази на день. Я знаю, що я не Кейт Мосс, але на фіга повторювати, що в мене велика вага, аж 5 разів з різними інтонаціями?
     
  13. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Ага, а як на рахунок того, що повні жінки не мають молока в грудях.
    Ото якраз говорить про незадоволення собою, а треба " я поправилася може, а може і ні, але мені байдуже, я і так файна". Але все таки то неприємно чути. Я завжди кажу, шо в нас на Україні люди дуже чесні і коли хтось бачить, що хтось інший поправився, то чесність не дозволяє того не сказати в очі. Але коли хтось схуд, то знов таки чесність не дозволяє сказати, шо прекрасно, а тільки наголосити, шо треба ше.:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
  14. Олюнчик

    Олюнчик New Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    И пусть мне только кто-то вякнет,что моя фигура далека от идеала!Это ваш убогий идеал далёк от моей фигуры!

    Не памятаю де я це почула, але чомусь мимоволі згадала:girl_wink:
     
    Останнє редагування модератором: 30 Березень 2011
  15. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Вставлю і своїх п'ять копійок, просто не розумію тих людей, які тільки і думають про те, хто про мене що думає і як я виглядаю в очах подружки, сестри, куми... Треба впершу чергу собі подобатись, і виглядати так і жити так як добре тобі, а не комусь із знайомих, це ж наше життя, а не їхнє, коли жінка добра, приємна, весела, доглянута вона із 80 кілограмими буде симпатичною, а коли жінка зла, заздрісна і тільки дивиться не щоб бути красивою, а щоб бути кращою ніж подружка, сестра, кума... вона і з ідеальною фігурою, буде виглядати страшною, бо красота не в фігурі, а в погляді, в очах жінки.
     
  16. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Я після родів дуже поправилась. І про те що так буде мене попереджали лікарі. Бо після конячої дози гормонів що мені кололи, це мало бути само собою. Я спочатку цим дуже переймалась. Обмежувала себе в їжі і т.п. Нічого це не дало. Потім виникло багато життєвих проблем і мені було не до фігури........ Я взагалі за неї "забула"........І вона сама собою вернулась. Зараз важу 48 кг. і все ок. Тому ражду всім не зациклюватись на похуданні, бо тоді воно навпаки ніяк не вдається....Любіть себе і не знущайтесь над своїм тілом!
     
  17. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    цього року я трошки поправилась. Перед тим всі казали, що я занадто худа, правда на мою думку все було нормально. А тепер коли їм щось після 20.00 мама мені нагадує, що я і так груба. Ну збільшились трошки об'єми, але як не їсти коли шлунок про себе нагадує
     
  18. Kecan

    Kecan New Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Ну це в тему "Перли про грудне вигодвування"
     
  19. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    казала моя повненька тьотя: "Я стільки років це "добро" наїдала, стільки грошей пішло, щоб я тепер на якусь дієту сідала? Та ні за які гроші!"
     
    Останнє редагування: 14 Вересень 2010
    • Смішно Смішно x 1
  20. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Декілька років худію, 2 вагітності, період лактації... Але все частіше виникае думка? А для чого це? Чому не можна себе любити такою? не пхатися в штани які колись носила, а купити нові!? Чому постійно потрібно боротися з собою дивлячись на цукерку чи булочку? Чому ці нав,язані стандарти краси не дають розслабитись і спокійно жити? Чому мусить бути 90-60-90 а не 100-70-100 ?? :girl_cray: