Я боюся Домашніх Пологів

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем levandivka, 10 Листопад 2011.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Оскільки в тему ДП-шників регулярно влізають з власною думкою, не прочитавши топ, створюю другу гілку.
    Для викладання лінків на МОЗівські замовні статті про жахливу небезпеку Домашніх Пологів та власних думок "чому боїтеся".
     
    Останнє редагування: 22 Листопад 2011
  2. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    не має. Але от як вже писалось вище, може станеться якесь зрушення в тому питанні нарешті. Щодо узаконення такого вибору жінки.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    Останнє редагування: 23 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  4. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Є таке, але я не експерт, такого не відслідковую, таке кожен сам собі вирішує. В різних країнах, і ще де обговорюють домашні пологи
    Трагічні домашні роди в Ізраїлі цього року, в присутності домашньої акушерки Вести - Трагедия: домашние роды в Тель-Авиве закончились смертью новорожденного - Vesty
    Нещасливі домашні роди в Білорусі цього року Смерть ребенка при домашних родах в Витебске. В СК рассказали подробности трагедии
    Такий випадок в Естонії, жінка мала кесареве, а вдруге родила вдома, закінчилосьт трагедією, дитина мертва, жінку врятували бо встигли переливання крові зробити Гинеколог о домашних родах, завершившихся трагедией: в роддоме такого не произошло бы
    Жінка померла при ДП в Австралії, дитина вижила Австралийка умерла во время домашних родов
    Дитина в ДП травмована в Києві і інше Неудачные домашние роды! :: Форум :: Портал киевских мам
    Нещасливі ДП в Броварах , з ними була домовлена людина, вона втікла взявши передоплату 1000 доларів. Очередная трагедия во время домашних родов
    Дитина померла вдома на ДП а акушерка взагалі втікла Акушерка сбежала с домашних родов, совершив ошибку
    Нещасливі ДП з непідготованою акушеркою Неудачный опыт домашних родов | rodili.ru — Сайт для счастливой семьи
    Ще трагічний випадок Мои домашние роды, или как я погубил ребенка - Домашние роды
    Трагічний випадок з акушеркою вдома Домашние роды! Смерть ребёнка. Акушер - Юлия Постнова. - Домашние роды
    Ще таке И у нас умер ребенок в домашних родах. - Домашние роды
    Випадок з домашніми родами з консультуванням через Інтернет, мала бути двійня Домашние роды с Интернетом закончились трагедией
    Ще випадок невдалих ДП, дії домашньо акушерки це взагалі Рассказ рожавшей дома женщины - Домашние роды
    Ще подібне про роди на дому Роды на дому: нелегальная трагедия
    Ще випадок Домашние роды закончились трагедией. Мой малыш - Основной
     
    Останнє редагування: 22 Вересень 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Malvochka (чи не дуже Мальвочка, як мені з дописів виглядає) - тут всі вміють користуватися гуглом. Давайте ще принесіть сюди історії з летальним фіналом з львівських пологових, там їх достатньо.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я так читала, читала. І вирішила таки своїх 5 копійок впхати. От скажіть мені хто, крім матері, може прийняти рішення де і як народжувати? Ніхто! Сама жінка має вирішити. І якщо ій бракує розуму чи знань, то вже іі проблеми. Якщо хтось хоче ризикувати - то хай ризикує. Кожна жінка сама доя себе приймає рішення. Хтось довіряє акушерці, яку чула раз по скайпу - ну то іі проблеми. Це ж не перукаря вона собі вибирає на весільну зачіску? Хоче - вперед! І нема чого потім когось звинувачувати. Сама на таке погодилась. А як поведе себе акушерка - то вже теж від акушерки залежить. Одна - побачить, що не впорається, відправить в ПБ. Інша - втече, ще інша - намагатиметься вирулити. А хто буде то розхльобувати - породілля.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Те саме мала намір сказати тут.
     
    Останнє редагування: 23 Вересень 2017
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    а тепер таку саму добірку по пологових пліз.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Оці лінки зібрані чи не з цілого світу про померлих дітей в домашніх пологах - це підтвердження, що кожен такий випадок роздувається. А скільки тих, хто помирає в пологах, в реанімації, або живе далі маючи більше чи менше проблем зі здоров*ям через лікарські маніпуляції . Людський фактор завжди є.
    Оце бажання когось засудити, визначити якийсь один метод єдиноправильним - хіба це не гординя? А ще перекласти відповідальність на когось, чи на лікаря, чи на акушерку, чи на країну (Порошенка ще) за те, що бачте немає реанімобілів під хатою.
    Мені від оцього всього тхне тоталітаризмом, авторитаризмом і совком.
     
