Я поправилася і мені байдуже!

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Liliyah Romanova, 27 Лютий 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    :xaxa::xaxa::xaxa:

    Так набрид тиск звідусюди про ідеальну фігуру, ідеальну вагу...
    В магазинах та аптеках почалися знижки на засоби для худнення, таблетки, порошки, відео, книжки... :8:
    От я важила влітку 55 кг, а зараз важу 60. Може, я до літа й скину тих зайвих 5, а може й ні... Але холєра ясна (перепрошую на слові), набридло відчувати якийсь дивний суспільний тиск, що раз трохи сала наросло, то вже груба. Можна бути красивою при будь-якій вазі, як на мене. І не конче мати модельну фігуру. Ну ж не козулі, нє? :xaxa:

    Більше ні в кого нема схожих відчуттів? Чи то тільки я така? :ninja:
     
    • Подобається Подобається x 38
  2. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Але знає та Ліля наступити інколи на мозоль:xaxa:!
    Та дееее, які там відчутяяя....
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    :xaxa:і ше 3 рази :xaxa::xaxa::xaxa:,а знаєте чому,бо я 2 тижні тому начиталася дописів з гілки про дієти і рівно 1,5 тижня "сиділа на здоровому харчуванні",аж нє-прийшло моє День Варення(яке затягнулося на тиждень):tanksmile:..і маємо-ТО,шо маємо...
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    А в мене все вічно від зими тягнеться...
    От під час ПМС мене дико тягне на шоколад, а після ПМС на солоне. От і худни тут. :xaxa:
    Я чесно вправи роблю щодругий день. :ninja: Але ж жерти менше треба, а не хочеться. І вусьо!
     
    • Подобається Подобається x 14
  5. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    На щастя 60кг то ще не "груба"! Думаю що якщо ти б поправилась бiльше, тобi б не було комфортно в свому тiлi, хоча людина здатна звикати до всього швидко. Менi наприклад пiдтримувати вагу в 55кг важко, а 60кг в мене тримається тiльки так. I можу все що завгодно i їсти, i коли завгодно i скiльки завгодно. Плюс коли жiнка красива, то +-5кг в неї цього не вiднiме. У мене є подружка, яка пiсля дитини троха поправилась (не багато може 7кг) i не може їх скинути, дуже кремпувалась спочатку, потiм плюнула, обновила гардероб i живе щасливо. Коли вона прийшла на зустрiч однокласникiв ВСЕОДНО вона виглядала лiпше всiх! (Це я не про себе любиму ;) ) А там були i худi, i повненькi i середненькi. А вона - супер!
     
    • Подобається Подобається x 25
  6. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Кізонько,а Вам в вашому стані,, про поправляння/худання читати ЗАСЬ:)
     
    • Подобається Подобається x 10
  7. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Ех, і до мене вернулось 2 кг. :confused: Я не дуже розстроююсь, бо все-одно Я ЇХ ПЕРЕБОРЮ!!!:xaxa::tanksmile:
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    згідна з Кізонькою!!!!
    головне, щоб жінка почувалась комфортно і затишно в своєму тілі!!!!
    і не має значення, чи в неї там забагато тих кілограм, чи вона навпаки намагається набрати їх в деяких містечках :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Напевно не менше, а як зараз по-модньому кажуть "збалансовано". Не знаю може европейцям то не тяжко, а от мені після енної кількості років української кухні важко перейти на "збалансованість":confused::sad::xaxa:

    П.С. Навіть не признаюсь вам ЯК я поправилась:ninja:, але мені байдуже поки-що:crazy:, боюсь втратити наше ГВ.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Та нi, дiвчата, я навпаки зiбралась поправитись за цей раз... так си захтiло, але лiкарка обламала мене каже щоб дуже не розганялась. Навiть не знаю чому, бо я почала цю вагiтнiсть з такої ж ваги як i попередню. Побачим як буде. ПОки що я теж нi в що майже вже не влажу, i що ви думаєте - ГОРДА! А потiм, народжу, вигодую i далi буде видно.
     
