Я боюся Домашніх Пологів

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем levandivka, 10 Листопад 2011.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Оскільки в тему ДП-шників регулярно влізають з власною думкою, не прочитавши топ, створюю другу гілку.
    Для викладання лінків на МОЗівські замовні статті про жахливу небезпеку Домашніх Пологів та власних думок "чому боїтеся".
     
    Останнє редагування: 22 Листопад 2011
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Подобається Подобається x 1
  3. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Зате це чудова історія-приклад як робити не треба.
    Щодо мого особистого ставлення і відповіді на питання: боятись чи не боятись домашніх пологів, то вважаю що відповідь на нього має право давати людина яка вникала в цю тему з усією відповідальністю (спілкувалась з парами які пройшли через це, читала відповідну літературу тощо). Можна говорити що ти цим не цікавився і тому не готовий прийняти всю відповідальність за народження дитинки на себе, що наслухався негативних історій, що маєш сумніви стосовно свого фізичного здоров"я чи сумніви стосовно того чи будуть поруч люди (чоловік,сестра, мама і довірена повитуха з якою встановився позитивний контакт) які тебе підтримають і нададуть необхідну підтримку. Багато чинників які наприклад мені б дали змогу чітко відповісти чи боюсь я домашніх пологів чи ні.
    Я особисто не цікавилась цим питанням бо морально не дозріла і не готова, і десь на підсвідомості не відчуваю що мені це потрібно. Тому говорити що боюсь домашніх пологів не буду.
    Краще якби хтось досвідчений, хто практикував домашні пологи щиро написав про труднощі які виникли в цьому процесі ( і підготовки і вже в самих родах), якби описали на що звернути увагу якщо замислюєшся про домашні пологи, що в них самих викликало тривоги, страх ,сумніви. Бо чомусь у нас так заведено що "кожен кулик своє болото хвалить". Хто родив з лікарем кричить що тільки так і правильно, і стимуляція це добре і епізіо то було вчасно і в тему, і взагалі ті що за домашні пологи - то не нормальні. Ну а мами що народили діток дома з свого боку критикують і "жаліють" нещасних що родять в пологових. Думаю що по обидві сторони є як свої історії зі щасливим кінцем так і свої проблеми, але чомусь жінки, мами, навіть тут на форумі, де ж наче мають одна одну підтримати і зрозуміти, просто воюють з піною доводячи свою правоту.
    Вибачаюсь за такий довгий монолог але, мабуть, накипіло.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. maavka

    maavka Well-Known Member

    Я також не розумію, чому такі суперечки з то історію про неудачні дом. пологи.
    Всі ж тут визнають, що винна сама пара, яка невідповідально поставилася до пологів.
    +вина і на саму акушерку є, частково чи не частково (Тут це обговрювалочь). Також з цим всі погодяться.
    То про що тоді так довго йде суперечка? ДП чи в пологовому? То це кожному своє, в когось є ризики то в пологовому народжують (окрім винятків, які ризикують), хтось не має ризиків, але просто хоче у пологовий, хтось хоче ДП.
    У всіх різні ситуації
    Якщо зважено підійти, то ДП може бути як позитивний дослід. Це підтвержують наші форумлянки. І це ми всі знаємо.
    Чому ж такі довгі дискусії, для чого?


    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну що ж за формулювання. Дитина і мама здорові, ще і без КР обійшлося, чим невдалі пологи?
    Дуже важливо вміти оцінити ситуацію і не відкидати варіантів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    У цій статті батьки пишуть порівняння домашніх пологів та пологів у пологовому. Писали вони разом, тому і думка жінки тут присутня.
    А мені багато нюансів у цій історії не зрозумілі. Про підготовку до пологів описано далеко не все... І про самі пологи з лікарем також. Багато фактів приховано.
    При попередніх УЗД плід був у сідничному передлежанні. Чому тоді не врахувати цей факт, щоб зробити останнє УЗД? (це питання для акушерки). Свого часу акушерка, що приїжджає з Києва (широковідома у Львові) просто відмовлялась від таких пологів без останнього УЗД.
    Чому не було обговорено батьками з акушеркою таке питання як приймання пологів у сідничному положенні? Чи вона має практику, чи готова приймати такі пологи, яка ціна таких пологів?
    Чому нічого не пишуть ні батьки, ні лікар про вік жінки? Це теж вагомий фактор вік жінки при перших пологах ( а породіллі було вже давно не 25). Вага малюка - 4 кг (теж є деякий ризик). Хоча можливі і інші ризики які замовчуються.
    А от лікар, по-суті, нічого і не розповів як саме проходили пологи. Як саме він рятував дитину. Ну приїхала до них жінка, з сідничним передлежання малюка. Кесареве не зробиш, бо ніжки вже вийшли... А колись і не робили при сідничному передлежанні! Але тепер і практики немає, як приймати такі пологи, тому таке ЧП. Хоча ще 30 років тому це були б просто складні пологи.
    На кінець додам відповідальними за домашні пологи несуть лише батьки. Це їх власний вибір... І відповідальність лише на них.
    У своїй статті вони описують свій досвід перших пологів. Але як на мене, ця пара не була готова морально до домашніх пологів (з усіма факторами ризику).
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я сошла с ума? «Усі ми – багатодітні!»
    цитатонька:
    1. автор статті - п.Лариса, яка брала в мене інтерв'ю після народження Вірусі.
    2. якби такий випадок мав місце, про нього говорили б не менше, ніж про пологи в Ужгороді. І вже точно - більше, ніж про наші пологи без лікарів.
    3. Маю інсайдера на Джамбула, принаймні, в останні 5 років там не було таких випадків.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  8. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Так там і не написано, коли воно сталось. це могло бути років 10-20 тому, а то й більше. Враховуючи, що одна з акушерок з 30-річним стажем роботи
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    теоретично - так.
    Практично - є деякі деталі, які змушують мене шукати правду. В разі, якщо справді мало місце фальшування інфи, це не має лишитись без спростування.
    Повторюсь, що нікого ні в чому наперед не звинувачую.
    До з'ясування деталей - мені просто цікаво.
     
