Я боюся Домашніх Пологів

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем levandivka, 10 Листопад 2011.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Оскільки в тему ДП-шників регулярно влізають з власною думкою, не прочитавши топ, створюю другу гілку.
    Для викладання лінків на МОЗівські замовні статті про жахливу небезпеку Домашніх Пологів та власних думок "чому боїтеся".
     
    Останнє редагування: 22 Листопад 2011
  2. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    Пологи вдома - ось що пишуть в ЗМІ
     
  3. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    Стаття така собі хитренька, але абсолютно замовна, а от коментарі варто почитати - красномовніші й більш щирі.
    Моя думка, що народжувати в дома чи ПБ має бути свідомим вибором жінки (сім"ї). Але що в першому, що в другому випадках потрібно до цього готуватися. Можливо навіть до другого випадку більш ретельніше.
     
  4. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів

    О, файна тема...тут і пагаваріть можна...розібратись...
    Я от так і не можу збагнути чого боюсь більше ДП чи ПБ.
    Друге пробували, знаєм...жуть, не хочу більше.
    ДП приваблюють дуже, особливо після купи прочитаної інформації.
     
    Останнє редагування: 22 Листопад 2011
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів

    Мій вибір - ПБ. Я себе спокійніше почуваю коли знаю, що в разі чого є на кого розраховувати. Так, можна сказати, що на лікарів не завжди можна покластися, що вони хочуть стимульнути і тд. Але завжди можна домовитися. А вдома хоч атмосфера і краща, але я не хочу в разі чого чекати швидку більше години (як було тиждень тому).
    Хоча, якщо колись буде можливість народжувати вдома з лікарем і з мінімальним обладнанням, якщо швидка буде приїжджати за 5 хвилин, то може я і задумаюсь.
    А поки я за ПБ. Не готова ризикувати. Готова ловити капці.

    ---------- Додано в 13:25 ---------- Попередній допис був написаний в 13:09 ----------

    Ще напишу. Я всім ДП-шникам бажаю щоб все пройшло гладко!!! І тільки позитивного настрою!
    Але все-таки навіть в цілком здорової вагітної при легкій вагітності щось може піти не так. І тоді почнуться сумніви - а може якби то були ПБ то такого би не сталося? Може би встигли врятували чи прокесарити? От цього найбільше боюся, бо потім жити з докорами сумління дуууууууууже буде важко.
     
  6. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів

    Власне, домовитися, проговорити з лікарем всі можливі варіанти, обсудити,почути , і вислухати і , найважливіше, щоб лікар почув і вислухав . Якщо лікар не йде на контакт , розуміння, то про пологи у нього не може бути мови.
     
  7. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів

    В мене були другі пологи - мрія ДП, спокійно, абсолютно природньо, без напрягу з боку медперсоналу, тому воно мені нормально в ПБ, а от перебування в ПБ після пологів -жесть, тут звичайно всі переваги тільки ДП.
    Якби народжувати втретє - тауи певно йшла б в ПБ, але приватного характеру.
     
  8. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів

    Мені абсолютно повезло двічі! Все легко, швидко, без зайвого клопоту... Могла родити вдома запросто.
    Але питання в іншому. Не можу бути впевнена на 100% в одній!!! всього акушерці! В кожної людини може бути помилка, тому мені в ПБ надійніше. Там, принаймні, є якась реанімація, не один фахівець і т.д.
    Знаю, що дуже часто буває, коли пологи приймає тільки акушерка в ПБ, у мене двічі приймав сам лікар, акушер лиш допомагала. І перебування в ПБ мене зовсім не напрягало, якось все так швидко закінчилося, не встигла засумувати - й вже вдома була. А як подумаю, що вдома: ти тільки після пологів, чоловіку на роботу, ще є старша дитина, і домашні обов'язки... ні, в ПБ я тільки спала і годувала... Навіть відпочити встигла.
    Але це все зовсім індивідуально, особиста справа кожної жінки (сім'ї).
    Також є аспект сприйняття цього іншими членами родини. Мій чоловік не погодився б на ДП ніколи!!!
    Можливо і умови вдома не у всіх дозволяють на ДП. Ось у мене одна кімната, є старша дитина. Якщо не має де її діти??? Не думаю, що для 5-річної дитини це нормальне видовище...
    Абсолютно нікого ні в чому не переконую. Але особисто для мене - ДП не моє!
     
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів

    Навпаки. Ця тема створена для ПБшників. :)

    Ви помиляєтеся. :)
    Можна домоВЛЯТИСЯ. Жодна домовленість не є гарантією.

    Ідуть. Обіцяють . Бізнес їх навчив. А от виконувати обіцяне - нема важеля.