    • Подобається Подобається x 13
  11. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Ой моя "улюблена" тема. Кажете 5-7кг...А щоб ви робили, як 12? Ага, а мені з тим жити приходиться, бо не скидається ніяк. Ніколи не мала проблем з вагою, всі казали, що "важко" худа, а після 1 вагітності як поправилась....Змінила гардероб і живу, тішуся життям і почуваю себе такою, як була колись. Як гляну в дзеркало, зразу вирішую худнути! Після 2 вагітності трохи схудла, але ще кілограма 4 зайвих.
    Я поправилась, але мені не байдуже, хоч проблеми глобальної з цього не роблю. Основне, здоров"я і діти, а чоловік каже, що і такою мене любить.:)
     
    • Подобається Подобається x 11
  12. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    "Худа корова- це ще не газель "(с) :xaxa:.
    Ось так і заспокоюю себе.
    Пи.Си.Лілю і у мене 60,а недавно теж було 55 :no:.
    Також , зауважила,що поправляюсь на зиму(боюсь змерзнути :xaxa:).
     
    • Подобається Подобається x 15
  13. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    і у мене 60!!!!!!!!!!!!
    я ненавиджу цю цифру, скажу чесно, от 59 - то вже зовсім інша справа :)
     
    • Подобається Подобається x 15
  14. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Так, дiвчата, ще б до зимового сала десь би взяти зимову шубу то б взагалi було супер! :lol:
     
    • Подобається Подобається x 14
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Ви знаєте, мені в цьому плані зовсім не смішно. :lol:
    Я минулої зими важила 54 кг. І за зиму 8 разів хворіла. А цієї зими лише двічі! І тоді мене вітром зносило часом. :no: Чесне слово! Тут були пориви вітру 50-70 км/год. То було щось. А цієї зими трохи баласту більше було, то зносило менше. :xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 14
  16. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Можете мені не вірити,але---- (я після пологів маю 0,5-1кг зайвої ваги-то все на животі((бо під час вагітності поправилась на 17кг))----я СЕБЕ НЕ МОЖУ ЗМУСИТИ КАЧАТИ ПРЕС (хоча завжди була спортсменкою-танцюристкою і 300 ПРЕСУ-БУЛО РОЗМИНКОЮ)....а зараз я як павучок::ручки-ножки сухенькі стирчать,а посередині ЧЕРЕВЦЕ:).
     
    • Подобається Подобається x 11
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Мені в моїх 60 незручно. А ще й "буфер" :xaxa: тоді збільшується трохи й сорочки деякі ледве защипаються. Вічно один ґудзик на грудях тріщить. :ninja: І я знаю, що мені не зручно, гризу себе, їм... (ну і закушую ті думки чимось також:xaxa:), а потім прийде Роман скаже, що я в нього взагалі красуня, а кілограми на чолі не пише й ніц по мені не видно, і що любить мене такою... і воно переходить.
    Мені здається, жилося би спокійніше, якби не отой тиск із кожної реклами на кожному кроці. Наживаються на нашій непевності та перепадах настрою. :tanksmile:
     
    • Подобається Подобається x 13
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    А звучить як симпатично!!! (можна вам павучка на аватарку підшукати? :shy: то в мене манія вже :ninja:) Класно, коли жінка так з любов'ю про себе говорить.
    Я прес качаю, але скільки - нізащо не зізнаюся. :ninja::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 8
  19. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    Я за вагітність набрала 12 кг,йшла родити мала 72,зара маю 49, але мені в них комфортно,тіки дуже "сухо" і "холодно" , я й так мерзлючка. А якщо чесно, то мені в тих кг нормально. Хоч мама аж перелякалась як дочку побачила в таку виді. От коли в молодості мала 67 то трохи "важко" було. Хоч чоловік й далі жартує..тобі Таня трохи похудати не завадило б:)а то запаришся літом:8:
     
    • Подобається Подобається x 8
  20. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Я поправилася і мені байдуже!

    я до вагітності мала 45,а родити йшла з 62:ninja:, зараз маю 45,5-46,але мені то в талії МІШАЄ і я є зла на себе:aggressive:, хоча тепер чоловік, каже,що я на жінку подібна:)
     
    • Подобається Подобається x 6