    Останнє редагування: 18 Січень 2018
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    це ж ВЗ, запросто могли прибрехати заради красного слівця. Спитай журналістку. Мені просто смішно з цього.
    Ти ж сама розказувала, що як приїхала в ПБ і тобі казали "скільки в нас таких історій...", але скільки так і не змогли сказати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Маріє, це засіб масової (дез)інформації
    мені сьогодні знайомі посилання скидають "ой, про тебе написали!"
    та ні, в них історій після 2 КР якраз нема.
    Після одного "рубці ледь не в операційній тріскають", - це так, або в жінки почав тягнути живіт і "ледь встигли прооперувати". А після 2КР вони в очі не бачили "спроби народити", тому і дивились на мене, як на щось таке нереальне.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    дебільні трохи чи що?
    ну я не знаю - люди які читають і вірять (!) ВЗ - вони і так будуть робити, що лікар скаже. А ті хто мають мінімальну здатність критично мислити таке не читають.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy


    --- дописи об"єднано, 18 Січень 2018 ---
    тут не в тому річ, що лікар скаже. А в тому, що згадали ситуацію як факт. Якщо факту не було, то це брехня.
    Сам факт можна описувати як завгодно. Але чи він справді був?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ну ти ж не наївна. в нас 70% новин - брехня.
    та то запросто могла бути ти, в сенсі отак вони описали факт... творче бачення все таке (heavy sarcasm).І так вони приблизно і будуть відбріхуватися.
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    тоді я б хотіла, щоб це було висвітлено - як факт перекручень інфи.
    Тому ж в цю тему і пишу
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @cjomcjomka, перечитала статтю. Брєд сивої кобили. Не повірила ні слову. Написала як мій старший твори пише), для відмазки. Склалось враження, що такого випадку не було. Просто Ваш був настільки неординарний, але з позитивним фіналом, що якось не пасував до пологового), тому вигадала такий брєд. Ну але то ми тут знаємо правду), а решта вагітних надіюсь знайдуть щось цікавіше почитати).
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Прочитала ту статтю (як на мене, дурня ні про що).
    Ну що скажеш... Я так зрозуміла, у Львові більше випадків народження вагінально після 2 КР не було...
    @cjomcjomka, то таки Ваша історія.
    Просто вже пройшов час, у пологовому в них Ви були. А отже і розказувати, як саме було лікарі трактують по-своєму. Тепер у них така правда.
    Як я потрапила до ПБ, то якраз за пару тижнів у тому районі теж був випадок ДП. Ви не уявляєте, що мені розказували про ту породіллю. І кров'ю стікала, і порвалась вся ледь врятували... Це була така брехня! Я знаю цю жінку і про її пологи теж. Для кращого сприйняття усі домашні пологи у ПБ розповідають, як просто жахи (перевершуючи С.Кінга).
    Можу уявити що про мене там розповідають)))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. matematyka

    matematyka Well-Known Member

     
  19. Montmartre

    Montmartre Well-Known Member

    і мені здається що це однозначно "ваша історія" перетворена народними оповіданнями, з ціллю думаю залякування всіх "невірних"
    А пригадуєте, здається той же ВЗ описав історію ваших пологів як унікальну... може хай пишуть спростування посилаючись на неї?
    Бо вже дійсно перебрехали як могли!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В мене знайома після двох КР народила природньо, але в меді
    Думаю такі випадки роздуваються тільки тоді, коли комусь це вигідно
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  21. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    але в неї до КР були фізіологічні пологи? Чи була активна пологова діяльність і не змогли вже оперувати? Так цікаво, розкажіть щось, якщо можна.
    Я чула що на Мєчнікова приїхала жіночка з переймами сильними і народила самостійно після 2 КР. Але в неї була домовленість з лікарем на КР, просто пологи почались до 40 тижнів і були стрімкі. В тої жінки це була четверта дитина, перша народжена через природні родові шляхи, а тоді 2 КР
     
    • Подобається Подобається x 2