    Останнє редагування: 23 Вересень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    якщо хтось вважає, що домовиться з акушеркою - і не треба вже ні готуватись, ні нести відповідальність за пологи, - то це торба, НМСД.
    Зате потім буде кого винуватити
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 2
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    От з тих застрахуючих історій, що тут поширювали якраз дуже видно, зо люди абсолютно не готувались до пологів і це так дивно... Слова-ми були певні, що вона професіонал, ми на неі покладались. Як на мене рішення на дп вимагає максимальноі підготовленості батьків. Це має бути свідомий підхід, а повибирати з нету такі страшилки можна завжди... Скільки би таких всяких з пологових можна знайти, охохо...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    А бо нема чого вирізнятись, треба як всі. Щоб всім було комфортно.

    Щось я сьогодні зла і недобра, нервують мене розповіді про те що , кому і як треба робити на думку тих, хто має свою думку і відчуває непереборне бажання нею поділитись.
    Йду робити дітям добру маму. Всім добра, а хто в очікуванні - легких пологів і здорових діток незалежно від місця народження. Бережіть себе.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в кожному разі, ужгородський випадок закінчився добре. Лікарі не натішаться, але це той випадок, коли вони реально спрацювали ефективно.
    Інша річ - що починають обговорювати, навішувати і домішувати.
    І здається ж, що нема давно вже "залізної завіси", але все одно якісь такі уявлення про "закордон" - реанімобілі, VBAC там можливі - бо обладнання... Там, де обладнання, там такі самі лікарняні пологи, як і в нас, просто халати в медиків веселіші і годують в ПБ смачно.
    А от свободи вибору, законів для людини і меншого занурення носа в життя ближнього нам справді вчитись і вчитись, у тої ж Європи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ото в мене подруга категоричне проти домашніх пологів аргументує, що якщо щось станеться, то не я буду винна, а лікар
     
  16. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Кожна жінка народжує там, де бажає. Примусово у нас нікого нікуди не доправляють (навіть психів, якщо ті не становлять загрози оточуючим). Та й скільки випадків пологів у літаках, потягах, машинах - якось же впорались. Але! Вважаю за необхідність, щоб жінка, яка вирішила народжувати вдома, писала типовий документ, який засвідчував би її повну відповідальність за всі можливі наслідки ДП. Тоді, думаю, питань і зауважень/звинувачень ні до кого не буде. Хоча можу помилятись.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Погоджуюсь. Але у мене підчас вагітності ніхто жодних документів не приймав. Зате після пологів писала аркуш за аркушем задніми числами, що з немовлям на руках було зовсім не зручно. Причому писати змушували саме те, що я сама пропонувала до пологів: відмова від госпіталізації, відсутність претензій тощо
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    нема питань. Щойно лікарі почнуть такий самий папір піписувати в ПБ. Про повну відповідальність за всі можливі наслідки пологів в ПБ.
    я нічого такого не писала. Ніхто не вимагав.
    що конкрето Ви маєте на увазі під "наслідками". Ось (не дай Бог) померла дитина, то 100% винна мати, ну папір такий підписала? ЗАВЖДИ і БУДЬ-ДЕ щось може піти не так. І до реанімації на Орлика конкретно мені з дому ближче, ніж з будь-якого пологового нашого міста.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Orman у мене була "вагітність високого ризику", поради щодо аборту на ранніх термінах і схиляння до госпіталізації в 35 та КР в 36-37 тижнів.
    І лікареві хотіли виписати догану за мої ДП.
    Хоча я до сих пір не розумію механізму - в чому його могли звинуватити :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Конкретно - те, за що наступає відповідальність (не скажу точно, адміністративна чи кримінальна), коли мав можливість надати допомогу, але не надав. Наприклад, хто винен, якщо людина в передінфарктному стані вперто не хоче їхати в лікарню, відмовляється від госпіталізації, хоч їй кажуть, що вона може не вижити, - і смокче валідол? Звісно, в наслідках буде винна сама людина, яка відмовилась. А от її родичі в смутному випадку будуть звинувачувати лікарів, які все ж таки забрали її в лікарню уже без ознак життя, намагались реанімувати, та безуспішно. Скажуть, що не родичка дивна, а медики були непрофесійні. А якби був підписаний папірець "нічого не хочу, відчепіться від мене" - то інша справа.

    Я особисто за такий документ. Але він мав би бути вже і називатись "протокол". Будь-яка самодіяльність поза ним, яка призводить до негативних наслідків, має тягти за собою відповідальність.
     
  21. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Він є. Жінці в переймах чи потугах його тикають і кажуть підписати. А потім виявляється, що вона підмахнула згоду на стимуляцію і активне ведення пологів. При виписці в документах часом пишуть теж те, що треба, а не те, що було.
    Можна цими папірцями вогонь розпалювати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1