    Є старий анекдот:
     
  10. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів

    хм... буде зуб боліти, візьмете плоскогубці?
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів

    Я не боюся пологів- домашніх чи у пологовому. Але до домашніх я просто не готова. Можливо тому, що пологи в пологовому не супроводжувалися для мене "ужастями". У пологовому було максимально можливо сконцентруватися саме на процесі народження. Вдома ( особисто для мене) цього не можливо зробити- тому що є купа відволікаючих факторів- старші діти, сусіди за стінкою і т.п. , а після пологів- думки про те, що треба зробити чи приготувати чи старших дітей пропильнувати.
    Але мене цікавить таке питання ( зараз знову видалять допис або "закидають тапками), але це просто цікавість ( без "підспудних" думок): от є форумлянки. які висловлюються за домашні пологи, не зовсім схвально реагують на дописи інших форумлян про спостереження у ЖК,УЗД чи пологи у пологовому.Але як приходить час "до діла", то виявляється, що і на обліку стоять, і УЗД проходять принаймні двічі і народжують у пологовому.Чому їх вибір зупиняється все-таки на пологовому?
     
  12. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів

    Знаєте, я тут почитала все уважно, і можу сказати одне. Народ, в нас у всіх ВЕЛИКА проблема, це наши медицина. Вона в нас зараз на такому рівні, що аж смішно. Вона не є досконала, наприклад як в Гамериці, чи Канаді. От перечитувала декілька раз Лілі розповіді про пологи, в них все ясно і прозоро. Взагалі, в такому випадку, має заключатись договір (не усний, а на папері, про те, що відповідальність лежить ТІЛЬКИ на плечах майбутніх батьків). Я впевнена, що ті породіллі, які народжують дома, не дільки співпрацюють з акушером-гінекологом, який веде всю вагітність, але можу бути впевнена на всі 100%, що за дверима хати, де жінка народжує чергує бригада швидкої, у разі "щось пішло не так" вони зможуть надати всю необхідну допомогу не тільки мамі, але і маляті. Нажаль в нас такого нема (я не кажу про тих які самі для себе вирішили народжувати дома, без відома спеціалістів).
    Колись я сказала одному лікарю- що хочу народити дома, нащо він сказав: ДЕ де? Дома? Тоді без моєї участі. Я приводила доводи, що колись в ті далекі часи, жінки народжували в полі, народивши далі йшли працювати. Нащо я отримала відповідь6 що в ті часи не велись "реєстр" смертності матері чи дитини, що жінка може стекти кров'ю за лічені хвилини. Мене не прийшлось переконувати, я народжувала в пологовому,і це було правильно, по під час пологів дитина перестала дихати, прийшлось інтубувати малу.
     
  13. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів

    може...і я стекла...саме декілька хвилин і випадковість мене врятували...
    Питання в іншому - чи сталось би таке, народжувала б я вдома без стимуляцій, відкривань маток намус вручну і кінських доз окситоцину. Думаю такої ситуації взагалі б не виникло, і рятувати б не довелось, і два дні кров донорську б не вливали, щоб я рукою порухати хоча б змогла.
    Хоча я цілком можу помилятись, і мій чоловік досі свято впевнений, що лікарям і тільки їм треба дякувати за моє спасіння.
     
  14. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів

    оцей аргумент колись я, дуже розумна і молода, казала своїй бабці. На що вона сміялася і "весело" розказувала, що про тих хто в полі народив багато хто знає, а про тих хто там і залишився мало пам"ятають.
     
  15. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів

    Ти знаєш, тут палка в двох кінцях. На все Божа воля, як мало статись так сталось, як кажуть: після драки кулаками не махають. І гадати, а чи було б так добре чи ні...цього тобі ніхто не скаже на всі 100%.
    Я знаю точно, мою дитину б ніхто не врятував би! Господи...потрібно гнати ці думки від себе, не від доброго вони!:girl_cray:

    ---------- Додано в 17:11 ---------- Попередній допис був написаний в 17:09 ----------

    jalatan я згідна, але мова зараз трошки не про те, раніше і пологових, і дитячих реанімацій не було :) (і сексу також :)) І не повіриш, в тому пологовому в якому я народжувала її також нема, і навряд чи буде, тому... :sad:
     
  16. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів

    власне! А щоб таке було, кожна акушерка має мати відповідну ліцензію, брати за цю послугу фіксовану платню і знати, що таке податкова декларація!
    Але в нашій країні таке можливо і буде колись, років через 150....
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів

    Пропозиція: перейменувати тему з "я боюся.." на "я проти...".
    Бо, як тут вже писали, і домашні і лікарняні пологи мають право на існування в рівних умовах. І той чи інший вибір не є кращим або ліпшим. Тож і назва теми має бути принаймні нейтральна. Ніяких страхів тут ніхто не пише, спокійно всі обгрунтовують. Читати так само цікаво, як і гілку "народжуємо вдома". Позбудьмося заангажованості
     
  18. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів

    це теж якось суб'єктивно..
    "я не прихильник.." - напевно, більш підходить...
     
  19. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів

    Однозначно...я не прихильниця:girl_cool:
     
  20. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Я боюся Домашніх Пологів

    Та ні, от я сама боюсь, але абсолютно не проти, навіть пишаюсь тими, хто відважився.